Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

"Селски" номера и пинизи - тема 2

• 116 159
  • 1 765
  •   1
Отговори
# 1 755
И аз смятам, че трябва да си доста семпъл, за да те топли мисълта, че си слаб/слаба. 
Хората са различни, с различна структура, килограми, пропорции, черти на лицето, коси....
Явно съм доста зле, защото нито един от тези критерии не оказва влияние върху изграждане на връзка с друг човек, било то интимна или чисто приятелска.
Но не съм и в пуберска възраст де.

# 1 756
Ахъм. А като отслабнат, стават благи като повечето слаби.
А, пардон - те не умеят да отслабват, тоест да поддържат формата си. И обратно - слабите се поддържат и не надебеляват.
Не знам какви стават дебелите като отслабнат и какви стават слабите като надебелеят, отношението ми и към двата вида жени е неутрално, защото за мен са важни личностните им качества, не теглото им.
Споделям мнението си на база лични наблюдения.Тъй като не спадам нито към слабите, нито към дебелите, съм безпристрастна в такива ситуации, но за съжаление фактите са си факти. Работя в среда, където достатъчно много коментари и проявено отношение от едните към другите ми дават правото да споделя личното си мнение. Заради което, разбира се, не е нужно да се засягат всички.

# 1 757
Ахъм. А като отслабнат, стават благи като повечето слаби.
А, пардон - те не умеят да отслабват, тоест да поддържат формата си. И обратно - слабите се поддържат и не надебеляват.
Не знам какви стават дебелите като отслабнат и какви стават слабите като надебелеят, отношението ми и към двата вида жени е неутрално, защото за мен са важни личностните им качества, не теглото им.
Споделям мнението си на база лични наблюдения.Тъй като не спадам нито към слабите, нито към дебелите, съм безпристрастна в такива ситуации, но за съжаление фактите са си факти. Работя в среда, където достатъчно много коментари и проявено отношение от едните към другите ми дават правото да споделя личното си мнение. Заради което, разбира се, не е нужно да се засягат всички.
Няма как да не спадаш в едно от определенията. За едни си дебела, а за други слаба. Определенията са в главата на този, който ги прави. И ако трябва да следваме твоята логика, то ти си надута, защото си слаба, или злобна, защото си дебела и понеже не си нито едно от двете, според теб, значи си и злобна и самодоволна.Не го кзвам като обида към теб, просто използвах поста ти, за да онагледя, колко е несериозно обобщаването.

# 1 758
И слаба, и дебела, все съм си злобарка. Единственият лек да спра да съскам е да се наспя, децата да си приберат играчките и да научат без да викам и ако може някой друг да сготви и простре прането. Благодаря Simple Smile)).

# 1 759
И слаба, и дебела, все съм си злобарка. Единственият лек да спра да съскам е да се наспя, децата да си приберат играчките и да научат без да викам и ако може някой друг да сготви и простре прането. Благодаря Simple Smile)).

Ха ха, и аз съм злобна като заваря къщата нагоре с краката Simple Smile.

# 1 760
От Фейсбук. По памет.
"Защо излегнала се жена на дивана е секси,а излегнал се мъж изнервя жената?" Laughing

# 1 761
  • София
Аз също напълнях непропорционално на корем. Някои дрехи спрях да нося точно защото с тях неведнъж ми правиха място. Обикновено благодаря, все пак приемам за комплимент, че им изглеждам във фертилна възраст (бях на 45+ години).
А сега с този ковид - празни места да искаш. Разбира се - в повечето случаи на външната седалка, за да те затруднят да седнеш до тях, което вече е по темата. Не всички са за 2 спирки.

# 1 762
Някои по-високи не могат да влязат на вътрешната седалка, не е за да те ограничат Simple Smile))

# 1 763
А може да има и други причини - клаустрофия и ниско кръвно, например. Не е задължително да е егоизъм. Може да се седне на външната седалка и така, че друг човек лесно да седне на вътрешната, ако пожелае - сяда се странично.

Примерно, мен в затворени пространства ме обзема страх, че ако влязат прекалено много хора, мога да се задуша; че при рязко движение (в транспорт) може да залитна, докато ставам/сядам. Въздишам шумно с облекчение, когато изляза на въздух.

Да, понякога определено не е приятно непознат да седи до теб. Започва се едно ровене в чанти, блъскане с лакти, удряли са ме и с яке с метални части по него.. Шумни телефонни разговори се водят, докато се пътува и явно е скучно..

И закръглените/пълни хора не е задължително да заемаме 2 седалки. Ей го, моята конструкция не е на слаб човек, сега съм свалила, но с необятния ми ханш няма да изглеждам слаба никога както други жени. И никога не съм заемала 2 седалки.

# 1 764
По принцип избягвам да сядам в ГТ, но ако сядам, се старая да е на външна седалка. Не за да затрудня някого, а защото стъклата и уплътненията в ГТ са ужасно мръсни и ми е неприятно да седна на вътрешната седалка.

# 1 765
На мен пък ми е неприятно да ме прескачат или да се чудя как да се завъртя, за да мине човека на вътрешната седалка. Ако няма много правостоящи наблизо и има място ставам, но понякога е толкова пълно, че е невъзможно.

Общи условия

Активация на акаунт