колело с дръжка?

  • 2 752
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 272
Цитат на: beep
 
Уф, сори, питах, щото една мама каза, че се обръщали.


Ааааа ми незнам  Thinking  малкия доста скача по него... Тежим 9.500 кг.  Ама досега да "чукна на дърво" няма такова нещо.
Аз не съм чувала до сега да се обръщат, но може и да има такива случаи.
Мисля, че нашето е доста стабилно. Simple Smile като модел де, защото разбрах, че имало и други - с люлки. Нашето няма.

# 16
  • Мнения: 544
Цитат на: cucy
Сестра ми и кръстницата ми имат с тая разлика че едното е здраво след близо 2-годишна употреба, а другото изтрая около месец само.


Ей, защо се е получило така? Как да разбера кои са здравите Sad

Flash*, защо не го използваш? То и не мене ми е голям мерак да купим Embarassed

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807

Ето го нашето - Bertoni от Метро за 32 лв. Току-що го тествахме, доволна съм.

# 18
  • Мнения: 544
Boo, ама вашето е с "пчеличката Мая" дори!!!

Доколкото виждам става и на люлка, или се лъжа?

# 19
  • Мнения: 17 407
boo, вашето има ли люлка?

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Става, става. Тая джаджа, дето се закрепя на родителската буталка се пуска под колелетата и става на люлка. Мая не се възторгна от люлката, но от колелото много!
Това на дръжката като му сложиш 2 батерии АА, издава мелодии, като се натискат копченцата. Пчеличката (играчката;) )е бибитка.

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Цитат на: sunny_

Кажи за колко го взехте? Марка?

# 22
  • Мнения: 1 341
Цитат на: sunny_

ама това колело е мн готино. Аз съм виждала едни на Илиенци ...... как да се изразя голяма шарения и си личаха, че са китайска работа. Ама Вашето е много готино. Вие от къде сте си го купили?

# 23
  • Варна
  • Мнения: 6 865
Цитат на: angelica
Flash*, защо не го използваш? То и не мене ми е голям мерак да купим Embarassed


Ами защото тя/дъщеря ми/ не го иска. Много се радваше на чуждите в градинката, купих, изкарахме го, вози се 15 метра и скочи и това беше. Повече не даваше и досега не дава да го изкараме от нас.Sad(( Ползва го за столче...за играчка вътре в стаята, ама не и по предназначение.Sad А и вече и е малко...висока е метър и крачетата са и длъжки. Tired

# 24
  • Мнения: 272
Ами нашето ни е подарък, обаче го видях в едно детско магазинче в Лоценец на "Кръста" се намира, по 50 лв. са там.
Здраво е и е голямо като размери. В парка съм виждала много такива. После му се махат степенките, мрежичката на дупето отгоре има сенник, който сме махнали и дръжката и си става обикновено колело.
Надявам дълго време да се ползва, до към 3 годишен а може и повече. Незнам Simple Smile

# 25
  • Мнения: 597
Ние изкарахме това лято с такова колело,удобно е че замества лятната количка,но не са направени много здрави-нашето претърпя сумати ремонти,а и гледах около нас другите деца с такива колела също ги водеха редовно на поправка...но,за едно лято върши работа,а за другото ще му доразкаже играта и така...

# 26
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Дечицата доста ги харесват, но има едни дето много лесно се чупят (дръжката отзад), други са по-здрави. Но кои, кои са не знам  Wink  Във всеки случай са леки, децата не само се возят, но и си играят с тях... Ние мислим да вземем на пролет за юнака.

Общи условия

Активация на акаунт