какво за подсечено дупе?

  • 5 482
  • 120
  •   1
Отговори
  • Мнения: 609
мамита, с какво оправяте подсечените дупета? аз мажа с крем на Мустела, но положението е много зле и не виждам подобрение.
дайте съвети.

# 1
  • Мнения: 670
Използвам крем с ланолин. Правят го в аптеките.
Това е рецептата: http://bgphoto.net/photos/15243/o632792560595781250.jpg

# 2
  • Мнения: 2 849
Учудвам се ,че Мустелата не е дала ефект . ThinkingХубаво е да оставяш бебо без памперс да диша дупето ,колкото може по-често . Peace

# 3
  • Мнения: 723
Дръж детето максимално време без памперс и мажи с Бочко или Бейби Тан. Аз мажех отначало с Бюбхен, но ефект нямаше и колкото да бях скептична в началото към Бочко, се оказа, че за тази цел е много по-ефективен. Не е лошо и лекар да види подсичането, да не се окаже нещо гъбично, тогава ще ви изпише друго средство.

# 4
  • Майничка
  • Мнения: 12 623
Бочко!

# 5
  • Мнения: 748
Бейби Тан и Бочко Peace

# 6
  • Мнения: 8 505
И аз бях най-доволна от кремовете,които приготвят в аптеките.

# 7
  • Мнения: 234
Бейби-тан,това кремче оправи дупето на моето бебе.

# 8
  • Мнения: 1 671
Витасин, българско мехлемче, няма грешка

# 9
  • Мнения: 2 381
Ползваме Бочко Peace

# 10
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 428
Павлодерм, Бочко и Беби-тан Peace

# 11
  • Мнения: 252
И аз бях най-доволна от кремовете,които приготвят в аптеките.
На същото мнение съм

# 12
  • Мнения: 1 666
Ето какво правим ние - при всяка смяна на памперса по петнайсетина минути по голо дупе, вечер преди баня - даже и по половин час, при зачервяване - Бочко. Резултатът е, че досега подсечено не сме имали!

# 13
  • Мнения: 2 910
Мажа с Бочко, но, ако няколко дни не се оправи мажа с Певизон по лекарско предписание.

# 14
  • Мнения: 4 668
Ако ползваш обикновената Мустела , няма как да ти помогне , след като вече е подсечено !
За такива случаи е Мустела Stelactiv .
Но е добре да мажеш дупето с Клотримазол след измиване , за да е подсечено има и инфекция , та - измиваш подсушаваш , намазваш с Клотримазол и оставяш така , без памперс да попие .
След това мажеш обилно с Мустелата !
Моят син веднъж имаше разстройство и тръгна да се подсича , за един ден се оправи по този начин !
Певизонът наистина много помага , но се консултирай с лекар !

# 15
# 16
  • Мнения: 355
Мого ме е яд за Мустела-та (специално за вече подсечено дупе), за която платих 18 лв в кварталната ни аптека. Дупетата на децата не се оправиха ни най-малко.
За известно врме спрях да ползвам мокрите кърпички и ги миех на чешмата, подсушавах добре, а после крем "Бочко"или "Здраве" (я имат 2 лв, я - не) свършиха чудесна работа.

# 17
  • Мнения: 386
-проветрение, - крем, приготвен в аптеката, - памперсi Libero!

# 18
  • Мнения: 46 558
Бейби тан и по-малко мокрене.

# 19
няколко седмици след изписването дупето на беба се зачерви много и започна да се разранява даже при все ,че редовно я миех и преобувах,мазахме с какви ли не скъпи мазила вкл. и Мустела,нищо не помагаше,даже и Бочкото не свърши работа, та една педиатърка ми препоръча следното: при миене никакъв сапун или шампоан,само водичка, после 2 пъти на ден сутрин и вечер да мажа  на раничките с Пе/и/октанин (едно лилаво и много цапащо мазило), а също и  всяко подсушаване след миене да е със съвсем чиста,изгладена кърпа,резутата-веднага се оправи.

# 20
  • Мнения: 193
Гласувам с две ръце за Бочко!!! Оправя подсеченото дупе след 1-2 мазания.

# 21
  • Мнения: 609
благодаря много за отговорите.
при нас бочко нещо не помогна, но ще пробвам от останалите методи и ще пиша кой ни е излекувал.

# 22
  • Мнения: 5 391
Ползвам крем на Шпириг за подсечено дупе с бадемово масло и съм много доволна Peace

# 23
  • Мнения: 4 621
Единственият крем, който помага на Яна ми го приготвиха в една аптека, но не знам какво съдържа newsm78

# 24
  • София
  • Мнения: 2 921
И аз след мустела и Бюбхен се спрях на Бочко Peace
И ние се бяхме подсекли и аз мажа , мажа, то не минава #Crazy, накрая реших, че единственото ново в менюто ми бяха кайсиите, спрях да ям и дупето мина newsm78.
Не съм сигурна, че има нещо общо, но обърни внимание-превантивна мярка Peace

# 25
  • Мнения: 657
Ние не сме имали такъв порблем,но от както се е родил го мажа с крема на Нивеа.Чувала съм,че за такива случай много подходящи били крем Здраве и Бейби Тан

# 26
  • софия
  • Мнения: 432
бейбитан newsm10

# 27
  • Мнения: 1 352
Бочко е най-добрия крем  newsm10!

Ако положението е по-сериозно - Пиоктанин (онова като мастило, с което мажат пъпчетата в болницата), изчакваш да изсъхне и отгоре Бочко. Евтино и ефикасно, личен опит!

# 28
  • Мнения: 194
Бейби сет(подобно е на бейби-тана)+бебешка пудра"Мечо"+повечко време без памперс

# 29
  • София
  • Мнения: 2 227
Дръж детето максимално време без памперс и мажи с Бочко или Бейби Тан. Аз мажех отначало с Бюбхен, но ефект нямаше и колкото да бях скептична в началото към Бочко, се оказа, че за тази цел е много по-ефективен. Не е лошо и лекар да види подсичането, да не се окаже нещо гъбично, тогава ще ви изпише друго средство.
Peace

# 30
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
благодаря много за отговорите.
при нас бочко нещо не помогна, но ще пробвам от останалите методи и ще пиша кой ни е излекувал.
Хума ще го излекува със сигурност.
Суха хума от аптеката. След измиване (вода, не кърпички!) дупето се пудри внимателно със суха хума, никакви кремчета, и се слага пампата. Резултатът е бърз и много ефектен.

# 31
  • Мнения: 6 155

Тези при нас са били най-ефективни  Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 1 457
При нас не помогна нито Бочко, нито Бейбитана, нито Бюбхен. Един частен лекар ни предписа Дактакорт - имаше невероятен успех само след няколко намазвания  Hug

# 33
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Гласувам с две ръце за Бочко!!! Оправя подсеченото дупе след 1-2 мазания.

Не съм съгласна
Бочко е хубаво кремче, но въпросът е какво да мажем, КОГАТО ДУПЕТО ВЕЧЕ Е ПОДСЕЧЕНО.
Имах същия проблем - 1 седмицаподсечено дупе и около мъжките атрибути. Оправи ни EXCIPIAL. 3 пъти дневно за 3-4 дни. Успех.  Wink

# 34
  • Мнения: 394
Ние един път се подсекохме и намазах с крем Здраве.Изпитано от време оно,още си е номер 1 за мене-мина му за часове. Hug

# 35
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
КОГАТО ДУПЕТО ВЕЧЕ Е ПОДСЕЧЕНО

...се пудри с хума. И никакви кремчета - като спрях да мажа с кремчета, дупето спря да се подсича. Кожата диша по-добре без крем, съответно се подсича по-малко...

# 36
  • Мнения: 1 165
на нас дупето ни беше адски зле по едно време,но педито ми каза да я подмивам два пъти дневно-с напоено памуче с тетра и след това да я мажа с едно розово детско кремче-македонско е, не е от известните на пазара марка.мина ни за два дни.

# 37
  • Мнения: 1 608
Дефламол!

# 38
  • Мнения: 2 587
Бейби Тан !От Бочко не съм доволна!

# 39
  • Мнения: 4 668
Бочко си е съвсем обикновен крем ПРОТИВ подсичане , може да не е лош , но и аз не съм съгласна , че е подходящ за вече подсечено дупе !
Изобщо и Бочко и Бюбхен са много прехвалени , защото са масови и евтини , но това не значи , че трябва да ги тикаме навсякъде !
Лично мнение !

# 40
  • Мнения: 1 259
Само Бейби-Тан ни помага на нас Peace Мажа го само когато е подсечен,и го мия с тетра.

# 41
  • Мнения: 680
най добре е да се мие често дупето,да се оставя без памперс и да се пудри! Peace

# 42
  • Мнения: 1 938
Pioktanin 1% и мазане с "Бочко". Peace

# 43
  • Мнения: 46 558
най добре е да се мие често дупето,да се оставя без памперс и да се пудри! Peace

Пудренето всички лекари го забраняват, както и честото мокрене при възпалена кожа или гъбички  newsm78

# 44
  • Мнения: 1 800
Качествени памперси, често сменяне и цинковия крем против подсичане на Бюбхен.

# 45
  • Мнения: 409
Преди 10 дена го имах този проблем и док ми изписа ХЛОРКИНАЛДОЛ Н само 4,50лв е а помага само с 2-3 намазвания. Hug

# 46
  • Мнения: 2 936
за вече подсечено дупе Бюбхен имат специален крем,а след него се слага другия....
същото е и при Мустела...
това че Бочко не е скъп и повечето могат да си го позволят и не са опитали други кремове не значи че е най-ефективен!

# 47
  • Мнения: 2 498
Преди 10 дена го имах този проблем и док ми изписа ХЛОРКИНАЛДОЛ Н само 4,50лв е а помага само с 2-3 намазвания. Hug

Хлорквиналдол-а не се препоръчва при малки деца, т.к. съд. кортикостероиди.....тези лекари са за разстрел #2gunfire....как може да изписват на дете такъв крем #Crazy...

А по въпроса Павлодерм  Peace

# 48
  • София
  • Мнения: 630
Pavloderm
Състав:вода, чист вазелин, ланолин, бадемово олио, парафин,лайка(1%), невен (1%).
Изпитано след прилагане на мнооого известни марки козметика за бебе.
Евтино и никога не бих му обърнала внимание, ако не беше близка приятелка Stuck Out Tongue.

# 49
  • Мнения: 176
Учудвам се ,че Мустелата не е дала ефект . ThinkingХубаво е да оставяш бебо без памперс да диша дупето ,колкото може по-често . Peace

И при нас Мустела (колкото и прехвалена марка да бъде) не помогна. Но крема с ланолин е страхотен за подобни проблеми  Peace

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
За малката в момента ми помага Универтан.
При каката най-ефективно, след близо месечно подсичане и какви ли не кремове с временен ефект, се оказаха кремчетата Бочко и Здраве.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Пудренето всички лекари го забраняват, както и честото мокрене при възпалена кожа или гъбички  newsm78

Да, при последното ми посещение при дерматолог - лекарката каза, при такива обриви, максимално малко мокрене.   bouquet

# 52
  • Мнения: 678
няколко седмици след изписването дупето на беба се зачерви много и започна да се разранява даже при все ,че редовно я миех и преобувах,мазахме с какви ли не скъпи мазила вкл. и Мустела,нищо не помагаше,даже и Бочкото не свърши работа, та една педиатърка ми препоръча следното: при миене никакъв сапун или шампоан,само водичка, после 2 пъти на ден сутрин и вечер да мажа  на раничките с Пе/и/октанин (едно лилаво и много цапащо мазило), а също и  всяко подсушаване след миене да е със съвсем чиста,изгладена кърпа,резутата-веднага се оправи.
  PeaceПиоктанина е най - доброто средство за подсечено вече дупе ( дори огнено червено ) , от който и да е скъп и прехвален крем ! вярно е - цапа ужасно , но подсушава и много бързо настъпва подобрение ...В болниците - никой няма под ръка - скъп Крем и  цапа само с това мастило - вярвайте ефекта е забележим още след второто намазване.......

# 53
  • Мнения: 520
Използвам крем с ланолин. Правят го в аптеките.
Това е рецептата: http://bgphoto.net/photos/15243/o632792560595781250.jpg
Peace

# 54
  • Мнения: 1 117
При нас помагаше крем Здраве Simple Smile

# 55
  • Мнения: 447
И на нас Mustela Stelactiv не ни помага, а хем е за вече подсечено. Sudokrem-a ползвам за целта и съм доволна. А от известните Bubchen, Hipp, Bepanthen, Desitin, Penaten не получих желания резултат.

