На море в Турция - тема 64

  • 61 389
  • 758
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 413
Не е много по темата, но ви изпращам слънчеви поздрави от една късна почивка на Червено море, запазих с directbooking.ro хотел + полет и съм много  доволна от организацията!


Мен ме интересува организацията през directbooking.ro , тъй като пътуване през Букурещ ми е удобно. Какви документи пращат- предполагам ваучер за хотелско настаняване и самолетен билет/ , а и как става трансфера летище-хотел, за това дават ли някакъв документ, чака ли посрещащ човек? Въобще всичко ако може да обясниш.

Относно резервации в сайта directbooking.ro самолетна програма хотел + чартър, всичко става много лесно.
В офертите им са включени: хотел+изхранване, групов трансфер летище-хотел-летище, медицинска застраховка, летищни такси, чекиран багаж 23кг и ръчен 10кг за всеки пътник, базов кетъринг в полета.

Плащане: Избираш си оферта, въвеждаш личните си данни и номер на паспорт, директно в сайта плащаш с карта. Изпращат ти про-форма фактура, документите са прикачени направо в сайта, като ти излиза една опция Download Documents. Когато плащането е потвърдено ти изпращат документите. Изпратиха договор (на английски), медицинска застраховка, фактура, ваучери за хотела и за трансфер, самолетни билети. Както и информационен лист, той е на румънски но можеш да го пуснеш в google translate и да добиеш представа, в него има обща информация. Също така агент се свързва с теб по имейл за допълнителни въпроси, писахме си на английски.

Полет: На летището в Букурещ също има представител, като предварително ти изпращат и имената на представителите и телефоните им,  ако се наложи можеш да се свържеш с тях по whatsapp. Ако полета ти е до Анталия просто чакаш на таблото да изпише на кое гише е, отиваш там на съответното гише, даваш паспорт и самолетен билет и това е. Качваш се на самолета и enjoy. Не ти трябва никаква друга комуникация. В полета имаше само румънци, стюардесите ни обърнаха специално внимание, когато разбраха че не сме румънци, както и агентката. Доста съм доволна от чартъра, беше по-добър от българските.

Самолета:
Скрит текст:

Кетъринг, това е базовия, беше хубав, а аз много гладна Laughing : Имаше и чай, кафе и вино включено.
Има вариант да си доплатите за бизнес класа 195 € / човек, като това включва предварително определено място  на първите редове в самолета и по-добър кетъринг. Както и два броя багаж по 23 кг / човек. Може би и можете да минете на експресното гише на летището. Аз съм доволна и от базовия.
Скрит текст:

Красивите тюркоазени води от самолета:
Скрит текст:


Посрещане: На място веднага те посреща агент на летището и те качва на трансфера. Всичко стана много бързо и удобно. В хотела дойде агент румънка, говореше английски, шапка и свалям за откровеността. Нищо не се опита да ни продаде, отговори ни на всички въпроси и ни препоръча как най-добре да се придвижваме из града. Един ден преди полета на връщане ми писа по whatsapp в колко часа ще ни вземат. Всички полети бяха абсолютно точни, по разписание точно в 8:10 излетяхме, на връщане също. Никъде не сме губили време да чакаме за каквото и да е.

За трансфер от Русе до Букурещ ползвахме: https://www.to4nite.com/
От дома ми до летище Отопени стигнахме за точно 01:30ч.
Има и по-евтин вариант за трансфер до летището и от други градове: https://pegasusbg.com/

Плюсовете са, че за Северна България летище Отопени е много по-удобно. В сайта има много оферти за много повече хотели в Турция и не само, от колкото тук се предлагат. Полети има почти целогодишно, както и промоции в сайта. Вмомента има Black Friday със сериозни отстъпки. За хотела, който гледам аз има 25% отстъпка. Не го приемайте като реклама, просто съм много доволна от цялостната организация и от цените. Видях, запазих, летях с румънците, няма нищо сложно. Simple Smile

# 511
  • София
  • Мнения: 1 842
Роже, имаш ли възможност да пуснеш Новогодишната програма на Титаник Делукс Голф в Белек.
Благодаря предварително
Да, mila07, пускам ти я.
Между другото Титаник делукс Голф Белек за мен е с най-хубавия и екзотичен отопляем външен басейн в Анталия. На Делфин би гранд хотел в Лара външния отопляем басейн също е голям, но този на Титаник е просто уникален!!!!
Скрит текст:

# 512
  • Бургас
  • Мнения: 16
Роже, може ли да ми пуснеш новогодишната програма за IC Hotels Green Palace и Titanic Beach Lara? Ако някой може да сподели отзиви за Нова година в тези хотели, много ще ми помогне, макар че за IC местата са под въпрос. Благодаря ви!

