Разстройство по време на бременност

  • 74 051
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 65
Здравейте! На 23 г съм и преди 4 дена разбрах, че съм бременна в петата седмица Grinning изписаха ми витамини и фолиева киселина. До тук добре, но откакто почнах да пия фолиевата киселина- не знам дали е съвпадение или тя е причината- но имам разстройство вече 5-6 дена . Бях при гинеколога ми, той каза, че не е възможно да е от фолиевата киселина, просто може би съм настинала или нещо такова и каза да пазя диета- сухарчета и тн докато ми мине 2-3 дена, обаче не ми минава Sad  и не знам какво да правя, притеснявам се за бебчето, да не стане нещо с това разстройство, някой имал ли е подобен проблем? моля пишете!...наистина се притеснявам

# 1
  • Мнения: 14
Здравей, честита бременност! Hug
За питането ти, аз съм в 35 седмица и имах ужасно разтройство и повръщане.Продължи 3-4 дни и се оказа някакъв вирус.Гинеколога ми предписа Деган за повъщането, а за разтройството - диета сухар + сирене и чай с мед.Аз обаче изпих 1 ч.л. оцет и се оправих.Не е приятно, но помага.За бебето не се притеснявай, единственото което може да стане е да се обезводниш, но пии повече чайове.
Успех Simple Smile

# 2
  • Мнения: 28
Спокойно това е от фолиевата киселина аз пия от 3 седмици и в началото 5-6 дена имах разтройство

# 3
  • Мнения: 65
Здравей, честита бременност! Hug
За питането ти, аз съм в 35 седмица и имах ужасно разтройство и повръщане.Продължи 3-4 дни и се оказа някакъв вирус.Гинеколога ми предписа Деган за повъщането, а за разтройството - диета сухар + сирене и чай с мед.Аз обаче изпих 1 ч.л. оцет и се оправих.Не е приятно, но помага.За бебето не се притеснявай, единственото което може да стане е да се обезводниш, но пии повече чайове.
Успех Simple Smile

Благодаря за отговора, просто е много неприятно , не мога да излеза на да се поразходя  с това разстройство а и като цяло просто ме притеснява , защото съм още в самото начало на бременността, дано да се оправи по-бързо,ще ида до аптеката да проверя за някакво  чайче или нещо такова  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 475
Не се притеснявай няма нищо страшно и аз докато бях бременна, както и сега периодически, като преям винаги ме хващаше и ме хваща разтройство и ме държи по 1-2 дена Mr. Green, по никакъв начин не се отрази на бебето и докато бях бременна и докато кърмех!

# 5
  • Мнения: 160
И аз не мисля,че би могло да вреди на бебчето. Лека бременност от мен  bouquet

# 6
  • Мнения: 65
И аз не мисля,че би могло да вреди на бебчето. Лека бременност от мен  bouquet

благодаря  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 764
Няма страшно за бебока. Единственото, за което трябва да внимаваш е да не се обезводниш. Така че пий повече течности (вода, чай, но не и сокове, за да не дразнят стомаха). Пипна ме нещо подобно лятото на морето - беше вирус, придружен с повръщане.
Не се притеснявай. Лека и успшена бременност! Simple Smile

# 8
  • Мнения: 65
Няма страшно за бебока. Единственото, за което трябва да внимаваш е да не се обезводниш. Така че пий повече течности (вода, чай, но не и сокове, за да не дразнят стомаха). Пипна ме нещо подобно лятото на морето - беше вирус, придружен с повръщане.
Не се притеснявай. Лека и успшена бременност! Simple Smile

да, старая се, пия повечко вода Peace дано ми мине бързо ,защото иначе се чувствам супер Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 677
Ако разстройството продължи, според мен трябва да отидеш на лекар.
Ако е само няколко дни, би могло да е от настинка, вирус.

# 10
  • Мнения: 9 776
Яж затягащи храни - дренки ако можеш са намериш отнякъде компот да речем.
Иначе при бременност по-добре разстройство, отколкото запек Laughing.

# 11
  • Мнения: 1 053
Е,подобре от запек  Mr. Green Wink.А пробва ли да ядеш пове4е ориз и да пиеш оризова вода?Мисля 4е и сок от дренки помагаше newsm78.Успех Peace и лека бременност

# 12
  • Мнения: 1 053
Яж затягащи храни - дренки ако можеш са намериш отнякъде компот да речем.
Иначе при бременност по-добре разстройство, отколкото запек Laughing.
Оп писала съм като теб,късно го видях Wink.

# 13
  • Мнения: 65
Яж затягащи храни - дренки ако можеш са намериш отнякъде компот да речем.
Иначе при бременност по-добре разстройство, отколкото запек Laughing.

аз си мисля, че е от фолиевата киселина, защото просто като я пия и до половин час съм в тоалетната и се почва после през 10-15 мин докато не ми се изпразни стомаха Sad  просто от деня в  който я пих за първи  път и се почна с разстройството.......мисля да пия ентеросан, как мислите?
на упътването пише че може да се пие от бременни през цялата бременност тоест явно не вреди по никакъв начин, а лекарят ми каза, че ако съм толкова зле ,да пия имодиум, но ми се струва мн силно това ...... newsm78

# 14
  • Мнения: 6 713
Аз също имах разстройство, но бях 27-28 г.с. Много течности да не се обезводниш, затягащи храни - ориз, сухар, сиренце.  Peace

Много странно да е от фолиевата киселина! Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт