На море в Турция - тема 64

  • 61 367
  • 758
  •   1
Отговори
# 675
  • Варна
  • Мнения: 495
Ще буквам нещо през Destinia, Booking или Otel.com
[/quote]

Пробвайте и през Otelz.com  -  още един турски сайт за хотели с по-ограничен избор. Стига да ви даде добра цена. Ползвал съм го няколко пъти за междинни нощувки, нямали сме проблеми , че не сме с турски паспорт.

# 676
  • Мнения: 31
Направих резервация пре stayforlong.com  за Von Resort Golden beach в края на юни, получих ваучер от сайта, по късно писах на съпорта в хотела  дали всичко е наред ,но не получавам отговор до момента.

# 677
  • Мнения: 21
Пишете направо на съпорта на stayforlong.com.Кажете им, че не Ви отговорят на запитването.Много бързо реагират от сайта.

# 678
  • София
  • Мнения: 714
В stayforlong пише ,че депозита е 25 евро , как става другото плащане. Кога се внасят другите пари? Четох в сайта , но влизам от телефона и нещо не ми стана ясно.

# 679
  • Мнения: 1 710
Тез тур има намаление на цените на някои хотели. Офертите са отбелязани като Черен петък. За хотелите, които аз следя намалението е реално и е около 2-2,5%.
Емералд също рекламират има намаления.

# 680
  • Мнения: 21
В stayforlong пише ,че депозита е 25 евро , как става другото плащане. Кога се внасят другите пари? Четох в сайта , но влизам от телефона и нещо не ми стана ясно.
Поне при мен не се изискваше някакво плащане.Пише ми, че ще получа кредит 25 евро когато платя.Иначе плащането ще ми е 10дни преди заминаването.Аз регистрирах MasterCard Debit и нямаше проблем Simple Smile Simple Smile.

# 681
  • Пловдив
  • Мнения: 1 885
Моля за компетентно мнение !
Двоумим се м/у Джакаранда -Сиде или Efes Royal Palace Resort & Spa -йоздере ?
До утре трябва да решим и да направим ранна резервация .
Иначе цената скача ,но не казват колко .

# 682
  • Мнения: 7
Коя е туристическата агенция?

# 683
  • Димитровград
  • Мнения: 207
Цитат
Моля за компетентно мнение !
Двоумим се м/у Джакаранда -Сиде или Efes Royal Palace Resort & Spa -йоздере ?
До утре трябва да решим и да направим ранна резервация .
Иначе цената скача ,но не казват колко .
 
Аз от Джакарадна не съм много очарована,освен от стайте,големи и  просторни!Красив е комплекса ,но има дребни неща който ме дразнеха.Плажа е на 900 метра от основната сграда и има стръмни стълби.
Веригата Роял мисля че е на по- високо ниво!

# 684
  • Мнения: 1 539
Здравейте, минах през Травел експо. Голяма реклама се прави на Пайн бей в Кушадасъ, който щели да реновират за догодина и Кадикуле, Бодрум.
Не съм им следила цените и не знам има ли реално намаление.
Имате ли отзив за Холидей Вилидж, Дидим? Знам, че е бюджетен хотел, но все пак споделете.

# 685
  • Пловдив
  • Мнения: 2 017
Хайде похвалете се с резервации.Имаше ли доволни от черния петък?

# 686
  • Мнения: 514
Как е времето във Фетие от 5 -6 октомври, утре може да резервирам

# 687
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Как е времето във Фетие от 5 -6 октомври, утре може да резервирам
Ние сме били там три години в периода 25.09-12.10. Вода в морето чай,в басейна ок. Приятно за плаж,до 30° .Беше страхотно и нямаше лудница

# 688
  • Мнения: 5 459
Ние днес направихме резервация за Хайдарпаша от 28.08, ама нещо не закачихме от черния петък. Явно нямаше...

# 689
  • Sofia
  • Мнения: 3 776
Хайде похвалете се с резервации.Имаше ли доволни от черния петък?
Още не мога да се похваля, сега друга муха ми е влязла в главата... 😏 Загледах се в Crystal Family word of Colours, хотелът е малък и нов, ползва се и територията на фемили то. Притеснява ме, че стават 3 хотела на един плаж и ресторант, привлича ме, че е нов и къщичките са далеч от шумотевицата. Цената му е много ниска (ще сме повече семейства и цената трябва да устройва всички). Ще бъде дълга компютърна нощ... 😊 До утре трябва да го решим.

Общи условия

Активация на акаунт