Мъж Скорпион - 5

  • 52 708
  • 750
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 5 198
Реално мъжете деви са доста подмолни и безкрупулни.
Жените сме друго тесто.
Отдаваме се напълно , на 100%
Девата е силна , защото не играе игрички, не се забавлява за чужда сметка и намира начин да излезе от калта.

Като се замисля , най-наранена съм била от мъж Дева.
Най-добре ме лекуват приятелки Деви.

Моята луна е във водолей 😀 на скорпиона в овен , някак обречено е всичко , нали

# 391
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Моята луна е във водолей 😀 на скорпиона в овен , някак обречено е всичко , нали
Защо? Огън и въздух все пак. Моя приятелка Водолей е с мъж Овен

# 392
  • София
  • Мнения: 5 198
Според тази карта хахаха
Скрит текст:

Луна в овен е нетърпелива и настоятелна , луна във водолей е бягаща
Та това за връзката ни 😀

# 393
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Луна в овен е нетърпелива и настоятелна , луна във водолей е бягаща
Та това за връзката ни 😀
Овните също не обичат ограниченията. А въздушните зодии по могат да изтърпят огнените...просто като не ги отразяват Joy Овните също така не обичат да ги натоварват с излишни проблеми и драми. На Водолеят пък това не са му присъщи особености. Ах, Венера в Дева...и аз съм така Grinning А, бе имате си кармични аспекти, което не винаги води до хепи енд. Но винаги са уроци. Най-вече по трудния начин. Предполагам си попрочела за аспектите в картата ви.

# 394
  • София
  • Мнения: 5 198
Уроците с него винаги са по-трудният начин 😀
Понякога се чудя , кому е нужно?
И ако аз търся хармония , но и той също , тук се сблъскват два напълно различни свята за хармония.

Възникват и въпроси , е ли е любовта достатъчна за връзка ?

# 395
  • България
  • Мнения: 6 172
Възникват и въпроси , е ли е любовта достатъчна за връзка ?
Не.

# 396
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Уроците с него винаги са по-трудният начин 😀
Понякога се чудя , кому е нужно?
Ако вярваме в кармата и прераждането - целта е да се ъпгрейдваме като се учим и придобиваме нови опитности. Това най-често става по трудния начин. Душата ни е избрала този път в настоящия живот. Важното е да извлечем максимума от всико, което ни се предоставя. Да започнем да осъзнаваме защо ни се изпращат дадени хора и ситуации, какво провокират те в нас, да можем да се наблюдаваме отстрани и да виждаме дефектите си. Съответно да работим над тях.
Възникват и въпроси , е ли е любовта достатъчна за връзка ?
Щом хармонията е субективна, значи и любовта е...всеки има свое виждане. А някои само си мислят, че знаят какво е...други не искат да знаят "What is love?" Musical Note Любовта често е спойката в една връзка, която държи хората заедно, за да могат да научат уроците си...

# 397
  • Варна
  • Мнения: 10 432
Най-хубавата и пълноценна 17 годишна връзка съм имала с мъж Дева, за съжаление Господ ми го взе и каза: На ти един Скорпион и плащай за грешките си.

# 398
  • Мнения: 13 079
Възникват и въпроси , е ли е любовта достатъчна за връзка ?
Не.

И аз тъй смятам за съжаление. Любовта може и да е много силна, но когато има непреодолими различия във вижданията за живота, в харектерите, в чисто битов план дори... Няма как само с любов.

# 399
  • Мнения: 1 515
Възникват и въпроси , е ли е любовта достатъчна за връзка ?
Не.

И аз тъй смятам за съжаление. Любовта може и да е много силна, но когато има непреодолими различия във вижданията за живота, в харектерите, в чисто битов план дори... Няма как само с любов.

Защо?В името на любовта могат да се преодолеят различията в другите аспекти, според мен ...ноо трябва да знаеш какво искаш...

# 400
  • България
  • Мнения: 6 172
Защото даже в името на любовта може да не искаме или да не можем да се променим, за да отговорим на нечии очаквания.
Ето, например, Скорпионът мисли, че съм много романтична и гледам фантасмагории. За него светът е футбол, а аз Мразя футбол.
Подобни различия могат да създадат проблеми, които да се задълбочат, защото е нормално с времето страстите да утихват.
И после съм била Много романтична. 🤣😂
Просто той е сухар.

Последна редакция: ср, 03 мар 2021, 18:03 от МоарейнД

# 401
  • Мнения: 1 515
Защото даже в името на любовта може да не искаме или да не можем да се променим, за да отговорим на нечии очаквания.
Ето, например, Скорпионът мисли, че съм много романтична и гледам фантасмагории. За него светът е футбол, а аз Мразя футбол.
Подобни различия могат да създадат проблеми, които да се задълбочат, защото е нормално с времето страстите да утихват.
И после съм била Много романтична. 🤣😂
Просто той е сухар.
Везнишки спор или дискусия ще се получи ...двустранно е, аз смятам, че мога да се променя, винаги съм си била такава ...не знам дали е правилно ...отсреща какво ще получа (от скорпиона в случая) ...само мога да се надявам на нещо добро ...
И Искам да попитам вашите скорпиони казват ли ви това, което искате да чуете само и само да се оттървът от спор? Почвам да се ядосвам малко ...

# 402
  • Мнения: 115
Когато бях малка и вярвах в чудесата, когато си мислих, че любовта е всичко, майка ми казваше, - Само любов не е достатъчна. И аз много дълго време се чудех какво е искала да ми каже. Защо да не е ? Та нали любовта побеждата злото, всичко, че човек трябва да се бори за нея и да я цени?! След време във връзките си, попадах на мъже които не ме разбираха, с които се карах често, бяхме в опозиция, бяхме с различни възгледи за много неща, лъжеха, бяха егоисти...тогава разбрах, че любовта не е достатъчна. Но за всичко трябва време...като хляба, трябва му време да втаса. Simple Smile

# 403
  • София
  • Мнения: 5 198
Човек се променя , но не и насила.
В крайна сметка балонът на илюзиите се пука и ти пак се връщаш към себе си.
И това не е его.
И мисля, колкото по-бързо приемем другият толкова по-добре.
Продължавам да твърдя, че скорпионите не показват емоционалност , в същото време изискват такава.

Любовта е достатъчна докато си склонен да вярваш в нея.

# 404
  • Мнения: 1 515
Когато бях малка и вярвах в чудесата, когато си мислих, че любовта е всичко, майка ми казваше, - Само любов не е достатъчна. И аз много дълго време се чудех какво е искала да ми каже. Защо да не е ? Та нали любовта побеждата злото, всичко, че човек трябва да се бори за нея и да я цени?! След време във връзките си, попадах на мъже които не ме разбираха, с които се карах често, бяхме в опозиция, бяхме с различни възгледи за много неща, лъжеха, бяха егоисти...тогава разбрах, че любовта не е достатъчна. Но за всичко трябва време...като хляба, трябва му време да втаса. Simple Smile

Може би за да е достатъчна трябва да е взаимна, не само единия да обича Rolling Eyes Но темата за любовта е много сложна, предполагам...

Общи условия

Активация на акаунт