Сред ДЕКЕМВРИйките вълнение настана, до срещата със бебчо много не остана!

  • 24 877
  • 773
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 5 333
Ваня, със секцио ще съм, другата седмица ще ходя да го насрочат. Но то не е изключено девойката да има свое мбение по въпроса. Grinning
Лани, и мен ме боли така когати се залежа повече на тази страна.

# 196
  • Мнения: 112
А като се заговорихте за гърди, от къде си взехте сутиени за кърмачки?
Май ми се иска да ги видя на живо , а не онлайн да поръчвам.. 🤔🤔

# 197
  • Мнения: 801
Аз си взех от hm, като ги нося от сега, защото моите така или иначе в момента не ми стават.

# 198
  • София
  • Мнения: 231
Аз съм си поръчвала от Алиекспрес и съм много доволна, имам 4.Два от който започнах да нося веднага,защото в началото гърдите ми бяха много болезнени и с другите сутиени ми беше неудобно. Сигурно моите 2 струват колкото 1 в HM. 😂
А като се заговорихте за гърди, от къде си взехте сутиени за кърмачки?
Май ми се иска да ги видя на живо , а не онлайн да поръчвам.. 🤔🤔

# 199
  • Мнения: 1 139
И моите са от хм, взех си ги още лятото и ги нося от тогава. Два струва ха 8 Евро. Имаше и по евтини, бяха на промоция.

# 200
  • Мнения: 489
Аз си взех от lidl и съм доста доволна

# 201
  • Мнения: 5 333
Аз си взех просто безшевен сутиен. Ще си взема и още 1 и готово.
Момичета от вчера пера количката. Ако не сте виждали луда бременна жена да пере количка, заповядайте в люлин 7. Joy
Взех си препарат от ДМ. ММ настоя и за дезинфектант, ама той ще пръска, че много силно ми мирише.

# 202
  • Мнения: 790
Ох да се запиша и аз в новата тема, а тя вече на 14 страница. Марти аз мисля да пера кошарата днес. Имам от тези преносимите и на първо време ще е в нея, докато се пренесем. Ама не е ползвана доста  години и макар че е прибрана в нейната си чанта със сигурност е прашясала. Чудя се дали да пера и матрака. Вие на сгъваемите кошари перете ли матраците?
Сутиени имам от Лидл, бяха ми мн удобни.

Последна редакция: нд, 27 окт 2019, 14:21 от babybu

# 203
  • Мнения: 61
Аз май, че ще заложа на бюстиета.
Между другото да ви се оплача малко от свекървата, че днес ми вдигна кръвното.. Grinning
Скрит текст:
Дойде ни днес на гости за обяд и носи подарък за бебето някакво плетено костюмче (блузка, панталонки и терлички) добре, обаче то е в розово, лилаво и бяло, а ние чакаме момче на мен ми стана странно като го видях защото беше видимо, че е за момиченце, тя забеляза и казва ''нещо май не ти харесва?'' и аз и казвам ами то е хубаво, но за момиче и тя '' аа, не то е шаренко като за детенце'' при което и казах, че аз няма да облека детето си в розови дрехи, ако иска да го подари на някой друг или да си го вземе защото аз няма да го използвам и се започна с даването на акъл как щели да ми трябват много терлички понеже ще е зимно бебе и започва да ми обяснява кое се облича първо, второ, трето и тн. и че ТРЯБВА чокапки, пък после ританки, след това терлички НАЙ–МАЛКО а трябвало и отгоре гащеризон Anguished при което аз просто си замълчах и гледах да сменя темата възможно най-бързо, че иначе щяхме да се изпокараме... 

# 204
  • Мнения: 5 333
Бу, не мисля да пера матрака. Чакам таткото да сглоби дървената кошара, но той матрака е нов, няма да го пера.
Памела, ох, твоята свека ме разбива. Joy
Така на мм майка му за близнаците (момче и момиче) купика РОЗОВИ пижами. И ми ги показва - и двете са розови викам, "е да, ама едната е със СИНИ делфинчета" щ, разбирайте тя е за момчето. Joy

# 205
  • Мнения: 3 789
Аз снощи се изкъпах с много топла вода и легнах да спя и днес ми е минал кръста и крака и реших да чистя основно. Впрегнах и ММ и въпреки че станах в 6 и почти не съм спряла, още не съм и на половината. Поне имаме нова миялня и след малко ще ми я монтира, та вече няма да мия на ръка. Йей 😁

Не знам дали на вас обяснявах, че искам да пера цялата количка, ама то не става. Освен под душа или с маркуча на двора просто няма как да се свали всяка една част (реално остава обиколника й отстрани отвън и покрива де) и реших да изпера само свалящите се. Столчето за кола вече е изпрано и изсъхнало, сглобено и покрито с един чаршаф да не хваща прах, та до няколко дни и с количката ще се случи същото след като изсъхнат частите й.
Мислех да си почивам до ноември, но не се сдържах, така че явно ще почивам през ноември 😁

Приятен и ползотворен следобед и на вас! И честито зимно време ⌚ 😄

# 206
  • Мнения: 5 333
И аз приключих с количката. Сега съхне коша за след 6 месеца и всичко е топ. Grinning

# 207
  • София
  • Мнения: 114
Лана, това с много топлата вода не е много добра идея, имай едно наум - разширява кръвоносните съдове.
Аз цял ден лежа и се нервя, щот не мога да си свърша нещата сама, мъж ми се цупи че му мрънкам и само се нерви Sad Станах да покажа на детето как да пусне прахосмукачка и да направя един обяд, и сега съм тотал щета - веднага се появиха болки в слабините и кръста.
За роднински изцепки не ми се говори, че последната беше от майка ми, направо ме втрещи 😭 Хем я разбирам, че има много проблеми с баба ми напоследък ама..

# 208
  • Мнения: 367
Аз количката си я изпрах по време на жегите в банята, защото не всичко се сваля, а я взехме втора употреба от едно познати. Изсъхна за 2 дена и сега само чака да я натоварим😁. Аз проблеми със свекито нямам относно глупави съвети, да ни е е жива и здрава много ни погама жената. Но майка ми, хем дето е много по млада от нея с първото такива тъпи бабини глупости ми говореше, че накрая й казах ако съм чула още нещо подобно ще откача. Едното беше как трябвало да съм сложила метла до леглото на бебето, когато мен ме няма, за да прогонвала лошите работи. И още какви ли не откачени неща 😁

# 209
  • Мнения: 257
Привет и от мен!
Алекс, много неприятно с това повръщане, хубаво, че веднага сте отишли!

Момичета, аз не мога да разбера:
- задължително ли трябва при изписването бебето да бъде в столчето за кола, на мен много по-удачно ми се струва да бъде в зимния кош, все пак зимни бебета. Хем си е легнало в коша за новородено.

Аз от няколко дни имам доста сериозно втвърдяване на корема, стяга ме доста, пия но шпа, не съм звъняла на лекаря, на преглед съм в Сряда, но ММ иска да сме ходели утре. Влезнах в 8 месец и явно си указва влияние, тежко ми стана, измързелих се, друг път, ставам и почвам да готвя и чистя, а сега.. 😊

Общи условия

Активация на акаунт