Последна редакция: пн, 18 ное 2019, 18:00 от kiki_79

# 513
  • Пловдив
  • Мнения: 1 889
Роже ,още веднъж благодаря !
Ние сме в Сиде -Джакаранда .
Ако може да пуснеш програмата.
Благодаря !

# 514
  • Мнения: 71
Да, mila07, пускам ти я.
Между другото Титаник делукс Голф Белек за мен е с най-хубавия и екзотичен отопляем външен басейн в Анталия. На Делфин би гранд хотел в Лара външния отопляем басейн също е голям, но този на Титаник е просто уникален!!!!
Скрит текст:
[/quote]
Благодаря РОЖЕ!  Точно отопляемият басейн беше в основата на резервацията за там. Весела Нова година и на вас в Мардан

# 515
  • София
  • Мнения: 1 842
Роже, може ли да ми пуснеш новогодишната програма за IC Hotels Green Palace и Titanic Beach Lara? Ако някой може да сподели отзиви за Нова година в тези хотели, много ще ми помогне, макар че за IC местата са под въпрос. Благодаря ви!
Кики, пускам ти само за Титаник бийч Лара. За IC Hotels Green Palace все още няма. Има за IC Hotels Santai Family Resort.
Скрит текст:

jb66, за съжаление няма все още и за ТУИ Джакаранда Сиде. Може да следиш в сайта им, ако пуснат...

# 516
  • Пловдив
  • Мнения: 2 018
Роже, кой е новият CRYSTAL TAT BEACH GOLF RESORT & SPA-Белек ?Той не е ли стар?Видях ,че е в списъка за нови 2020г.Да не правят нещо ново към стария?

# 517
  • София
  • Мнения: 1 842
Роже, кой е новият CRYSTAL TAT BEACH GOLF RESORT & SPA-Белек ?Той не е ли стар?Видях ,че е в списъка за нови 2020г.Да не правят нещо ново към стария?
Славейче, аз съм объркал хотела, като съм писал.
Новият хотел за 2020год. е Crystal Family World of Colours 4* Белек.
Благодаря, че си забелязала, че съм написал стария хотел!

# 518
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Здравейте, по повод по-горните постове с нови хотели искам да ви попитам за малко повече информация за двата нови VONRESORT Bien 5 * и VONRESORT Perla 5 * в Кушадасъ. Имате ли някаква информация, аз нищо не намирам за тях.
Ако в момента се строят, няма как да намериш информация. Както е писал и  Валерко, освен, че са в Йоздере, за сега друга информация и аз не срещнах.

# 519
  • Берлин
  • Мнения: 4 488
Свекърва ми и след това на Мм сестрата бяха между 1-20 август в Йоздере. Умряли от студ във водата,в морето и в басейните. Да имате едно наум

# 520
  • Мнения: 1 231
Свекърва ми и след това на Мм сестрата бяха между 1-20 август в Йоздере. Умряли от студ във водата,в морето и в басейните. Да имате едно наум
Аз съм била в Йоздере/2018г/ началото на септември и морето, и басейните бяха ужасно топли/над 32гр/

# 521
  • Мнения: 26
Е това е относително.Ние бяхме миналата год в Йоздере края на май началото на юни и беше супер времето и водата.

# 522
  • Берлин
  • Мнения: 4 488
Може. Аз казвам какво са преживели,да го имате предвид. Нищо повече

# 523
  • София
  • Мнения: 1 423
Всеки човек си има индивидуални усещания на тялото за топло/студено. Питайте...Петър Стойчев

# 524
  • Мнения: 508
Winterflame, благодаря много за изчерпателния отговор. От няколко години заглеждам техни оферти, но още не сме резервирали през тях. /и за хотели в България понякога има добри цени/
Значи организацията е като с наши турагенции, посрещат на летището.

Общи условия

Активация на акаунт