Фермата 5 тема 4

  • 36 598
  • 1 132
  •   1
Отговори
# 390
  • Варна
  • Мнения: 10 582
Митьо мазния прати Бета лиглата умишлено, защото беше сигурен, че ще изкласи. Неее,въобще не е присметлив. Паулина е в обора, заради Иво, каквото и да си го оправдавате всичко е ясно. Нееее, въобще не е присметлив.
Станислав е избран, защото също беше до Иво, а и го е страх от него. Нееее, изобщо не е лицемер. И сто човека да ви го кажат, вие сте като котките, по гръб не падате.

# 391
  • София
  • Мнения: 4 429






Фермата 2019/10/22/The_Farm_S05_E39

ЕПИЗОД 39

# 392
  • Мнения: 487
Кратко, точно и ясно си избра точно хора дето седяха на другата пейка, иначе "аргументи" винаги могат да се намерят за всичко. Ако не беше приказвал глупости за принципи и за обединение щях да го поздравя, но точно разминаването на думи с дела го прави лицемер и дребнава душица. И лично на мен ми приличаше на такъв преди Ивайло да се заяде с него, имах едно такова усещане че е двуличник, а точно то рядко ме подвежда

Здравей Иво!

Добре дошъл при нас Simple Smile

Ако беше прочел предишните постове щеше да разбереш защо хората не те долюбват.

Готин си, кадърен си, хубави неща правиш с автобуса за популяризирането на нашата история сред децата,
"р"-то ти го намирам за чаровно.

Но тези нападки, агресия, сочене с пръст, постоянно намилане и дебнене, обвиняване... абе с други думи тормоз - пич, не се издържат! Идеални хора няма! Нито ти, нито ние!
То и за теб не са много полезни всички тези негативи!

Всички хора играем роли - Вси-Чки! Всеки ден!
Митkо ИТ е по-умен от нас, защото умее да прави страхотен анализ и да планира следващите си стъпки добре.

Отпусни малко тая душа! Остави и другите хора да дишат!

Последна редакция: ср, 23 окт 2019, 16:57 от Tahiti

# 393
  • Мнения: 1 058
В крайна сметка се оказа, че Шопски е бил прав. Благочестивият Митьо се оказа един отмъстителен женски полов орган.
ГНУСНО ми е вече да ви чета злобните и грозни коментари на всички Ивайловци-спрете се де разбрах,че сте много ниска летва....с нищо не кефите ,като се повтаряте.

# 394
  • Варна
  • Мнения: 10 582
Може би аз съм Иво, то не бяхя роднини, то не бе чудо.
И НА МЕН МИ Е ГНУСНО, ама на, съдба.

# 395
  • London
  • Мнения: 6 732
Татиното пак му се размина.Митака веднага награди двама от скамейката на Ивайло 😁

Мхм и той се оказа много елементарен с това си действие.

Според мен пък ще прати Станислав, той си играе играта човека и ще елиминира мъже, нищо че е влязъл за еди какво си.... всичко не и пари, награда и тн. Станислав е най-силния мъж и той иска, ако не да го изгони поне да го изтощи, а и някой да излети най-малкото от него. Знае, че той няма да викне Венци и добре му дошло да разкара я Сами, я Митко татин. Ще видим...., ако все пак избере Паулина тя би дръпнала да речем наистина Дана, но аз не съм много убедена, че Дана е лесен противник.... И друго ми е странно, каква е идеята да са едно лице Велислава и Дана, като всеки ще избере да отсвири Дана, а Велислава няма да има шанс да се бие? Тъпо е.... това има голяма вероятност да стане освен, ако Велислава не е първи дуелист!

# 396
  • Мнения: 1 726
Митьо мазния прати Бета лиглата умишлено, защото беше сигурен, че ще изкласи. Неее,въобще не е присметлив. Паулина е в обора, заради Иво, каквото и да си го оправдавате всичко е ясно. Нееее, въобще не е присметлив.
Станислав е избран, защото също беше до Иво, а и го е страх от него. Нееее, изобщо не е лицемер. И сто човека да ви го кажат, вие сте като котките, по гръб не падате.
И какво му е лицемерното?Да е обещавал на тези двамата, че няма да ги праща ратаи?По каква логика трябва да избере други ратаи?Защо?Ако беше изпратил някои от близките си хора, тогава пак щяхте да пишете какъв е лицемер и праща уж приятели.А бе каквото и да направи, вие ще го изкарате лицемер.Бил пресметлив?Разбира се че е пресметлив.Обикновенно умните хора са такива.Не виждам нищо лошо един човек да може да си смята нещата.

# 397
  • Мнения: 4 749
Велислава може да иде на дуел , ако с майка си са 1 дуелисти, тогава може да си избират коя от двете да иде на дуел, но в позиция на 2 дуелист нямат право на избор- избира 1 дуелист.

# 398
  • Мнения: 487
И аз не съм го гледала още и само ви чета, че покрай тия куци магарета Ювентус и МанСити/PSG/Tottenham с многото им голове не мога да се добера до дистанционното за някаква си Ферма!

Динамични са мачовете днес, не са скучни. Торби с голове падат!

Не виждам изненадата за Паулина, която според мен ще е на арената. Ако се пусне анкета кой играч искаме за ратай и дуелист, убедена съм че 99.99% от хората ще посочат нея. Мъжът е само за пълнеж.
Като се отръват и от нея, най-после във фермата ще настане мир!

Ако пък Митко ИТ избере Станислав за дуелист - той реално му е най-тежкият противник и реален претендент за победата. Работи много много здраво, изпълнителен е, с някои негови малко старомодни разбирания може да не се харесва на всички, но пък и лошо за него не може да се каже. Много сериозно момче.

Все пак това е една игра и победата е само за 1 играч.

Последна редакция: ср, 23 окт 2019, 18:06 от Tahiti

# 399
  • Мнения: 11 547
Не знам за вас, но аз едва издържах сеанса на Ани Мумифицирана. Confused Много се надявам Митака да прати влюбената пИпИруда на дуел и да ни отърве най-накрая от мъките.

# 400
  • Варна
  • Мнения: 10 582

Все пак това е една игра и победата е само за 1 играч.

Силно се надявам това да не е Митко 1.

# 401
  • Мнения: 35 116
Аз превъртях сеанса. Не ми пука за измислените им драми. Паулина си начеса крастата , да докаже, че го обича.
Не разбирам каква е тая простотия и зор да спиш с някой на третата седмица...в обор!

# 402
  • London
  • Мнения: 6 732
Велислава може да иде на дуел , ако с майка си са 1 дуелисти, тогава може да си избират коя от двете да иде на дуел, но в позиция на 2 дуелист нямат право на избор- избира 1 дуелист.

Даде ама шанса някой да викне Дана преди това е доста голям. А, аз искам да видя малката на дуел честно казано... интересно ми е как ще се справи. Дано имаме тази възможност.

# 403
  • Мнения: 5 708
Не знам за вас, но аз едва издържах сеанса на Ани Мумифицирана. Confused Много се надявам Митака да прати влюбената пИпИруда на дуел и да ни отърве най-накрая от мъките.
И аз не понасям Ани Владимирова. Голям сеанс беше!
Аз съм също за Полина на дуел.

# 404
  • Мнения: 2 560
Паца- ратай😆, урааа!  
Страхотни задачи им дадоха тази седмица,  много ми харесва всичко😊
Дано Паца да се разкара и Красимир да може да диша нормално😝
Редактирам се, че ме осени една идея. Няма да се изненадам, ако на Паца спонсорите плащат скъпо и прескъпо, за да ги остави на спокойствие. Ужасно обсебваща и досадна женичка се оказа.  Направо на " Фатално привличане" замириса.
Хареса ми разговора на Калайджиев и Велислава.

Последна редакция: ср, 23 окт 2019, 00:39 от Phenix

Общи условия

Активация на акаунт