Мъж Скорпион - 5

  • 55 034
  • 772
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 1 517
Здравейте,

ще се питам да бъда кратка, но имам нужда от съвет...

Преди около година се появи един господин скорпион който знаеше че имам деца и това не му попречи да има намерения към мен, в началото само си писахме, след това след много настояване от негова страна и след като разбра че с бащата на децата не сме заедно решихме да опитаме. Аз през цялото време се опитвах да стоя далече от връзка и си повтарях че всичко е временно. Казвах му че му трябва жена която да е без деца, която да му роди деца и дори се опитвах да му помогна да изгради връзка с едно друго момиче и така цели 3 месеца. И когато той успя да излезе с това другото момиче... на мен ми светна лампичката че този човек е доста стойностен и разбрах че съм хлътнала по него... Опитах се да го забравя защото реших че той ще започне да гради нова връзка. Не успях да го забравя, не излиза и не излиза от главата ми. Накрая след 2-3 месеца му признах всичко, че имам чувства и че не съм била искренна с него за чувствата, че наистина искам да изградим нещо заедно. Попитах го директно дали да затварям вратата и да не давам шанс на това хубаво нещо и той каза "да" и че не иска да ми дава напразни надежди. Той така или иначе друга връзка няма в момента и не е започнал да гради друга връзка, но това което казва е че не иска да ме наранява и че иска да сме само приятели, че в началото си е представял сме заедно и как градим нещо, но сега вече не. Каза че проблема при него е че като тръгне към нещо тръгва с цялата си страст и ако нещата не се развият както трябва, страстта угасва.... Лошото е че сме в един и същи блок и искам не искам се виждаме, засичаме се и сутрин защото бягаме в един и същи парк(започна да бяга покрай мен)... Когато се видим знам че хвърля скрити погледи към мен. Бях решила да не му пиша, но той ми писа след 1-2 дни и аз отново започнах да му пиша.
Трябва съвет защото много искам да съм с този човек и имам чувства към него които се опитвам да изкореня, но за момента не се получава, особено като се виждаме почти всеки ден
извинявам се за дългия пост, но досега с мъж скорпион не се бях сблъсквала а този направо ме е подлудил... Най лошото е че и децата ми го харесват много и това изобщо не ми помага... Имам ли шанс според вас отново да обърна монетата и как бих могла
Доста трудно е да преценим точно какво е положението, но не те е излъгал, че тръгва със страст и като не му отговорят връщане назад няма ...не съм сигурна дали можеш да го "спечелиш" отново и няма да е лесно да го направиш ..лошото е, че доста бързо се е отказал ..

# 421
  • Мнения: 9
Като го попитах, 'как толкова бързо успя да затвориш твоята врата', той отговори
Кой е казал че е било бързо
И другото беше
Може би като не си ми давала сигнали че ще стане нещо и постепенно е станало

Не знам и аз, опитвам се да се убедя че е било нещо мимолетно при него, но като му пиша да се видим за 30 мин на кафенце, не ми отказва, може и да е заради хоум офиса, за разнообразие защото кафето е или у тях или вкъщи. Иска ми се да мисля че има надежда, или ми се иска просто да не го виждам за да мога по бързо да изтрезнея

# 422
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Голям мерак последван от бързо отдръпване и накрая НИЩО....съм срещала само от Скорпион и Рак. За секс говоря....

# 423
  • Мнения: 9
не знам дали ако се опитам да го карам да ревнува ще има някакъв пробив или ще го откаже още повече
или да му покажа че може да разчита на мен и ще чакам пък каквото стане

# 424
  • Варна
  • Мнения: 10 579
Ако си настоятелна ще го отблъснеш, по-скоро обратно трябва да действаш, но за съжаление ти вече си му споделила чувствата си.

# 425
  • Мнения: 17 617
1) не те харесва вече като жена но иска да сте приятели
2) не те харесва вече но е културен и ти си въобразяваш разни неща
3) харесва те и не иска да те нарани
4) премълчава нещо което води до 1) и 2)

важи за сички зодии

# 426
  • Мнения: 9
ей от това най много се притеснявам
"2) не те харесва вече но е културен и ти си въобразяваш разни неща",
може би ми се иска все още да изпитва нещо, защото знам че наистина е имало силно привличане към мен...
Опитах се да го натисна за да каже директно че вече не ме харесва и не изпитва нищо към мен, но не пожела и може и заради това да си въобразявам все още някакви неща...

каза че предпочита да не връщаме нещата назад защото аз съм щяла да хлътна още повече и после да минем само на здравей

" но за съжаление ти вече си му споделила чувствата си. "
може би наистина не е трябвало да му споделям чувствата си, но като го видях че се отдръпва толкова бързо, а аз вече знаех че искам да сме заедно и реших че така и той ако има чувства може да опитаме отново...

Благодаря ви, май ще е най добре да се отдръпна и да подтисна това което изпитвам. Ще е трудно, но като споделям тук ми става по лесно. Когато човек отстрани си изкаже мнението е много по- лесно да изтрезнееш колкото и да ти се иска нещата да са по друг начин.

още малко да допълня...
първите 3 месеца господина беше супер настоятелен, говореше ми за още едно дете и аз винаги го режех, обсъждали сме свободно всякакви теми...
Когато му споделих чувствата си, след още 3 месеца които бяха опит за отдръпване от моя страна, му казах че идеята за още едно дете изобщо не е лоша
2 седмици по късно го прегърнах и нито аз нито той устояхме на тази прегръдка, в началото той каза че така той ще излезе лошия защото все едно той се възползва от мен, но нещата така или иначе се случиха

Преди седмица се опитах отново да го прегърна но той запази дистанция...
Опитвам се да разбера дали наистина е имало нещо, дали в момента има нещо и дали би имало нещо

по принцип не съм слаб човек, но в момента се чувствам много слаба

Последна редакция: пт, 09 юли 2021, 13:16 от cherry_bg

# 427
  • София
  • Мнения: 5 198
Мъж скорпион може да понесе всяка истина и женско състояние , но това пак не означава , че ще събудиш чувства в него.

