Лакове за нокти - 132

  • 39 523
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 420
Долче, този път не е китайче Stuck Out Tongue На Флормар е лакът от серията  Pearly № pl 432, а безименият е Catrice luxury 05 plum fiction. Флормарчето хич не е впечатлително в шишето, даже си е бабешки. Беше ми подарък преди две - три години и като го видях директно го отписах, но миналата година реших да го пробвам и се влюбих ♥ Покрива идеално на един слой, но по навик слагам два. Катрисчето също е страшно готино и доста плътно, не се налага да слагам основа под него, макар, че го правя Stuck Out Tongue

# 61
  • Мнения: 529
От мен един Перфект.Много си го харесвам. За първи път слагам ваденка, която след изсъхване се отлепи.И кожичките не са ми ок (извинявайте)


 И със светкавица.

# 62
  • Мнения: 20 178
При Кучовците има някакво намаление на тази и някои други колекции:
https://nailshop.bg/mobile/catalog/details?Id=71&langId=0

# 63
  • Мнения: 27 603
Леми подстрекава Grinning , но ще се въздържа... Blush
Лилипан, пясък е това, нали?
Похвалвам този лакочистител, много ми харесва засега.

# 64
  • Мнения: 529
Dolce miele да пясък е
А тези Кучовци хич не ми харесват.Имам 2 И двата стават на черти.Хич Не съм доволна за тези пари.

# 65
  • София
  • Мнения: 589


https://www.facebook.com/BubuNailArt/photos/a.2275471792738613/2 … ype=3&theater

Лака е Golden rose matte 01, а броката Perfect S43. Декорацията е ваденка.

# 66
  • Мнения: 444
Здравейте, здравейте Smile Както винаги красотата и майсторството са на ниво Flowers Bouquet
Аз забърсах някаква масура, която мога да определя като кал със стружки Smile На слънце има холо ефект Simple Smile Не е зле.

# 67
  • Мнения: 27 603
Брейнбъг, кал, кал, ама на мен ми избива на любимото Army Green на Flormar Heart и много ме е яд, че не си го купих...
Бубе, отдавна ми е любопитно какво е това бяло флаконче Stuck Out Tongue Winking Eye , изсушител ли е? Grinning
С каква пила ви е по-лесно да оформяте заострени нокти?

# 68
  • София
  • Мнения: 1 179
Brooklyn 19

# 69
  • Мнения: 1 382
Аз пак се "матирах"(без безименния) 😆😊

# 70
  • Мнения: X




Опит за Слънчевата система със Starrily  Neutrino.

# 71
  • Мнения: 1 129


. https://www.instagram.com/p/B4J1CSfAIAZ/?igshid=1cnnm9gapv688
Trend it up - Wonder Glaze 040
Декорация печат и ваденка!

# 72
  • Мнения: 1 420
С любимият s48 на Перфект ♥ Няма снимане този лак, на живо е убийствен, макар на снимките да е скучноват Stuck Out Tongue

# 73
  • Мнения: 1 793
dolce miele Заострени нокти се оформят най-прецизно с метална пила, от най-класическите, ретро модели, важното е да е тънка и прецизна. Масовата грешка при оформянето на заострени нотки в домашни условия е, че се пили само израсналата част на нокътя, затова и резултатът е неравномерен, странно удебелен и вълнист овал. И друг път съм писала, за постигане на бадемовидна/заострена форма, се пили ниско долу в основата на нокътя под ъгъл, прилагам една моя снимка с много лаишко подчертаване откъде започвам да пиля под ъгъл, за да постигна такъв овал:

С другите пили (хартиена/стъклена) не постигам такава прецизност в пиленето, за мен лично вредата от металните пили е силно преекспонирана, от години ползвам метална за оформяне и хартиена за скъсяване и нито ми се цепят ноктите, нито се разслояват и т.н.
.

# 74
  • Мнения: 20 178
Кристал, там откъдето ти започваш да пилиш, моят нокът си е залепен за кожата. И да искам да започна от толкова ниско, няма да мога. Не зная само при мен ли е така.

Общи условия

Активация на акаунт