На море в Турция - тема 64

  • 61 391
  • 758
  •   1
Отговори
# 525
  • Пловдив
  • Мнения: 1 889
Тази година 28 .9 бяхме в Йоздере беше топло .
Никакви оплаквания от времето, само от хотела .
Благодаря Роже ще следя .

# 526
  • Мнения: 242
Здравейте, по повод по-горните постове с нови хотели искам да ви попитам за малко повече информация за двата нови VONRESORT Bien 5 * и VONRESORT Perla 5 * в Кушадасъ. Имате ли някаква информация, аз нищо не намирам за тях.
Ако в момента се строят, няма как да намериш информация. Както е писал и  Валерко, освен, че са в Йоздере, за сега друга информация и аз не срещнах.
Намерих нещо малко. Доколкото разбирам двата хотела са на една и съща територия. В процес на изграждане. Много скалиста територия.
https://www.youtube.com/watch?v=kktHodius-4
https://www.tourismtoday.net/iste-vonresort-hotelsin-yeni-otelle … sort-perla-54632h
https://www.ozguvenltd.com.tr/Projects/vonresort-hotel-ozdere.html
https://www.google.com/search?q=vonresort+perla+%C3%B6zdere& … spf=1574151883317

# 527
  • Мнения: 681
Ще използвам случая да ви дам един приятелски съвет, подходящ все пак за форум за майки с деца преди всичко.

Индивидуални усещания за студ и жега може да има, но това не са задължително неща, с които човек трябва да се примирява, а могат да се тренират и променят, адаптирането към различни условия става сравнително бързо при нужда по принцип. Това го казвам, като човек, който е тренирал плуване още от началното училище и който също е зъзнел в басейна първоначално до един момент, след който свикваш и температурата на водата вече няма значение.

Именно затова приятелският ми съвет е да си записвате децата на плуване още от малки, освен че това е един много здравословен спорт и се отразява добре на цялото тяло и може да предотврати редица заболявания, резултат от заседнал (компютърен) начин на живот, е също и много безопасен спорт, реално без риск от травми, който учи и на дисциплина, дава възможност и за забавления, приятелства, работа в отбор и изграждане на състезателен дух и характер. Така много скоро и без много разходи и усилия, с ходене поне веднъж седмично например, освен другите ползи, децата ви хем няма да треперят във водата, хем ще се научат да плуват от малки и няма вие пък да им треперите толкова много.

Между другото, този проблем се решава по същия начин и при възрастни, но повечето хора просто трудно ще намерят желание, воля и време да го направят.

# 528
  • Мнения: 416
Преди 4г. бяхме в Гранд Ефе за Гергьов ден и си беше супер водата,вярно че като излезеш от водата и тем. на тялото ти е 30г. но се свикваше Simple Smile

# 529
  • Монтана
  • Мнения: 499
Момичета ,някой може ли да ми каже къде да си потърся самолетен билет от София до Анталия за началото на май-по-добри цени
Благодаря предварително

# 530
  • София
  • Мнения: 1 423
Момичета ,някой може ли да ми каже къде да си потърся самолетен билет от София до Анталия за началото на май-по-добри цени
Благодаря предварително

В базар.бг ги има по-евтино. Айде ванилка, ти си. Stuck Out Tongue

# 531
  • Мнения: 1 710
Момичета ,някой може ли да ми каже къде да си потърся самолетен билет от София до Анталия за началото на май-по-добри цени
Благодаря предварително

Като намериш кажи и на нас! Ще получиш хиляди благодарности Grinning
Майтапя се. Или не съвсем...

На първа страница са закачени постовете със съвети за самостоятелна организация на почивка. Там има много полезна информация за самолетните билети, кога е добре да се резервират, кои компании изпълняват полетите и т.н. Нямам представа дали си наясно, но няма директни редовни линии от София до Анталия. Има само с прекачване. За това се пошегувах по-горе. Има и чартъри, който летят директно, разбира се, но те са на някой от туроператорите, които предлагат пакетни почивки. При чартърите продажбата само на седалки в самолета е ограничена и няма предварителна информация дали ще пускат въобще билети, за кои дата ще са и колко ще струват. Но понякога има доста изгодни предложения.

# 532
  • Мнения: 5 459
Гледам, че Дорис имат 9 и 12 нощувки само за Мармарис, Кушадасъ и Бодрум. Дали да ги почакам да изкарат 9 нощувки за Анталия/и дали изобщо ще изкарат/, или да резервирам през Турс Клуб.

# 533
  • Мнения: 253
Здравейте, имате ли някаква представа за изложението на ТА в края на месеца дали ще има някакви отстъпки? Ако има какъв процент се очаква да са отстъпките и на кои агенции? Дали ще е на повечето хотели или само на подбрани? Simple Smile

# 534
  • Мнения: 5 459
В София ли се състои това изложение?

# 535
  • Пловдив
  • Мнения: 2 018
Има писано за това изложение.Не очаквайте никакви отстъпки за нищо.Целта е реклама на агенциите.

# 536
  • Мнения: 3 387
А някой от туроператорите предлага ли по-малко нощувки? 4-5?

# 537
  • Мнения: 9 485
Аз съм срещала програми с 5 нощувки, не съм сигурна при кого, май Емералд, предполагам и други имат.

Но според мен не е оправдано да биеш път за толкова малко нощувки.

# 538
  • Мнения: 3 387
Ако е със самолет си струва... но не намирам такива програми, затова попитах.

# 539
  • Варна
  • Мнения: 10 572
Ако е със самолет си струва... но не намирам такива програми, затова попитах.

Можеш сама да си ги организираш. Неведнъж е писано и обяснено, през който период желаеш и за колкото дни искаш, даже можеш комбинация от два хотела да направиш. 😊

Общи условия

Активация на акаунт