Частни детски градини - София (тема 12)

  • 82 779
  • 754
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 7 277
При положение, че същото качество на обучение получихме в Палавите крачета в Бояна, които имат собствена сграда, с полянка, сред чист въздух, с просторни светли стаи, салон за танци и пиано, отделна ферма за отглеждане на зеленчуци, организиран транспорт и т.н., някак не ми се връзва компромисът с трите сгради на 101 Защо, а и на Томас Едисън - нито избoрът на локация е ОК, нито сградата е ОК, нито фургоните, които многократно сме коментирали в темата за ЧУ. Просто е хубаво, когато се казват хубавите страни на едно нещо, да се кажат и лошите, за да си знае човек. Т.нар. стаи на трета и четвърта група са две стаи в два отделни блока, в които се влиза от улицата. Отоплението беше с климатик. Вътре имаше подредени чинове и бяла дъска. На мен това категорично не ми хареса и го споделям, тъй като на друг също може да не му хареса, а и е крайно време управителите на градината и училището да се замислят за сградния си фонд Simple Smile

Последна редакция: пт, 29 окт 2021, 17:44 от Аш

# 436
  • Мнения: 110
Хей, какво включване само - точно нея ск харесах Simple Smile Право в десетката,но наистина е много симпатична, изглежда спретната,чиста и светла.

И аз мисля,че на нея ще се спра Simple Smile
Днес се чух с директорката за прием есента трябва да се свържа с тях март месец, а и като локация ми е супер от Кръстова вада.
Надявам се да предлагат и посещение преди записване Simple Smile
Изборът последно ще е между нея и Палави крачета Simple Smile

Има посещение преди записването. Ние бяхме и с дъщеричката ми, което беше супер докато правихме обиколката и тя видя поигра си с играчките. Първия ден дадоха да влезе единия от нас с детето и учителката докато трае процеса на адаптация. За сега съм много много доволна. Директорката Дженифър е страшно мила и най- вече това че праща снимки много ми допада и особено първия ден е доста по спокойно като знаехме и виждахме детето как е.😊

# 437
  • Мнения: 863
Много благодаря за мненията, супер полезни ми бяха и то точно за Палави крачета и Бамбу Кинди, една от двете ще е 💕

# 438
  • Мнения: 89
Здравейте, скорошно мнение за яслата на Доверие, Редута ? Мерси !

# 439
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Здравейте, скорошно мнение за яслата на Доверие, Редута ? Мерси !

Моето дете ходи там от април до август тази година. Вътре обстановката е ок. Групите са около 12 деца. Храната не е кой знае какво. Поръчват от частна кухня, а за закуска имат 4 неща, които се предлагат абсолютно всяка седмица. Два от дните е едно и също - попара.
Иначе персоналът е мил, не съм имала оплаквания. Имат миниатюрно дворче. Извеждаха ги, но не знам зимата дали пак го правят редовно.

# 440
  • София
  • Мнения: 2 141
При положение, че същото качество на обучение получихме в Палавите крачета в Бояна, които имат собствена сграда, с полянка, сред чист въздух, с просторни светли стаи, салон за танци и пиано, отделна ферма за отглеждане на зеленчуци, организиран транспорт и т.н., някак не ми се връзва компромисът с трите сгради на 101 Защо, а и на Томас Едисън - нито избoрът на локация е ОК, нито сградата е ОК, нито фургоните, които многократно сме коментирали в темата за ЧУ. Просто е хубаво, когато се казват хубавите страни на едно нещо, да се кажат и лошите, за да си знае човек. Т.нар. стаи на трета и четвърта група са две стаи в два отделни блока, в които се влиза от улицата. Отоплението беше с климатик. Вътре имаше подредени чинове и бяла дъска. На мен това категорично не ми хареса и го споделям, тъй като на друг също може да не му хареса, а и е крайно време управителите на градината и училището да се замислят за сградния си фонд Simple Smile
Напълно съм съгласна, с уговорката, че за вас явно локацията на Палави крачета явно е била приемлива. На нас 101 Защо ни е на пешеходно разстояние от къщи и затова изобщо не сме се колебали да я изберем въпреки забележките към материалната база. Със сигурност, ако живеехме в Бояна и имахме градина с описаната база наблизо, изобщо нямаше да разсъждаваме дали да караме децата до Красно село Simple Smile
А и аз далеч не съм описала само хубави страни на градината, напротив. И преди съм писал тук за нещата, които не ми харесват, както и в темата за ЧУ за недостатъците на Томас Едисън. Да не излезе сега, че им адвокатствам Simple Smile

