Номинации за Муньо - N-ти поред - ТЕМА 6

  • 31 744
  • 169
  •   1
Отговори
# 135
  • Бургас
  • Мнения: 6 623
Има си начин на съхранение на оръжията в къщи.Не може "както си иска",иначе КОС в полицията няма да му разрешат да го има.

# 136
  • Мнения: 25 825
Разбирам, че ви е страх от оръжия и се възмущавате. Но човекът си е у тях и го е оставил както му е удобно.

Новините са пълни със случаи на оръжие, оставено „както му е удобно“.
Проблемът е, че труповете обичайно са детски...

# 137
  • Мнения: X
Това е газов пистолет, лютив спрей в патрони. Не се изисква разрешение.
Изисква се само регистрация и причината е, че зачестиха случаите на преправени пистолети.


Како Сийке, говорим за газов пистолет. Сакатлъците стават с бойни или спортни оръжия. Правете разлика.

# 138
  • Бургас
  • Мнения: 6 623
Те зачестиха всякакви случаи с оръжия и затова на никой не му е смешно!
С газови също стават големи бели!Дано да не го разбереш по трудния начин!

# 139
  • при късмета
  • Мнения: 24 122
Како Сийке, говорим за газов пистолет. Сакатлъците стават с бойни или спортни оръжия. Правете разлика.
Нужно ли е да повтарям, че познавам осакатен човек от газов пистолет? Снимков материал искаш ли? И ти явно смяташ, че са безопасни, но бас държа, че няма да се простреляш в окото

# 140
  • Мнения: X
Аз познавам осакатен човек от чук, докато си кове оградата. Злополуки де случват постоянно.
Не бих, нито съм малоумен, нито съм любопитно дете. Навремето някъде 8 годишен исках да си пъхна пръста в тръбогид, за да проверя дали наистина ще ми смаже пръста. Въпреки, че бях инструктиран и под надзор.

# 141
  • Бургас
  • Мнения: 6 623
Злополуки се случват постоянно,но когато се случат заради безотговорно подхвърлено оръжие,където не му е мястото,вече си е престъпление!
На авторката на поста не и се получи шегата,но с тези неща шега не бива!

# 142
  • Мнения: X
Авторката го разказа за мунско, не за смешно. Но аз нищо мунско не видях.

# 143
  • при късмета
  • Мнения: 24 122
Е нали твърдиш, че сакатлъците стават само със спортно и бойно оръжие. Защо тогава няма да го направиш?  Значи, ти не си малоумен, но убеждаваш другите, че е напълно безопасно и това не е оръжие, а само газ в патрон. Нали се досещаш как звучи? Не обсъждаме дали и от какво би произтекла злополука, а конкретно газов пистолет

# 144
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Добре де, човека го е извадил, изчистим и оставил на масата с ИЗВАДЕНИ патрони. Малко в повече идва драмата.
Не казвам, че е безопасно, но ако няма деца наоколо не виждам кой знае какъв голям проблем.

# 145
  • Мнения: X
Това ти го обсъждаш. Опитвам се да ти обясня, че от всичко може да стане сакатлък. Като риска е по-висок при огнестрелните оръжия, за това са под специален разрешителен режим. Газовото не спада към тях.

# 146
  • БЪЛГАРИЯ
  • Мнения: 340
Еййййй, и тази тема омаскарихте!
Фрашкано навсякъде със специалисти по всички въпроси, тръпнещи да хванат някого в крачка и да демонстрират знания!
Аман!

# 147
  • Мнения: 496
Мъжът ми като дете (8-9 годишно) е отишъл да погали магаре, гледащо през една ограда. Дал му да яде круша, ама за да му помогне да си я хапне по-лесно, си натикал ръката до рамото в устата му, заедно с крушата. И като тръгнало магарето да преглъща, засмукало му хубаво и ръката, и той много се уплашил, че ще му я глътне, но е успял да се измъкне само с голяма уплаха. 😁
Може да не е било чак до рамото, а така да му се е сторило, или аз да не го разказвам както трябва, но нещо такова беше.

# 148
  • Мнения: 9 926
Имаме куче немска овчарка. Моите деца, особено малкото и средното, си я яздят 🌞 че и "Дииййй!" Подвикват.

# 149
  • Мнения: 3 025
Сега ще ви разкажа за един Муньо- плейбой.
Преди 3 години, когато бях бременна имах записан час за частен преглед при един гинеколог. Понеже отидох по- рано, а часа ми беше след 1 час, за да не чакам пред кабинета седнах в заведение за хранене до сградата, където беше частния му кабинет. Както си похапвам сладко, идва един младеж и ме пита свободно ли е да седне на мойта маса, казвам "Да" и този сяда срещу мен. Започва да ми обяснява как до сега ритал мач, че той живеел в тази сграда/в която аз съм на преглед/, че съм много хубава, дали не искам да излезем вечерта, направо си флиртува. Казах му, че трябва да тръгвам, че имам час за преглед и няма да забравя безценната му физиономия, когато станах от масата и видя големия ми 7-месечен корем.

Общи условия

Активация на акаунт