Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 4 010
Авирон имоите не обичат, а и аз..цапа ужасно. Биозин давам аз и съм доволна. Сребърната ми вода е на спрей и правя поедно впръскване в ноздра и в гърлото.

# 721
  • Мнения: 1 024
Авирон-а моята много го плюеше , той е черен, цапа много, май имаше спирулина в състава. Изхвърлих 17 лв в коша...
Някой беше доволен от Биозин кидс.
Иначе инхалации с физиологичен, в нослето също.

# 722
  • Мнения: 1 024
Относно всички спрейчета за нос, неонатолог ми каза че мн уврежда лигавицата им, и по-добре само капки да се позват..

# 723
  • Мнения: 892
Мамчета, колко време след първият зеленчук включихте и оризовата каша?

# 724
  • Мнения: 87
Здравейте момичета, бебка от тази нощ е болна. Има сополи, дави се от тях и не може да спи. Буди се през час-два. Каката я зарази,  защото и тя е със сополи. Дано поне кашлицата й се размине Cry. Сърди се, не дава да й смуча сополите, зор ще е.
Ditmade, ти дваше сребърна вода на бебчо, нали? Колко капки или мл и колко пъти капеш? Имам на Нептун, слагам на каката от нея, доста често, със спринцовка,  по 0.5 мл на ноздра 7-8 пъти й слагах вчера, ама за бебето се чудя. Също и грип стоп слагам. Педи й изписа миналия път Авирон Кидс, ама се чудя как ще й давам 3х5 мл, то май е гадно на вкус, някой давал ли е?
Каката се разболя на годинка за пръв път, сега бебето покрай нея, вече за ятори път е болно Cry, хем я кърмя, давам вит. Ц. Какво друго може да давам момичета?
Аз давам Авирон, с много песнички и правене на маймуна го пие, но цапа наистина много вече 3-4 блузи са за изхвърляне, изобщо не се пере. Вече сме на втора опаковка, че баба й е болна и педиатърът каза да го давам превантивно, посвикна да го пие вече.

# 725
  • Мнения: 2 501
Благодаря момичета, засега сме на капките и вит.Ц, утре ще видим какво ще каже педи.

# 726
  • Мнения: 560
Мамчета, колко време след първият зеленчук включихте и оризовата каша?
След 2 седмици по препоръка на личната. Но преди кашата въведох круша, за да имам нещо разхлабващо ако се запече от кашата. Така и стана. След кашата въведох сини сливи и всичко се подреди Simple Smile

# 727
  • Мнения: 285
Оф ние ударихме на камък с моркова,милия много му се повдига от него, днес е втори ден. Мисля да мина на сладък картоф от утре и да не го мъча. А с такова желание отваря устата милия

# 728
  • София
  • Мнения: 888
Дадох и аз първите лъжички с тиква. Каките квичаха във възторг около нея, тя горката не знае какво и се случва, примига, попреглътна, опита се да поизплюе, но пак и го върнах в устата....та започнахме и ние тая одисея велика. Не очаквах толкова бързо да я изака, в 12:30 яде и в 17:30 вече на изхода Smile

# 729
  • Мнения: 227
Оф ние ударихме на камък с моркова,милия много му се повдига от него, днес е втори ден. Мисля да мина на сладък картоф от утре и да не го мъча. А с такова желание отваря устата милия

И при нас не се хареса моркова началото, след 1-2 седмици дадох пак и го хареса. Беше в различни комбинации,м.с картоф, м. С тиква и м. с карфиол. Опитай пак след известно време

# 730
  • Мнения: 620
Съни, Юлия, просто ви пиша, за да ви дам кураж. Не се отказвайте от кърменето, нещата са поправими, често сучене му е майката, минах и аз през това. 😘

# 731
  • София
  • Мнения: 1 299
Относно всички спрейчета за нос, неонатолог ми каза че мн уврежда лигавицата им, и по-добре само капки да се позват..
И на мен същото ми каза неанотошог от Токуда.

# 732
  • Мнения: 952
Момичета, четвърти ден съм с разтройство. Кърмата ми страшно намаля, пих ентерол, пробиотици, диета спазвам, бабини лекове пробвах, чай от шипки пих - нищо не ми помага.... Отчаях се тотално....Моля ви ако се сещате за някакъв начин да го пресека, споделете.

# 733
  • Мнения: 1 694
Момичета, четвърти ден съм с разтройство. Кърмата ми страшно намаля, пих ентерол, пробиотици, диета спазвам, бабини лекове пробвах, чай от шипки пих - нищо не ми помага.... Отчаях се тотално....Моля ви ако се сещате за някакъв начин да го пресека, споделете.

Има такъв вирус в момента, пробвай със сок от нар или директно плода, компот от дренки, диета от суха храна и виж дали електролитните прахчета могат да се пият по време на кърмене, ако не могат - много вода и продължавай с чая от шипки. Дехидратирала си се и това се отразява на лактацията, но не е непоправимо, на мен ми се случи в първия месец след раждане от друга болест и се регулира после.

# 734
  • Мнения: 1 024
Опитай и Смекта, тя също е разрешена при бременност и кърмене, оризова вода си направи.

Общи условия

Активация на акаунт