На море в Турция - тема 64

  • 61 432
  • 758
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 1 424
Здравейте! Моля да ми препоръчате хотел в Кушадасъ, в който да има водни забавления  за деца.

Благодаря предварително!

Атлантик холидей клуб и Аква фентъзи са двата хотела с аквапаркове. Иначе само аквапарк е Адаленд, обаче е скъпо, но пък е размазване там. В доста хотели има по 3-4-5 пързалки, но само тия двата са с обособен аквапарк.

# 661
  • Мнения: 32
Здравейте, насочили сме се към този хотел в  бодрум Аяз Аква 4 - има ли отзиви за този хотел, тък като е с много добра цена, ние се бяхме насочили към Парким Аяз, но вече няма места за датата която искаме.
https://www.albenaholidays.bg/BUS_Holidays/Bodrum-bus-7/view/hot … 164&oid=75807

# 662
  • Мнения: 921
iseto6, благодаря!Прочетох отзива Ви. Как е откъм анимация, че сме с деца?

# 663
  • Sofia
  • Мнения: 3 812
Parusheva, тук ме хванахте на тясно Simple Smile. През деня не знам как е детската анимация, но всяка вечер имаше детска дискотека на която награждаваха дечицата победили в дневните игри. Виждах доста изрисувани детски личица, детският басейн е отделен от другите два, има пързалки, гъбки, кули и други забавления в него. На плажа има детска площадка с кораб и люлки. Сладолед на плажа и басейна всеки ден от 13.00 до 16.00 ч. 90% руски контингент, няма много българи в хотела. Ако не тръгвате с големи очаквания може да Ви хареса. За мен хотелът е с перфектно съотношение цена-качество, за тези пари в Белек не можеш да намериш по-добро. Simple Smile Морето на около 2-3 метра от брега ми е над гърдите, по навътре не влизах, плувам като котва и си пазя козинката.😀 Както всички знаем, мненията са много субективни и хубавото за един е лошо за друг. Последните отзиви, които изчетох преди да отидем септември, бяха само положителни. Успех в избора Simple Smile
Ако се сетите друго - с радост ще отговоря.

# 664
  • Русе
  • Мнения: 7 064
Здравейте! Моля да ми препоръчате хотел в Кушадасъ, в който да има водни забавления  за деца.
Благодаря предварително!
Атлантик холидей клуб и Аква фентъзи са двата хотела с аквапаркове. Иначе само аквапарк е Адаленд, обаче е скъпо, но пък е размазване там. В доста хотели има по 3-4-5 пързалки, но само тия двата са с обособен аквапарк.
Абе, има и със седем пързалки.

# 665
  • Мнения: 4 785
Nedinka, Hug
Благодаря за споделеното! bouquet
Искам да те попитам още дали всички стаи имат тераса?
Ако решим да ходим там ще запазим супериорна стая.
Има ли интернет навсякъде и дали има открит ресторант където е разрешено да се пуши.

ВГ, бих казала, че всички стаи имат тераси или поне повечето. Тази година ни бяха настанили за 2 дни в някакъв апартамент с две спални, в който имаше две тераси. Не знам какво означава 'супериорна стая' - има стаи с достъп до общ за няколко стаи басейн. Аз запазвам най-обикновена двойна стая с изричното изискване да е далеч от ресторанта, басейна, детския клуб и всички общи части. Винаги са ми уважавали изискването.

Интернет има в хотела, на плажа невинаги. Ресторантът има маси навън, на които май е разрешено да се пуши. Не съм пушач и не съм обръщала внимание. На плажа има част за пушачи и част за непушачи и впечатленията ми са, че това разграничение се спазва.

Марги е права за популацията. Във ваканционната за Западна Европа седмица хотелът беше населен предимно с туристи на възраст 55+. През деня има някакви организирани занимания, но честно казано нямам наблюдения над тях. Аз нямам нужда от аниматори, за да ме забавляват.

Пред хотела има магазини, но аз за дрехи ходя до самото Сиде (там, където е амфитеатърът). Още миналата година си набелязах два магазина за пуловери и блузи, които тази година бяха повече от уважени. Мерси на съфорумците за Уайкики в Манавгат - детето, понеже е в състояние на подаръчна абстиненция, реши да компенсира и излязохме с две големи торби. Добре че точно срещу хотела има магазин за куфари, та се сдобихме с нов куфар Simple Smile

# 666
  • Берлин
  • Мнения: 4 517
Никакъв проблем с картата нямам. Виза кредитна, издадена от немска банка.

Утре Пегасус ще имат ли черен петък? Май мернах нещо,но...

# 667
  • Бургас
  • Мнения: 202
Намалението Черен петък в Travel Republik.ie  за момента е с реално 20-30€ надолу върху цената за хотел, до колкото виждам.
Дадени хотели си имаха намаления от преди няколко седмици и продължават да са си същите.
Дали ще има някаква промяна?  Pensive

# 668
  • Мнения: 1 231
Намалението Черен петък в Travel Republik.ie  за момента е с реално 20-30€ надолу върху цената за хотел, до колкото виждам.
Дадени хотели си имаха намаления от преди няколко седмици и продължават да са си същите.
Дали ще има някаква промяна?  Pensive
А тези хотели, които пише, че са с голямо намаление са им завишени цените и сега са ги смъкнали до първоначалната цена. Аз понеже съм склийншотнала на доста хотели цените, пък и от толкова ровене на изуст ги знам. Голямо разочарование, Така да разчитах Sob

# 669
  • Пловдив
  • Мнения: 2 518
Здравейте! Моля препоръчайте ми хотел в Чанаккале за междинна нощувка,подходящ за семейство с 2 деца. И дали е рано отсега да направя резервация в него за юни?
Ние нощувахме в хотел Zileli,на супер лесно място,беше нещо като студио с две стаи,за една вечер хотела е супер
И ние спахме там на връщане, за 1 нощувка става - на удобно място, без да се отклоняваш от трасето, място за паркиране.
Като недостатък мога да посоча адската миризма на цигари в помещенията и главния път, на който трафикът никога не спира - абсурд да отвориш и да спиш. Освен това точно срещу хотела строяха огрооооомна джамия, не знам кога ще се пуска в експлоатация, но няма да се спи.
В другата посока спахме в Еджеабат TJ`s hotel- определено по-добър избор, отколкото Чанаккале.

Последна редакция: чт, 28 ное 2019, 14:38 от jul

# 670
  • Русе
  • Мнения: 7 064
Да питам нещо за Травъл републик. Дава ми да речем цена 500€ на човек за 7 нощувки. Задала съм параметри двама възрастни + едно дете на 12 години. 1500€ или 1000€ ще ми струва удоволствието?

# 671
  • Бургас
  • Мнения: 202
Да питам нещо за Травъл републик. Дава ми да речем цена 500€ на човек за 7 нощувки. Задала съм параметри двама възрастни + едно дете на 12 години. 1500€ или 1000€ ще ми струва удоволствието?
Крайната изчислена цена е за стая. Тя включва всички възрастни и деца, които сте задали в параметрите.
Понякога дори и да зададете възрастни и деца, накрая най-ниската цена дадена от тях обикновено е за двойна стая. Вие трябва да изберете вид стая от изброените, която да е с вашия капацитет души.

# 672
  • Берлин
  • Мнения: 4 517
Пълно разочарование. Най-голямата отсъпка 56Е на общата сума,което дори не е 10%

# 673
  • Русе
  • Мнения: 7 064
Да питам нещо за Травъл републик. Дава ми да речем цена 500€ на човек за 7 нощувки. Задала съм параметри двама възрастни + едно дете на 12 години. 1500€ или 1000€ ще ми струва удоволствието?
Крайната изчислена цена е за стая. Тя включва всички възрастни и деца, които сте задали в параметрите.
Понякога дори и да зададете възрастни и деца, накрая най-ниската цена дадена от тях обикновено е за двойна стая. Вие трябва да изберете вид стая от изброените, която да е с вашия капацитет души.
Когато зададох критерии и ми изкара цени, под цената пише, че е за човек за 7 нощувки.
Редактирам се. При продължаване с резервацията ми изкавра обща сума умножена х 3. Децата не са ли с намаление? Thinking

Последна редакция: чт, 28 ное 2019, 15:29 от viki_1974

# 674
  • Берлин
  • Мнения: 4 517
Промени критерия на търсене на обща сума,не на човек

Общи условия

Активация на акаунт