Ако някой ми казва , че не иска нищо от мен вече , но аз го харесвам и обичам
Си пускам ето това

Скрит текст:

Това реално ми помогна да преодолея “моя “ скорпион , който въпреки гръмките си думи и двегодишна връзка не поиска нещо реално от мен .
И на мен ми писна да чакам партньор в негово лице.

С него въпреки прекрасните думи и вричане във вечна любов и силната му психика и интелект , се чувствах постоянно сама 😀

Егоисти са големи

# 428
  • Мнения: 9
Ще взема да го изгледам целия филм
Не знам на какво се надявам и аз вече...
Вначалото се стъписах и не очаквах че някой ще се опита да влезе в една връзка с цялата си енергия и сега съжалявам че не се възползвах тогава. Сега след като изповядах чувствата си виждам че има нещо, но може и всичко да е на приятелска основа
Мъчно ми е много особенно като се виждаме все още но си слагам ограничения и толкова....

# 429
  • София
  • Мнения: 5 198
Има и друго , скорпионът винаги ми казваше
“Търси  ме, жадувай ме, искай ме “
Те са склонни да те поставят на доста тестове.

В крайна сметка , забравяш егото и достойнството и смело и безотговорно се впускаш към Него 😀
Ти коя зодия си ?

# 430
  • София
  • Мнения: 17 777
Да, attention whores са. А не че са толкова колебливи и премислящи.

# 431
  • София
  • Мнения: 5 198
Да , скорпион изобщо не се колебае .
 
Тва за вниманието мен ме подлуди.
И не защото аз съм студена , нещо което се опитваше да ми вмени, просто исках този мъж , да е мъж и да се справя сам със себе си , Когато не съм му се врекла в любов 100 пъти на ден.

Сега като се сетя колко критика съм отнесла на тема “защо не ми звъниш , защо не ми говориш мило, защо не се държиш като жена “ и то само защото е егоист , а не защото не давам .

И в секса са егоисти 😀

И най-честата грешка , така го изиграват повечето , че ти се съсипваш от даване ( което все не е достатъчно) и най-накрая си изцеден и като се разделите, поемаш чист въздух и ти се отварят чакрите и виждаш светът като едно хубаво място 😀

Иначе са умни , кардинални, решителни, не са никак easy going, и в началото се опияняваш от решителност и мъжество . И ум.

После идват проблемите , като започнат да си показват жилото, но деликатно и бавно и право в целта .
Докато им минава номера всъщност , докато още обичаш.

Тъпото за тях е , че те не осъзнават една жена спрели да ги обича и 1000кг отрова да бълват , връщане назад към тях няма.

# 432
  • Мнения: 707
Да , скорпион изобщо не се колебае .
 
Тва за вниманието мен ме подлуди.
И не защото аз съм студена , нещо което се опитваше да ми вмени, просто исках този мъж , да е мъж и да се справя сам със себе си , Когато не съм му се врекла в любов 100 пъти на ден.

Сега като се сетя колко критика съм отнесла на тема “защо не ми звъниш , защо не ми говориш мило, защо не се държиш като жена “ и то само защото е егоист , а не защото не давам .

И в секса са егоисти 😀

И най-честата грешка , така го изиграват повечето , че ти се съсипваш от даване ( което все не е достатъчно) и най-накрая си изцеден и като се разделите, поемаш чист въздух и ти се отварят чакрите и виждаш светът като едно хубаво място 😀

Иначе са умни , кардинални, решителни, не са никак easy going, и в началото се опияняваш от решителност и мъжество . И ум.

После идват проблемите , като започнат да си показват жилото, но деликатно и бавно и право в целта .
Докато им минава номера всъщност , докато още обичаш.

Тъпото за тях е , че те не осъзнават една жена спрели да ги обича и 1000кг отрова да бълват , връщане назад към тях няма.
Напълно съм съгласна.
Все не им стига, все не ги боготворят достатъчно, все нещо им липсва, колкото и да даваш.
Довеждат те до безразличие, после го играят наранени.

# 433
  • Мнения: 9
Има и друго , скорпионът винаги ми казваше
“Търси  ме, жадувай ме, искай ме “
Те са склонни да те поставят на доста тестове.

В крайна сметка , забравяш егото и достойнството и смело и безотговорно се впускаш към Него 😀
Ти коя зодия си ?

Овен съм, инат както казва той, но съм доста улегнал инат, поставям връзка с приятели и семейство над инатлъка си
за впускането не знам колко по смело и безотговорно.... разкрих му чувствата си, освен да чакам друго не знам какво бих могла да направя. Казвал ми е че има желание да ме види, но само до там
Не знам до колко изобщо мога да чакам да се променят нещата, някак си ако мога пак да му завъртя главата както беше в началото, но не ми се иска и да му досаждам

Последна редакция: сб, 10 юли 2021, 10:22 от cherry_bg

# 434
  • Мнения: 20 172
Казвал ми е че има желание да ме види, но само до там
Остави го на заден план, ако иска, ще те потърси.
По-добре си насочи мислите и енергията към нещо друго/друг.

Общи условия

Активация на акаунт