за годините

  • 2 194
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 505
Ами...виж ми подписа.И това в най-добрия случай (-10г).Давали са ми и 8.-9.клас.
Мъжо като се запознавахме най-напред ме попита дали имам 18.
Напоследък с малката много майки ми се карат каква лиша кака съм,как оставям "сестра" си да се омазва до ущи,да се търкаля в локвите,да се засипва с пясък...
Не се гримирам изобщо,не обичам,но и не мисля,че грим би ходил на такава детска физиономия,напротив-изглежда ми смешно,така че не мога да определя дали зависи от външния вид.

# 16
  • Мнения: 1 180
Ха-ха, едва ли някое майче ще си признае, че е на 32 примерно, пък я изкарват 45-годишна! Мен лично не си спомням да са ме подмладявали с десетина години. Все пак зависи от способността на човека от среща да преценя - имах случай скоро, в който една позната ме попита детето ми на 4 години ли е, а то няма две! Самата тя има 4 деца, едното от които е 4-5 годишно.

# 17
  • София
  • Мнения: 290
И мен веднъж ме питаха имам ли 18 , че си купувам цигари и не ми повярваха та трябваше и лична карта да вадя. А племениците ми ме наричат кака, въпреки че свекърва ми непрекъснато им повтаря че съм им леля. Гот ми става... А иначе след три месеца правя 29 г.

# 18
  • Мнения: 6 315
Преди все ме състаряваха, а сега ме изкарват с около 10г. по-млада  Laughing.

# 19
  • Мнения: 1 986
 Е,аз съм на 30-не мога да кажа,че чак 18 са ми давали-още никой не ми е правил този комплимент Laughing,но много зависи от това,с какво съм облечена и дали съм гримирана-работата ми изисква делови стил,предимно нося костюми и най-много са им смъквали до 25-26,но ако съм по домашни дрехи или спортно облечена....ами май пак някъде на толкова изглеждам LaughingАбе,добре,че не ми дават над 35 Praynig,това че видът ми отговаря на възрастта все пак е успокояващо Wink

# 20
  • Мнения: 7 914
Сетих се да спомена и мъжа ми... който е на 35 но никой не му дава повече от 30 Joy

# 21
  • Мнения: 5 647
Преди две години се звъни на вратата вкъщи и една жена, която правеше някакво проучване ме попита: "Мама и тати вкъщи ли са си? Останах като втрещена в първия момент , после ми идеше да я почепря заради комплимента. Все пак жената реши, че нямам 18 години, а това наистина си е комплимент за всяка жена. Е, аз не й казах, че моите "мама и тати" са вече баба и дядо. Обикновено хората не ми дават годините, особено ако съм по-спортно облечена.  Laughing

# 22
  • София
  • Мнения: 4 867
миналата година влязох в една аптека до училището на голямата ми дъщеря, но нямаха лекарството, което търсех. аптекарката каза: "мога да ти го поръчам и след часовете да минеш да си го вземеш...ако учиш в това училище". тогава бях на 31, смятайте с колко години ме е подмладила...

# 23
  • Мнения: 58
Бях на 25 когато отворих вратата на младеж който продаваше нещо,(така и не разбрах какво точно)но докато тръгваше да ми обяснява за стоката,а аз се чудех как да му затворя вратата без да изпитам после чувство за вина той ми вика" -Ти всъщност имаш ли 16год.щото е противозаконно да ти продам нещо ако..." Та така с чиста съвест му затворих вратата.                                                                                                                                                   А другите случки са ми от столичните дискотеки и клубове,където само на мен от цялата компания ми искат лична карта.

# 24
  • Мнения: 18
Тази година ,февруари месец не ме пуснаха в една дискотека . Не ми вярваха ,че имам 18. CrazyБях си забравила документите.След 15минути разправии и намесата на много познати охраната се предаде.На 27 години съм Mr. Green

# 25
  • Мнения: 4 406
аз се сещам за един търговец, преди 12-14 год ,тогава да съм била 10 клас примерно, звъни на вратата и почва да ми обяснява какво продава. аз го гледам тъпо, щото имам да уча за класно. по едно време се показва баща ми и пита за какво става въпрос, и чичкото му вика "Ами аз вече обясних на съпругата Ви..."- това по питането далеи са ме правили по- възрастна

# 26
  • Мнения: 147
И аз имам проблеми с дискотеките само мен ме спират за лична карта, на 20 г. съм а почти никоъ не ми дава повече от 15 г. Ама така ще е като приличам на баща ми, той този месец чукна 46г., а на видима възраст никой не му дава повече от 36г Wink. А като знам,че имам приятелки и приятели,които са на по 25-27 години а изгреждат почти с 7-8 години по възрастни от реалните си години

# 27
  • Мнения: 166
Тази година ,февруари месец не ме пуснаха в една дискотека . Не ми вярваха ,че имам 18. CrazyБях си забравила документите.След 15минути разправии и намесата на много познати охраната се предаде.На 27 години съм Mr. Green
хехехехе Joy
и на ми се случват подобни неща,на 25 съм

# 28
  • Мнения: 1 146
Когато започнах да ходя на женската консултация сестрите в началото ме питаха - Абе дете, ти кой клас си Joy? А аз тамън завършвам висшето си образование Laughing  И сега по улиците странно ме гледат с количката.
А една приятелка казва - дете дете гледа Wink То наистина съм много младолика bowuu, ама чак пък толкова Laughing

# 29
  • Мнения: 6 472
Мисля, че изглеждам като за възрастта си. Случвало се е да ме мислят за по- млада, но това обикновено са доста по- възрастни хора, които вече са загубили представа за това как са тизглеждали на 29. Само когато ходя с голямата ми дъщеря предизвиквам голямо недоумение и възглицателни подмятания от типа "ама това твое ли е, на колко гидини си, че имаш толкова голяма дъщеря" Grinning

Общи условия

Активация на акаунт