На море в Турция - тема 64

  • 61 474
  • 758
  •   1
Отговори
# 645
  • Берлин
  • Мнения: 4 573
Аз пускам инфо от Травъл републик за 40% намаление Black Friday

# 646
  • варна
  • Мнения: 132
Здравейте! Моля препоръчайте ми хотел в Чанаккале за междинна нощувка,подходящ за семейство с 2 деца. И дали е рано отсега да направя резервация в него за юни?

# 647
  • Мнения: 112
ВГ, миналата година почивахме в Барут Хемера, на първа страница е качен отзив от мен за хотела. Съгласна съм с казаното от Nedinka, аз също бих повторила този хотел. Според мен Хемерата е по- висок клас от Суеното. И двата са близо до историческата част на Сиде. Суено има по-широка плажна ивица и по-голяма зелена територия. Пред Хемера минава крайбрежна алея,много приятна за разходки, храната има много морски дарове, а за любителите на шопинга, пред хотела има базар. Друг хотел на нивото на Барут, който бих ви  препоръчала е Тюркоаз. И в двата хотела по време на нашите почивки само ние бяхме българи.

Последна редакция: чт, 28 ное 2019, 16:23 от Andi14

# 648
  • Мнения: 5 459
За последен път питам и утре избирам: Делфин Ботаник Платинум, Старлайт или Хайдарпаша.......

# 649
  • софия
  • Мнения: 112
Аз бих избрала Starlight resort Simple Smile

# 650
  • Мнения: 7
Аз съм за Делфина

# 651
  • Мнения: 1 325
Пегасус също ще имат Fly friday. Тази година взех на една промоция билети за без пари. Ако някой има вече дати със собствен транспорт да се ослушва.

# 652
  • Мнения: 1 710
ВГ, и аз се присъединявам към мнението на Nedinka и Andi14. Като обслужване, храна, въобще мениджмънт Барут Хемера е на по-високо ниво от Суено Сиде. Обаче искам да направя уточнение - Барут Хемера е по-спокоен хотел, популярен сред западните туристи на средна и над средна възраст. Естествено има и немалко семейства с малки деца и съдейки по отзивите и оценките, всички се чувстват добре там. Но все пак мисля, че е добре да уточня, че на хората търсещи активна почивка може да се стори прекалено спокоен. По отношение на забавленията Суено го превъзхожда.
А за балконите в стаите информацията навсякъде е, че има. Част от стаите са в анекс сградата, но мисля, че и там имат. Ако сте прочели някъде, че нямат балкони и това ви притеснява, направете запитване.

За последен път питам и утре избирам: Делфин Ботаник Платинум, Старлайт или Хайдарпаша.......
Старлайт отстъпва почти по всички точки на другите два хотела. Плажът по принцип не е кой знае какво, има чакъл, но в сравнение с камъните на Платинум и скалите на Хайдарпаша, май се оказва най-добър.
Хайдарпаша е нов, с добро обслужване и храна, приличен плаж, но има скали на влизане в морето.
Платинум също е сравнително нов и категорично е най-добър от трите по отношение на храна, забавления, обслужване. Плажът е изцяло от камъняк.
Като си подредите критериите по важност лесно ще изберете вашият хотел.

Последна редакция: ср, 27 ное 2019, 22:43 от Мaрги

# 653
  • Мнения: 630
Здравейте! Моля препоръчайте ми хотел в Чанаккале за междинна нощувка,подходящ за семейство с 2 деца. И дали е рано отсега да направя резервация в него за юни?
Ние нощувахме в хотел Zileli,на супер лесно място,беше нещо като студио с две стаи,за една вечер хотела е супер

# 654
  • Мнения: 5 705
Благодаря на всички, които ми отговориха. Hug
Везните наклониха към Барут Хемера.
Решили сме да почиваме от 20.май 2020 г.
Живот и здраве след почивката ще споделя в темата и моите впечатления.

# 655
  • Мнения: 5 459
А на какви интересни екскурзии може да се отиде от Алания. На първа страница не видях за екскурзии от Анталия...

# 656
  • Пловдив
  • Мнения: 77
Здравейте! Моля да ми препоръчате хотел в Кушадасъ, в който да има водни забавления  за деца.

Благодаря предварително!

# 657
  • Мнения: 924
Благодаря за търпението и отговорите ти , Марги!
Агенцията ми спусна някакви странни хотели и съвсем ме объркаха. Накрая отсях Vonresort golden beach, RAmada resort Side и Crystal paradiso verde като за последните 2 почти нямам информация, просто визуално ми харесаха. Моля, помагайте!

# 658
  • Sofia
  • Мнения: 3 839
Аз мога да помогна за Crystal-a, след вече три посещения.Simple Smile Тих, спокоен хотел на 2-ра линия (около 300-400 м. до плажа, има превоз на 10-на мин). Стаите са семпли, но чисти, имат всичко, което е нужно. Храната е ок, без морски дарове, хубав детски басейн, един основен пред ресторанта и страхотен релакс басейн за възрастни. Малка, компактна и зелена територия, плажът е широк и пясъчен, на влизане има камъчета, не са нужни обувки. Всичко е субективно, на нас ни харесва, последно бяхме там този септември. На първа страница има мой отзив за хотела, ако още нещо Ви интересува - питайте. 😀

# 659
  • Козлодуй
  • Мнения: 83
Аз пускам инфо от Травъл републик за 40% намаление Black Friday

То хубаво, ама от 5дни се мъча да бууквам през тях и не ми приема нито една от картите. Опитвахме и с различни акаунти/карти/хотели все не става.

Ще буквам нещо през Destinia, Booking или Otel.com

Последна редакция: чт, 28 ное 2019, 09:50 от vanio_tt

Общи условия

Активация на акаунт