За обръщенията във форума...

  • 10 475
  • 331
  •   2
Отговори
# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Госпожо Македонска, ако обичате, не използвайте неправомерно титлата инж. - все пак, извинете, но Вие не сте дипломирана... Grinning

# 16
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
"А бихте ли била така добра да споделите до колко оргазма Ви довежда благоверния Ви съпруг?"

ester, не Ви ли е срам така да любопитствате? Възмутително поведение, млада госпожице!

# 17
  • Мнения: 7 837
Ау, сега ще излезе, че освен перфектни майки, тук има и много аристократични и изискани дами  Mr. Green Joy

# 18
  • Мнения: 5 577
Госпожо Македонска, ако обичате, не използвайте неправомерно титлата инж. - все пак, извинете, но Вие не сте дипломирана... Grinning

Много брутално ме заковахте, мадам Бовари.  Blush

# 19
  • Мнения: 2 212
естер, много ви моля да бъдете така добра да поравите правописната грешка във вашия пост!  Mr. Green
Да, оценявам поправката Ви, мадам Бъчи  hahaha но оргазЪмите са такова нещо, за което само като се замисля и губя контрол над правописа си, простете ми Blush

Ау, сега ще излезе, че освен перфектни майки, тук има и много аристократични и изискани дами  Mr. Green Joy

А мадам Кейси, не смятате ли, че не е присъщо на дамите да иронизират така самоволно?! Срамота!

# 20
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ах, как харесвам този превзет начин на изразяване... Не се подигравам, имах един познат, с когото си говорехме само така, и беше страшно приятно...

# 21
  • Мнения: 843
Е, задавах си този въпрос преди 7 години в чата..  на дир-а И някак си "ти"-то  стана всеобщо обращение.
           На лични в този форум са се обръщали на "вие"  към мен...  И СЪМ МИНАВАЛА НА "ТИ" -  веднагически.
  Киса, не е до възпитание...  много от хората тук се познаваме  или си пишем На Кю.
  Не съм от тях, как Сийке,  но ,   почти веднага минавам на ТИ. В постингите...
В личните - внимавам... както ми се подаде сигнала за комуникация. Най- често е на "ти".

  Хващам се че и в магазините интимнича.. на ТИ. Опитвам се да се поправя. Навик от тук е.

Но поне го правя със невероятна усмивка. искрена...
 .

# 22
  • Мнения: 696
"А бихте ли била така добра да споделите до колко оргазма Ви довежда благоверния Ви съпруг?"

естер, много ви моля да бъдете така добра да поравите правописната грешка във вашия пост!  Mr. Green

бъчи, не бъдете така критична! Naughty /шъ въ замола Mr. Green/

лейди, замолети мъ, не аз съм критичната, правописната полиция не спи!

# 23
  • Мнения: 7 186
Ау, сега ще излезе, че освен перфектни майки, тук има и много аристократични и изискани дами  Mr. Green Joy

Кейси, защо спамите, уважаема? Засрамете се! Naughty

# 24
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Много брутално ме заковахте, мадам Бовари.  Blush

Ама аз си знам, че не е за мен тази префинената работа  Joy
А Вие как бихте се изразили по-дискретно, моля?

# 25
  • Мнения: 696
естер, много ви моля да бъдете така добра да поравите правописната грешка във вашия пост!  Mr. Green
Да, оценявам поправката Ви, мадам Бъчи  hahaha но оргазЪмите са такова нещо, за което само като се замисля и губя контрол над правописа си, простете ми Blush


Простете любопитството ми, Уважаема, но оргазмите си получавате докато правопиствувате ли? Ау!

# 26
  • Мнения: 7 837
Естер, миличка, душата, аз ще продължа на ТИ, че по-интимно ми идва  Mr. Green
Към Мармаладената нямам обръщение, защото тя най-самодоволно си е сложила титла  Crossing Arms Обаче, предлагам да се перифразира на Милейди, някак си по-аристикратично е  Grinning

# 27
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ауу, Кейси, настъпихте котето по опашката, многоуважаема. Това душичке май се яви в излишък на госпожица Естер.

# 28
  • Мнения: 2 212
Да, оценявам поправката Ви, мадам Бъчи  hahaha но оргазЪмите са такова нещо, за което само като се замисля и губя контрол над правописа си, простете ми Blush
Простете любопитството ми, Уважаема, но оргазмите си получавате докато правопиствувате ли? Ау!

Как е възможно, за Бога! Това не са дами, гледам и не вярвам на ушите си! Забележете какво съм написала, аз само като си мисля за тях и  Embarassed, а Вие сега с този неудобен въпрос ме накарахте сама пред себе си да потъна вдън земя от срам...
Джизъс Крайст, та нима дамите правят секс  ooooh!

# 29
  • Мнения: 7 837
Сега като се появи варненската дива Мадмазела Франзела, картинката ще добие завършен вид  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт