ВНИМАНИЕ в кауфланд надписват

  • 1 384
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 502
i на мен ми се е случвало да ми маркират два пъти едно и също нещо.когато го забелязах бях вче извън магазина,но се върнах и ми върнаха парите.оттогава винаги си стоя до касата и проверявам какво са ми маркирали.не мисля че е нарочно,но се случва.

# 16
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Възможно ли е обратното ...надписват и после си взимат стоката.....или и това строго се следи........ newsm78

# 17
  • Мнения: 3 983
Възможно ли е обратното ...надписват и после си взимат стоката.....или и това строго се следи........ newsm78

Следи се  Naughty
Невъзможно е също да си вземе парите защото нали след това се отчита!
Това е неволна грешка от страна на касиерката -че не е забелязала , а доста често се случва самото устройство да маркира 2 пъти Naughty
Не си мислете ,че нарочно ви е излъгала -замисля ли ли сте се че тя отнася после глоба за това ooooh!
Винаги можеш да се върнеш и да обесниш какво е станало и няма да ти бъде отказано да ти се върнат парите Peace

# 18
  • Мнения: 2 978
На мен ми се случва доста често в кварталният магазин и то само при една и съща касиерка.
Понеже си я знам, че е блейка и винаги си следя, когато тя е на работа.

Просто като види, че имам 5 пакета дъвки...тя ги брои, натиска цифрата 4 и вместо да маркира 1+(4цифрата)..тя маркира всичките или само първите две... ooooh!


Няма как да си вземе парите, нито да изтрие нещо от паметта, след като е маркирано всичко на касовата бележка и е излязъл касовият бон.

Общи условия

Активация на акаунт