не се вижда ембриона

  • 886
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
здр мами в 8 г.с съм но се вижда само плодов сак ,ембриона още не се видя,притеснявам се много ,на някои случвало ли се е ,подобно като на мен Sad

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
а какво казва доктор?потърсете второ мнение?

# 2
  • Мнения: 3 730
А за какво имате лекар?Питайте го!!!
И няма подобно нещо като ПЛОДОВ сак.Не се излагайте.Казва се ПЛОДЕН сак.Ограмотете се малко,че на нищо няма да си научите детето.

# 3
  • Мнения: 3 597
Деси , не е нужно да си толкова груба ... Аз също бих посъветвала момичето да пише и да се изразява по-грамотно , но не с този тон !

Леонче , сакчето отговаря ли си на седмиците , в които трябва да бъдеш ? Какво каза доктора , има ли съмнение за кухо яйце ?

# 4
  • Мнения: 789
При мен в 8 г.с се виждаше емрион,както и имаше пулс..съветвайте се с лекаря си.

# 5
  • Мнения: 2
Извинявам се за неграмотността,но толкова съм притеснена тез дни ,не не отговаря на седмиците трябва да е 9 г.с ,но според ехографа е 7 + ,единия доктор ма пригледа 2 пъти и твърди вече ,че е куха бременнос,днеска бях при друг доктор за второ мнение.Той пък ми каза ,че се вижда точица която е ембриона ,но е много малко 3 mm .С късна овулация съм 30-31 дена,ще изчакаме още една седмица ,дано топченцето се развие и порасне

# 6
  • Мнения: 462
А за какво имате лекар?Питайте го!!!
И няма подобно нещо като ПЛОДОВ сак.Не се излагайте.Казва се ПЛОДЕН сак.Ограмотете се малко,че на нищо няма да си научите детето.
Много не нужно изказване. Ако момичето за първи път е бременно е нормално да не знае и да бърка термините.
По въпроса, щом няма кървене остава да си изчакате следващият преглед, за да се види на къде отиват нещата, но аз съм на мнение, че в тази седмица, ако не сърчице, то поне трябва да се вижда добре оформено сакче с жълтъчно мехурче. Успех

# 7
  • Мнения: 3 597
Дано втория доктор да е прав . Дано всичко е наред на следващия преглед . Възможно е да била късна овулация и това да е причината за разминаването . Успех и от мен Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт