Лакове за нокти - 132

  • 39 475
  • 741
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 2 230
ГР продиджи. Аз май се бях оплаквала вече.

# 301
  • Мнения: 59
И аз се включвам с комбинация от Essence The gel nail polish №67 "love me like you do" и BEL №84. На живо този брокат е още по-красив! Yellow Heart


Milena_318, може ли снимка на шишенцето с лака на Essence. Издирвам го от доста време да си го купя и явно гледам нещо подобно, но този все не го откривам. Страшно много ми харесва цвета и вече започнах да го сънувам Joy

# 302
  • Мнения: 1 674
Ама не съм Milena_318 Sweat Smile Това е старата опаковка, тогава ги разчистваха и го взех на промоция. Сега е №10 със същото име Satisfied


# 303
  • Мнения: 1 420
Продиджито при мен не прави проблеми. Винаги се лакирам след девет вечерта и докато стигна до топ лакът е станало никое време. Мажа и до 5 мин. съм легнала и не съм имала поражения. Единствено, ако не го запечатм на връхчетата се одръпва малко. Купувам го от Лили в гр. Перник или поръчвам от сайта на ГР.

# 304
  • София
  • Мнения: 1 420
Ама не съм Milena_318 Sweat Smile Това е старата опаковка, тогава ги разчистваха и го взех на промоция. Сега е №10 със същото име Satisfied

Скрит текст:

Преслава, ако те прекръстят още веднъж ще си сменим имената Simple Smile

# 305
  • Бостън
  • Мнения: 13 488
Много приятен за ползване лак, 3 слоя, желе, чудесен! Четката великолепна!

Последна редакция: пн, 11 ное 2019, 22:01 от Agent Provocateur

# 306
  • Благоевград
  • Мнения: 2 861
Помните ли преди месец и нещо, че имаше лакове на Флормар в Лидъл в комплект 7 цвята? Та от същите, лакирах се с някакво червено и няма съхнене. Четките тънки, неудобни, а дори след капките е уж изсъхнало, сутринта бях на чаршафи.

# 307
  • Мнения: 27 500
Аз си взех два комплекта и нямам проблеми с червените. Съхнат си. Само последният светъл нюд с който се лакирах се беше разделил на слоеве отгоре и посгъстен беше- и понеже имам същия цвят от лятото (купуван от Лили) се чудех как е възможно. Но ако съм го взела от кутията със седем лака- ми се изяснява. Иначе си изсъхна с топ, но сгъстен беше и труден за нанасяне и сложих разредител...А срок на годност до 2023 г пише.
ГР продиджи гел без да се пече в лампа ли съхне???

# 308
  • Мнения: 5 478
https://www.instagram.com/p/B4uVI1XDUGv/?igshid=1mm09rveejjot

Така бях до днес, семпло, но не ми се занимаваше. Сега намазах един почти летен пясък на Перфект, който взех от софийския Елитис (онази снимка със стената с лакове Grinning), обаче е много красив и не се сдържах. Пък и без това е 25 градуса...

# 309
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Аз обожавам пясъци. Обаче не намирам никакви. Не знам грешно търся ли,що ли,бе не намирам. Живи и здрави по празниците се готвя да пътувам към Бг. Та къде в Пловдив има избор от пясъци?

# 310
  • Мнения: 1 129
И аз си взех два комплекта от лаковете на Флормар и нямам никакъв проблем...нито от към четка ,нито от към съхнене Simple Smile Странно защо ти се получава така .

# 311
  • Мнения: 1 789
От мен OPI Rich & Brazilian:


Цветът е най-реално уловен на тази снимка:

# 312
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 321
Crystal Noir, много мой цвят.

# 313
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
От мен нови лакове и един топ, не съм го ползвала досега, да видим как ще се представи Simple Smile

# 314
  • Мнения: 20 164
Пиши после за топа.

Общи условия

Активация на акаунт