разстройство в края на бременността

  • 19 907
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 723
часове преди да родя имах разстройство.

и аз ooooh!

# 16
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
часове преди да родя имах разстройство.

и аз ooooh!
Peace И аз. И в края на бременността също съм имала от време на време. Мисля, че е нормално едни имат запек, други разстройство, а трети си ги редуват. Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 2 227
а защо пиете магнезий, аз пия само желязо newsm78
Магнезийят се взима против контракции (и против схващания на краката също, ако не се лъжа) и аз знам, че действа разхлабващо, въпреки че при мен нямаше такъв ефект...  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 975
а защо пиете магнезий, аз пия само желязо newsm78
Магнезийят се взима против контракции и аз знам, че действа разхлабващо, въпреки че при мен нямаше такъв ефект...  bouquet
А ясно, ама той се пие само до 36 седмица, нали така newsm78

# 19
  • Мнения: 4 806
аз имах такова премеждие. В последната седмица преди раждането само в малката стаичка висях.
Но, като цяло, преди бременността имах обратния проблем. Даже се притеснявах как ще я карам. Но по време на бременността нещата бяха повече от нормални. Определено пиенето на хапчета против контракции (а аз си имах доста) още повече раздвижи нещата. Спазмите, обаче ги нямах, и мисля, че това е по  - притеснително в този случай. Мисля, че една консултация няма да е излишна.

# 20
  • София
  • Мнения: 7 097
В края на бременността и аз имах нещо като разстройство, а в денят, в който тръгнах да раждам ходих сигурно десетки пъти, включително и след клизмата...То вече нямаше какво, де, но непрекъснато имах позиви... Toilet

# 21
  • Мнения: 657
часове преди да родя имах разстройство.

и аз ooooh!
И аз бях по същият начин

# 22
  • Мнения: 2 123
часове преди да родя имах разстройство.

и аз ooooh!
И аз бях по същият начин
еми мен точно от това ме е страх, защото лежах за задържане и сега съм на лекарства и почивка...
Може пък да е наистина от насищането на магнезий и плодовете.
Благодаря ви за отговорите - както разбирам всичко може да е Rolling Eyes Ще се опитам да вярвам, че не начало на раждането, че ми е доста рано още.

# 23
  • Мнения: 2 673
часове преди да родя имах разстройство.

и аз ooooh!
Peace И аз. И в края на бременността също съм имала от време на време. Мисля, че е нормално едни имат запек, други разстройство, а трети си ги редуват. Mr. Green

 Joy Joy Joy много ми стана забавно от този извод  Hug

аз пиех Магнерот, но нямах проблеми с крайностите при дефекацията Wink

# 24
  • Мнения: 87
Аз пък имах запек  Embarassed,но откакто започнах да пия желязо,получих леко разтройство Sad

# 25
  • Мнения: 1 165
Аз бях с разстройство през цялата бременност. Wink

Общи условия

Активация на акаунт