Отговори
# 735
  • Мнения: 881
Ronisset опитай вода с брашно или да пиеш малко оцет. Ако не можеш така оцет овкуси една салата с повече оцет. През бременността бях с много разстройство заради хапчета и тези неща ми помагаха. Само внимавай от всичко това да не се получи обратен ефект, че и тогава си е мъка. За кърмата пробвай сминдух на капсули на мен от няколко взимания много ми се увеличи. Ако обичаш хапвай желирани бонбони при мен безотказно увеличават количеството. Даже сега се опитвам естествено да я спра да не пия хапчета и онзи ден се изкуших и взех няколко от детето и веднага след това имах петна по блузата и ходи колкото е възможно повече без сутиен това също ми е помагало.

# 736
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
На бебетата изписват тазектан, който е свински желатин, може да пробваш

# 737
  • Мнения: 949
Благодаря момичета, пробвах и оцет и брашното не помогнаха, смектата също и активен въглен не помогна. Днес ще ходя да взема от електролитните прахчета, вкъщи намерих едно и изпих, нищо не пише за кърмене така че предполягам не е проблем да пия. Ще пробвам и другите неща, които сте написали, все се надявам да има уфект от нещо. Много упорито се оказа това нещо. Златни сте ❤

Да не спамя само, бебка тъкмо и вкарах моркова като първи зеленчук и отказа да яде пюрета. Ще изчакам няколко дни и пак ще я пробвам. Пробвах я с тиква и не се получи, ще и дам картоф след няколко дена -  малко да позабрави ритуала с лъжицата, че като я види и стиска уста.

# 738
  • Мнения: 439
На мен ми помогна зелен чай с малко мед, но си го взех от билкова аптека, тези в пакетчетата са ми съмнителни. Стискам палци да се оправиш, кърмата ще се нормализира, от загубата на течности е намаляла, както казаха и другите. Почивай и се грижи за себе си

# 739
  • Мнения: 440
Момичета, единственото, което ми е помогнало досега за увеличаване на кърмата, е отвара от семена на сминдух. Прилагам снимка как я приемам. За момичетата от София - в билковата аптека на Поп Богомил има. 50 грама е 0.70 лв. Координатите са най-отдолу.
И капсули съм пила, но от отварата съм най-доволна. А и е в пъъти по-евтина.

# 740
  • Мнения: 370
Мами вие как смятате да се разхождате сега като стана студено. Моят кош на количката, който може да става за седнало положение, се води летен и е доста по-открит от коша за новородено. Чудех се дали да слагам найлона за дъжд или просто да се навличаме с шалчета и шапки 🤔

# 741
  • Мнения: 314
Благодаря момичета, пробвах и оцет и брашното не помогнаха, смектата също и активен въглен не помогна. Днес ще ходя да взема от електролитните прахчета, вкъщи намерих едно и изпих, нищо не пише за кърмене така че предполягам не е проблем да пия. Ще пробвам и другите неща, които сте написали, все се надявам да има уфект от нещо. Много упорито се оказа това нещо. Златни сте ❤

Да не спамя само, бебка тъкмо и вкарах моркова като първи зеленчук и отказа да яде пюрета. Ще изчакам няколко дни и пак ще я пробвам. Пробвах я с тиква и не се получи, ще и дам картоф след няколко дена -  малко да позабрави ритуала с лъжицата, че като я види и стиска уста.


Единственото нещо което помага и на мен и детето за спиране на разстройство е жиловлек,ако имаш пръчките със семенцата леко ги препичаш и ги ядеш семенцата де иначе и чая от аптека казват че помагал.

# 742
  • Мнения: 1 694
Мами вие как смятате да се разхождате сега като стана студено. Моят кош на количката, който може да става за седнало положение, се води летен и е доста по-открит от коша за новородено. Чудех се дали да слагам найлона за дъжд или просто да се навличаме с шалчета и шапки 🤔

Тъкмо днес сложих седналия кош и ще му е първи ден, на 0 градуса Simple Smile Сложих зимен чувал, ще го сложа в космонавта със зимна шапка и сме навън. Ако не вали, духа силен вятър или има мъгла сме винаги навън, че летните бебета са по-изнежени, трябва да го закаля малко. С баткото излизахме винаги, като имаше много сняг просто го мятах в снега с космонавта пред блока:

# 743
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Добре облечен и с космонавта. Не бих го покрила с найлона без причина.

# 744
  • София
  • Мнения: 4 008
Ние излизаме само с раница и е леко облечен, но баткото с чувалче в количката беше.

# 745
  • Мнения: 1 024
Момичета, аз търсих сминдух на капсули, но никой не беше чуваш, бихте ли казали от къде намерихте?

# 746
  • Мнения: 620
Може от интернет да си поръчаш. Аз лично на GNC си взех, но така и не съм отворила още опаковката.

# 747
  • Мнения: 3
Здравейте,
едва сега ви открих и се присъединявам да следя и да сверявам часовника с вас Simple Smile.  Моето момиченце се казва Андреа и е родена на 01.06.19

# 748
  • София
  • Мнения: 616
Niti40, добре дошла!
Аз моя днес го изкарах с един тънък космонавт и тънка шапка, щото няма дебела. Ама отгоре беше с качулката на космонавта та се надявам да не му е замръзнала главата. Че и в количката не го затварям - без покривало и без сенник, че иначе се съдира от рев.  Нямам търпение да започне да сяда, че да вадя другия кош.
Сминдух на капсули има във всяка аптека - само че пише Fenugreek на шишетата.

# 749
  • Мнения: 58
Аз го обличам с потник, пуловерче и отгоре ватиран космонавт. Като заспа му метнах и едно одеало. При днешните температури от 6-7градуса и сравнително слънчево време мисля,че не му беше студено. Плюс шапка

Общи условия

Активация на акаунт