# 441
  • София
  • Мнения: 7 277
Ами ние тогава живеехме по-близо до 101 Защо. Относно локацията имах предвид, че в Бояна въздухът е малко по-чист, затова е за предпочитане.

# 442
  • Мнения: 89
Здравейте, скорошно мнение за яслата на Доверие, Редута ? Мерси !

Моето дете ходи там от април до август тази година. Вътре обстановката е ок. Групите са около 12 деца. Храната не е кой знае какво. Поръчват от частна кухня, а за закуска имат 4 неща, които се предлагат абсолютно всяка седмица. Два от дните е едно и също - попара.
Иначе персоналът е мил, не съм имала оплаквания. Имат миниатюрно дворче. Извеждаха ги, но не знам зимата дали пак го правят редовно.
Блогодаря за мнението, а вие каква алтернатива избрахте Simple Smile ?

# 443
  • Мнения: 89
Актуални мнения за KidsVille, Драгалевци, не откривам почти никакви ?

# 444
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Здравейте, скорошно мнение за яслата на Доверие, Редута ? Мерси !

Моето дете ходи там от април до август тази година. Вътре обстановката е ок. Групите са около 12 деца. Храната не е кой знае какво. Поръчват от частна кухня, а за закуска имат 4 неща, които се предлагат абсолютно всяка седмица. Два от дните е едно и също - попара.
Иначе персоналът е мил, не съм имала оплаквания. Имат миниатюрно дворче. Извеждаха ги, но не знам зимата дали пак го правят редовно.
Блогодаря за мнението, а вие каква алтернатива избрахте Simple Smile ?

Ами, приеха го на класирането май месец в общинска.

# 445
  • Мнения: 464
Някой с актуално мнение за  Little steps в Мусагеница има ли? Разгледахме градината и много ни хареса, въпросът ми е относно отношението към децата и подробности от посещаващи я.

# 446
  • Мнения: 3
Актуални мнения за KidsVille, Драгалевци, не откривам почти никакви ?
Аз също, писах преди известно време, но нямам отговор. Не откривам почти никакви коментари за тази градина...

# 447
  • София
  • Мнения: 30 142
Някой с актуално мнение за  Little steps в Мусагеница има ли? Разгледахме градината и много ни хареса, въпросът ми е относно отношението към децата и подробности от посещаващи я.
Много добра база, сериозно обучение, дисциплина и пак учене, учене .... (инфо от втора ръка). Ако държите много на интензивно обучение, вероятно това е Вашето място. Ако обаче държите на индивидуален подход, малко по-лек и мек метод и по-малко стрес, вероятно няма да е Вашето място. Като цяло повече положително, отколкото отрицателно.

Последна редакция: сб, 13 ное 2021, 13:28 от Tatti

# 448
  • Мнения: 89
Актуални мнения за KidsVille, Драгалевци, не откривам почти никакви ?
Аз също, писах преди известно време, но нямам отговор. Не откривам почти никакви коментари за тази градина...
Да, така е, цената е повече отколкото на други, но базата им е впечатляваща и се чудя дали си заслужава и дали персонала е мил и добре гледат децата.

# 449
  • Мнения: 863
Базата изглежда много интересна Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт