Черен петък 2019

  • 147 687
  • 1 898
  •   1
Отговори
# 1 860
  • Мнения: 35 110
Много съм доволна от поръчката ми към Тенденз. Уцелих си размера на обувките, с раницата за тези пари си е идеална. Вече ще знам , че намаленията след черният петък са по- оферта Wink

# 1 861
  • Мнения: X
Какво значи по оферта намаление?

# 1 862
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 205
Какво значи по оферта намаление?
ПО - оферта

# 1 863
  • Мнения: 35 110
Означава, че нищо не си купуваш на черния петък и след това почват по- добрите намаления

# 1 864
  • Мнения: 5 386
И в Зора, гледам, стъпаловидно надолу се свличат цените от ЧП насам , напр.кафе машина с капсули от 151 сега е 109 лв. И не само там, а и другаде, гледат да разчистят стока, че то без намаления в магазините е мъртвило. Напр. Технополис - 30 служителя се помоткват, хилотят и лапат мухите, а клиенти- зяпачи 3-4 - на тази голяма площ. Това от преди 10 дни.

Последна редакция: чт, 19 дек 2019, 20:57 от *Камея

# 1 865
  • Мнения: 15
И какво като ти отговорят, на мен точно на 29.11 ми писаха там, че ще ми я пратят, а на 05.12 получих имейл, че няма да я пратят. Смешно обслужване, въпреки добрите отзиви тук смятам да ги избягвам като чума.
Аз също чакам информация какво се случва с поръчката ми, пусната е на 26.11. Беше за подарък, но нищо, здраве да е. Пуснах сигнал към КЗП, защото смятам поведението на Грация и Кавалер за крайно некоректно. Не са единствени за да си позволяват да ме разиграват по този начин. Не призовавам никого към нищо, просто не считам за нормално такова обслужване.
Пробва ли да им пишеш съобщение през ФБ страницата им? На мен там ми отговориха.
Мне, само там още не съм, благодаря ви
Надявам се, няма да съм права, но там отговорите са от сорта "Случаят е предаден за проверка на колегите", "Колегите ще се свържат с вас за информация относно поръчкат".....и вече трета седмица нищо...

Последна редакция: пт, 20 дек 2019, 20:01 от AnMary

# 1 866
  • Мнения: 1 392
Да се отчета и аз за Грация.
Бях пуснала две поръчки едната от които исках да откажа тъй като се дублира единия чифт обувки. От 26.11 ми в поръчката . Писах, звънях запитване пусках и т.н. нищо, никаква връзка.  Във вторник дойде единия чифт обувки.  Взех ги .много са хубави. Бях решила дори и да пратят дублиращите пак да ги взема има за кого. Днес ми звънят да ми кажат че поръчката ми е забавена защото единия чифт го нямал. Точно този който дойде във вторник. И за мен по добре. Ще пуснат само другите,  да ги очаквам. !!!

# 1 867
  • Мнения: 1 953
Т.е. сега идват от 26.11?! Аз моята от 30.11 съм я отписала.

# 1 868
  • Мнения: 1 167
Хора, защо си мълчите, аз смятам, че не е никак малко, че да го пренебрегвам. Имам пропуснати ползи да се възползвам от намаленията на Clarks  и M&S а Англия, само защото техен служител лично ме увери в месинджър, че ще си получа поръчката. Как така с лека ръка махате и казвате "отписала съм я", това си е фалшива реклама, заблуждение на клиентите, пуснала съм жалба в КЗП и аз за случая с Грация.

# 1 869
  • Мнения: 1 953
Да съм казала че не съм подала сигнал срещу тях?! Как си ги правите тези заключения и ми държите сметка какво трябва или не трябва да направя. Достатъчно голяма съм, мога да преценя и сама. От КЗП ме върнаха да си оправя писанията срещу Грация, не било жалба, а сигнал. Просто не очаквам обувки. А парите си ги похарчих за други, дори и да ми ги изпратят, ще си помисля дали да ги приема. Не разчитам на обувките от Грация. Точка.

# 1 870
  • Мнения: 5 386
Ооо, то тук все някой ще вмени думи, мисли и действия, за които не знаем, че сме казали, помислили, направили.
И съвети на килограм.
По темата - при сериозно забавяне аз също отказвам да приема пратката. Така направих с Dilios. Отидох до куриерския офис, разгледах кашона отвън и заявих, че не помня какво е това, което е получено на мое име, отказах приемане и толкова по в- са. Аз наистина бях забравила, после се сетих. Но да са го пратили в срок, а не когато им хрумне.

# 1 871
  • Мнения: X
Манго на вас праща ли ви подаръци?

# 1 872
  • Мнения: 888
Някой подменял ли е номер обувки от Грация/Кавалер?
Не са лоши, но като цяло са поне един размер над този написан на тях, поне тези на Кавалер.
Не знам ако се иде във физически магазин, дали няма да е възможна подмяна на номер.

# 1 873
  • Мнения: 1 167
Някой подменял ли е номер обувки от Грация/Кавалер?
Не са лоши, но като цяло са поне един размер над този написан на тях, поне тези на Кавалер.
Не знам ако се иде във физически магазин, дали няма да е възможна подмяна на номер.
Над 10 човека писахме, че имаме проблем с комуникацията с Грация, че сме като глас в пустина с тях, а Вие питате за подмяна и свързване с тях Simple Smile))))))))

# 1 874
  • Мнения: 4 593
Не дават да се подменя във физически магазин. Пишете им имейл и  на меседжъра...

Общи условия

Активация на акаунт