Черен петък 2019

  • 147 691
  • 1 898
  •   1
Отговори
# 1 845
  • Плевен
  • Мнения: 714
Поръчката ми от дъглас от 1 декември пристигна на 9 дек.

Имам някакви кодове за отстъпка, няма да ползвам, ако някой иска да пише.

# 1 846
  • Мнения: 180
И моята Грация дойде във вторник. Не са уау, но за 38 лв са супер. Тези на детето май ще върна, че на живо не ги одобри. Чаках няколко дни да размисли, но уви. Пазаруването с тийнейджърка не е от най-приятните занимания ... 
Ако някой е изпуснал и му допаднат, 38 номер са: https://www.gracia-s.bg/c/cheren-petk-16/damski-kubinki-dva-i-sp … -cheren-cvyat-708

# 1 847
  • Мнения: 4 593
Мале тези грация на цялата бг мама само тези кубинки са раздали:)
Днес е еконт пак имаше една жена която питаше случайно има ли доставка от грация Simple Smile
Мисля някой ден да се отбия в физическия им магазин.

# 1 848
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 017
Аз днес си взех поръчката от Кавалер. Получих смс, но и да не бях получила, знаех, че имам пратка, защото проверих вчера профила си в е-Еконт.

# 1 849
  • Мнения: 9 184
A аз да се оплача от МАТРАЦИ.бг
на ч.п. поръчах матрак до ден днешен ..... никакво инфо  ooooh! ooooh! ooooh!
Пратих им един мейл/телефон... и лафа беше...Миии няамамИ!!
Ако икатИ , кат' дойдат ще звънимИ ...
бг майньо ло #Crazy #Crazy

# 1 850
  • Мнения: X
Да """"похваля"""" Хиполенд... Дойде ми поръчката от черния петък след месец чакане и от 4 артикула са ми изпратили 2 сгрешени. Директно я върнах на куриера. Такова лошо обслужване рядко се среща, определено ме загубиха като клиент.

# 1 851
  • при моите любими
  • Мнения: 2 528
И аз взех за моето 11 годишно момиче такова кубинки , днес са пристигнали в Еконт но няма да мога да ги взема. Не са ли хубави на живо? Може ли някой да пусне едни снимки . Поръчала съм и друг вид, ето тези. За тях имате ли отзиви https://www.gracia-s.bg/c/cheren-petk-16/sportni-cheren-cvyat-si … enti-hodiloto-516

# 1 852
  • София
  • Мнения: 10 309
Аз съм супер доволна от поръчката от грация, не очаквах това качество на тези цени.

Само тези ботуши са ми грубички за офиса, ако някой ги иска да ми пише, 40 номер, -50% им беше цената.

https://www.gracia-s.bg/c/boti-botushi-4/cherni-damski-botushi-d … rforaciya-cip-557


А тези са страхотни, ще си ги взема и в друг цвят, добра изработка, анатомична стелка, от всякъде естествена кожа.
https://www.gracia-s.bg/c/obuvki-tok-1/damski-obuvki-cherven-cvyat-635

# 1 853
  • Мнения: 1 028
През тази седмица получих втората поръчка от Кавалер и поръчката от Бодишоп - два йогурта и един крем за тяло. Поръчаният крем за тяло беше се изчерпал и след телефонно обаждане се уговорихме за заняна с друг вид. Като компенсация за забавянето на поръчката, добавих малък душ гел.
Впечатлението от йогурта за тяло с моринга е уау. Съпругата е повече от доволна и няма да се налага да го изяждам намазан на филия Simple Smile, макар че като му гледах консистенцията и му вдишвах аромата, ми се искаше.
Приятен гъдел е картичката и хубавата опаковка на пратката.
Само едно не ми е ясно - защо такъв вид и ценови клас козметика е в пластмасово опаковка и даже няма някакво защитно фолио, което да затваря херметически кутията под капачката.
Ако се подали на друг човек, продуктът би изглеждал като отворен и малко използван.

# 1 854
  • Мнения: 134
Здравейте, някой друг освен мен да чака още от Грация? От 29.11. ми е поръчката и по никакъв начин не мога да се свържа с тях за да знам дали въобще ще дойде

# 1 855
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 017
Пробва ли да им пишеш съобщение през ФБ страницата им? На мен там ми отговориха.

# 1 856
  • Мнения: 134
Пробва ли да им пишеш съобщение през ФБ страницата им? На мен там ми отговориха.

Мне, само там още не съм, благодаря ви

# 1 857
  • Мнения: 646
Здравейте, някой друг освен мен да чака още от Грация? От 29.11. ми е поръчката и по никакъв начин не мога да се свържа с тях за да знам дали въобще ще дойде
И моята поръчка е от тогава. Продължавам да чакам и   надявам да дойде .

# 1 858
  • Мнения: 1 167
И какво като ти отговорят, на мен точно на 29.11 ми писаха там, че ще ми я пратят, а на 05.12 получих имейл, че няма да я пратят. Смешно обслужване, въпреки добрите отзиви тук смятам да ги избягвам като чума.

# 1 859
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 017
Аз щях да казвам, че поне там ми отговориха, защото пуснах запитване през сайта им, но естествено никакъв отговор не получих. И аз можеше да не получа обувки, въпреки, че ми отговориха, че поръчката ми се обработвала и шели да я изпратят възможно най-скоро, извиниха се и благодариха за търпението Satisfied 

Общи условия

Активация на акаунт