какво за подсечено дупе?

  • 5 496
  • 120
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 950
Аз пробвах какво ли не - всичко с временен ефект. На наш`то дупе идеално му деиства зехтинът! Минава за 1 ден и не я дразни  newsm10

# 61
  • Мнения: 3 760
При нас Бюбхен свърши чудесна работа, но подсичането беше малко...
Въздух, въздух и въздух + Бчко и/или Бейби-тан.

# 62
  • Мнения: 270
При нас Бюбхен свърши чудесна работа

и при нас също, а ако е по-сериозно, в аптеките, в които приготвят лекарства можеш да попиташ за кремче против подсичане, много е ефикасно! съдържа горе-долу това: лантолин, витамини А, Д, вазелин и пр.
успех!

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 765
Бейбитан ползвах в началото, сега Павлодерм. Доволна съм и от двата. Ползвала съм и Бочко- не е лош, но горните два ми свършиха по-добра работа.

По-скъпото не винаги е по-ефективно. Naughty

# 64
  • Мнения: 122
Аз мажа с пенатен крем. Много съм доволна.

# 65
  • Мнения: 2 631
Бочко си е съвсем обикновен крем ПРОТИВ подсичане , може да не е лош , но и аз не съм съгласна , че е подходящ за вече подсечено дупе !
Изобщо и Бочко и Бюбхен са много прехвалени , защото са масови и евтини , но това не значи , че трябва да ги тикаме навсякъде !
Лично мнение !

С две ръце подкрепям това мнение! Peace

Със Seba Med се оправяме за един ден при ВЕЧЕ ПОДСЕЧЕНО ДУПЕ! А отделно, че само с такъв се мажем и досега сме се подсичали точно 2 пъти Peace

# 66
# 67
# 68
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Използвам крем с ланолин. Правят го в аптеките.
Това е рецептата: http://bgphoto.net/photos/15243/o632792560595781250.jpg
Вълшебен е този крем  Grinning

# 69
  • Мнения: 1 097
За подсечено дупе - въздух му е майката.  Peace Wink
Имаме Бочко, Здраве, Мустела, Нивеа, Джонсън....сигурно и някой пропускам  Rolling Eyes
Само на въздух като го оставя за половин час, 2 пъти на ден и се е оправил.

# 70
  • Русе
  • Мнения: 659
Na Bubhen WundSchutz Creme, vednj ni se podseche dupete i sled 1 namazvane j mina

# 71
  • Мнения: 287
И аз бях най-доволна от кремовете,които приготвят в аптеките.
И ние бяхме първо на МУстела но видях че няма никакъв резултав и после минахме на правените ваптеката. От него съм много доволна.

# 72
  • Мнения: 601
 Пенатен крем много помага Peace

# 73
  • София
  • Мнения: 1 750
Може да ви се струва странно, но когато дупето на моята принцеса беше станало червено като на маймунка мазах с Клотримазол (по препоръка на педиатърката ни). Ефектът беше поразителен - след второто намазване подсеченото мина.

# 74
  • София
  • Мнения: 3 730
от родилното се върна със страшно подсечено дупе- не помогна никаква скъпа козметика- единствено Бейби Тан за 1,20лв Simple Smile и то само за седмица!!!
Бочко си е съвсем обикновен крем ПРОТИВ подсичане , може да не е лош , но и аз не съм съгласна , че е подходящ за вече подсечено дупе !
Изобщо и Бочко и Бюбхен са много прехвалени , защото са масови и евтини , но това не значи , че трябва да ги тикаме навсякъде !
Лично мнение !

С две ръце подкрепям това мнение! Peace

Със Seba Med се оправяме за един ден при ВЕЧЕ ПОДСЕЧЕНО ДУПЕ! А отделно, че само с такъв се мажем и досега сме се подсичали точно 2 пъти Peace

Не съм съгласна -не помогна и Себа Мед- а аз съм страшно доволна като цяло от тадзи козметика Peace

Общи условия

Активация на акаунт