Била, Метро, Фантастико, Триумф, Хит, Т-маркет и др. - 11

  • 64 422
  • 748
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 469
Билла дали ще работят утре?

Да, но ще затворят по-рано, в 18ч.

# 331
  • Мнения: 1 109
В ХИТ в Младост 2 дали има пащърнак?

# 332
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Не, няма. Може би от зимата не съм виждала. В Лидл също няма. Не знам как е в Метро, не съм ходила последните два месеца.

# 333
  • Мнения: 3 974
В Кауфланд и Билла има, ако върши работа.

# 334
  • София
  • Мнения: 412
В ХИТ в Младост 2 дали има пащърнак?
пащърнак вземам от фантастико и т-маркет

# 335
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Днес пазарувах в Хит и видях на биощанда пащърнак.

# 336
  • Мнения: 5 302
Трябва да си търсим правата и може би големите вериги ще се научат. След жалба на пловдивчанин: Глобиха Billa за шашма с промоционална бира!
КЗП глобила BILLA, че няма (достатъчно) наличност на промоционална стока. Само 1500лв. е глобата и то след 2г. разкатаване в съда, но пак е нещо. В Kaufland/LIDL някак е станало норма да няма наличност на промоционална стока и да свършва още в понеделник и повече да не зареждат. В BILLA по-рядко се случва, но се случва. Все се каня да пусна и аз жалба по този повод, но си мислих, че няма да бъде уважена.

Напомням за една от BILLA гаранциите, за която служителите се правят, че не знаят, независимо че са закачени големи табели над касите. Затова искайте да говорите директно с управител, ако решите да се възползвате.
https://www.billa.bg/za-billa/billa-garancii

# 337
  • Мнения: 27 736
Някой знае ли в кой ден разнасят брошурите на Т-маркет в Пловдив? Основно нехранителните акции ме интересуват от този магазин.

# 338
  • София
  • Мнения: 16 142
В София от въвеждането на ИП спряха да носят брошури на Т маркет. Поне около Ст. град и Дианабад. В понеделник длед обяд брошурата е качена на сайта.

# 339
  • Мнения: 500
е гледайте ги на сайта брошурите де.Брошурко, или брошура.ком

# 340
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 298
Брошурите на Т-маркет са от вторник, но не ги качват предварително на сайта Simple Smile Предварително при нас само на хартия но напоследък не ги получаваме аз мислех, че някои хора си ги събират за подпалки за печките но явно не ги разнасят Simple Smile
http://www.tmarket.bg/specialni-oferti/katalog/Buletin_17_2020
Ето сегашната брошура но тя вече е стара Simple Smile

# 341
  • София
  • Мнения: 16 142
Да, в понеделник следобяд са качени на сайта.
Сега има и месечна - с карта Благодаря.

# 342
  • Мнения: 27 736
При нас видях напоследък, поне няколко пъти,  че има разнесени брошури като минавах покрай други блокове. Но при нас чак преди 2 дни видях и тя не е вече много актуална...Явно ги носят все пак- но при нас има хора които наистина ги взимат за подпалки или за друго Grinning

# 343
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 298
При нас дойде днес брошурата на Т-маркет за вторник ако нещо те интересува ще снимам Simple Smile

# 344
  • Мнения: 27 736
Благодаря, обаче и при нас е дошла днес по някое време. Blush Пише "вече и онлайн на..." което е добре. Ще погледна чаршафите отблизо как са като за 50% памук, понякога не са много лоши за цената си. Вероятно са ги заредили вече (така и не разбрах защо като брошурата е от вторник винаги зареждат нехранителните 3-4-5 дни по-рано)...

Общи условия

Активация на акаунт