Оригвате ли всеки път?

  • 2 352
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 949
До към 2 месец го оригвах всеки път.

# 16
  • Мнения: 5 026
 При нас оригването е редовно.Като беше на 1-2 месеца не се получаваше всеки път, но сега е ОК.Пропускаме само когато се кърмим легнали и заспи веднага.

# 17
  • Мнения: 455
Редовно оригвах до скоро заради коликите и от притеснение да не се задави насън. Сега вече оставям да спи и като се събуди се оригва лесно.

# 18
  • Мнения: 3 760
Нощем не оригвах. И не оригвам (денем все още го правим, ама моята гълта много въздух).

# 19
  • Мнения: 559
И аз не оригвам, когато заспи на гърдата ми.

# 20
  • Мнения: 193
Когато нощем бебока е при нас в леглото и го кърмя, не се уригва, направо си заспива детето. Но през деня гледам винаги да се уригне, че да не му се подува коремчето.

# 21
# 22
  • София
  • Мнения: 361
и при нас оригването не се получава всеки път; и доста често хълцаме  Cry

# 23
  • Мнения: 455
Аз пак да се включа,че гледам има много хълцащи  Laughing
Забелязала съм при мойта беба,че хълца или ако и стане студено, или ако не се е оригнала и е будна и почне да се движи много. Затова винаги гледам да свършим работата с оригването,ако не заспи на цицата. Ат скоро доста ефикасен метод ми е като я вдигна за уригване,съвсем лекичко да я потупам няколко пъти по гръбчето, то е по-скоро като барабанене с пръсти в горната част на гърба, винаги и бързо успява да изкара въздуха. В краен случай действа и метода с телевизора,включвам на програма с реклами и като се загледа,забравя да хълца  Mr. Green и до 5 мин е спряла.

# 24
  • Мнения: 903
И на мен ми се случва да заспи неоригнат. След като го почакам доста време и той си спи непробудно... го слагам в легълцето.

# 25
  • Мнения: 251
Не всеки път-понякога просто не се оригваше, колкото и да я държах изправена!И като суче легнала отпадаше този вариант-като се събуди и я изправя, тогава се оригваше.
  Party

# 26
  • Мнения: 8 242
Тони суче много бързо и нервно  Crazy .. лакомо дупе бе  Rolling Eyes Та винаги си гълта доста солидно количество въздух Simple Smile .. И го уригвам дори по 2-3 пъти на ядене, че иначе прави фонтани и става еднаааа  ooooh!
Но като яде и заспи на цицата не го уригам - слагам го да спи по коремче - така по някое време като се размърда сам се урига  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 601
  Първоначално не пропусках,сега като заспи  не го будя

# 28
  • Мнения: 2 035
Наскоро станах мама и ми е трудничко с оригването на бебка, нещо не се справям Confused Редовно след хранене започва и да хълца миличката  Sad
Бих искал да ви помоля да ми кажете в каква поза оригвате бебчетата си, да не би да не го правим както трябва и колко време ги държите изправенички? Благодаря ви предварително   bouquet

# 29
  • Мнения: 3 478
Когато кърмя в леглото (в почивните ми дни)не я уригвам, защото си заспива, но през останалото време всеки път.

Общи условия

Активация на акаунт