# 56
  • Мнения: 1 555
Учудвам се ,че Мустелата не е дала ефект . ThinkingХубаво е да оставяш бебо без памперс да диша дупето ,колкото може по-често . Peace
Peace

# 57
  • Мнения: 1 350
Пробвай с преварен(на водна баня) зехтин(качествен)-отлично средство....(казвам ти го като мама-аптекарка)....Само с това третирах дъщеря ми и никога не е била подсечена.... Peace

# 58
  • Мнения: 3 457
крем бейбитан струва един лев и нещо и действа безотказно Peace

Последна редакция: чт, 20 юли 2006, 10:38 от De Simone

# 59
  • Вече с постоянно местожителство на село...
  • Мнения: 408
 Аз ползвам крем Пенатен но в кутииката от 100мл другия е много мазен и няма разлика с Бочко.Също така и на Клоран от бебешката козметика и двата вършат чудеса.Не бих ти препоръчала Клотримазол без лекар да е видял дупето и да е преценил че ти трябва, а за Певизона да не говорим това са силни лекарства, и са за гъбички не се мажи на своя глава когато стане проблема по-сериозен вече няма да ти вършат работа.Пробвай и Линола Фет предпазва от подсичане и съм много доволна когато го ползвах със първото ми дете на малката туба цената е около 10лв на голямата е около 15-16лв Peace

# 60
  • Мнения: 2 950
Аз пробвах какво ли не - всичко с временен ефект. На наш`то дупе идеално му деиства зехтинът! Минава за 1 ден и не я дразни  newsm10

# 61
  • Мнения: 3 760
При нас Бюбхен свърши чудесна работа, но подсичането беше малко...
Въздух, въздух и въздух + Бчко и/или Бейби-тан.

# 62
  • Мнения: 270
При нас Бюбхен свърши чудесна работа

и при нас също, а ако е по-сериозно, в аптеките, в които приготвят лекарства можеш да попиташ за кремче против подсичане, много е ефикасно! съдържа горе-долу това: лантолин, витамини А, Д, вазелин и пр.
успех!

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 765
Бейбитан ползвах в началото, сега Павлодерм. Доволна съм и от двата. Ползвала съм и Бочко- не е лош, но горните два ми свършиха по-добра работа.

По-скъпото не винаги е по-ефективно. Naughty

# 64
  • Мнения: 122
Аз мажа с пенатен крем. Много съм доволна.

# 65
  • Мнения: 2 631
Бочко си е съвсем обикновен крем ПРОТИВ подсичане , може да не е лош , но и аз не съм съгласна , че е подходящ за вече подсечено дупе !
Изобщо и Бочко и Бюбхен са много прехвалени , защото са масови и евтини , но това не значи , че трябва да ги тикаме навсякъде !
Лично мнение !

С две ръце подкрепям това мнение! Peace

Със Seba Med се оправяме за един ден при ВЕЧЕ ПОДСЕЧЕНО ДУПЕ! А отделно, че само с такъв се мажем и досега сме се подсичали точно 2 пъти Peace

# 66
# 67
# 68
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Използвам крем с ланолин. Правят го в аптеките.
Това е рецептата: http://bgphoto.net/photos/15243/o632792560595781250.jpg
Вълшебен е този крем  Grinning

# 69
  • Мнения: 1 097
За подсечено дупе - въздух му е майката.  Peace Wink
Имаме Бочко, Здраве, Мустела, Нивеа, Джонсън....сигурно и някой пропускам  Rolling Eyes
Само на въздух като го оставя за половин час, 2 пъти на ден и се е оправил.

# 70
  • Русе
  • Мнения: 659
Na Bubhen WundSchutz Creme, vednj ni se podseche dupete i sled 1 namazvane j mina

# 71
  • Мнения: 287
И аз бях най-доволна от кремовете,които приготвят в аптеките.
И ние бяхме първо на МУстела но видях че няма никакъв резултав и после минахме на правените ваптеката. От него съм много доволна.

# 72
  • Мнения: 601
 Пенатен крем много помага Peace

# 73
  • София
  • Мнения: 1 750
Може да ви се струва странно, но когато дупето на моята принцеса беше станало червено като на маймунка мазах с Клотримазол (по препоръка на педиатърката ни). Ефектът беше поразителен - след второто намазване подсеченото мина.

# 74
  • София
  • Мнения: 3 699
от родилното се върна със страшно подсечено дупе- не помогна никаква скъпа козметика- единствено Бейби Тан за 1,20лв Simple Smile и то само за седмица!!!
Бочко си е съвсем обикновен крем ПРОТИВ подсичане , може да не е лош , но и аз не съм съгласна , че е подходящ за вече подсечено дупе !
Изобщо и Бочко и Бюбхен са много прехвалени , защото са масови и евтини , но това не значи , че трябва да ги тикаме навсякъде !
Лично мнение !

С две ръце подкрепям това мнение! Peace

Със Seba Med се оправяме за един ден при ВЕЧЕ ПОДСЕЧЕНО ДУПЕ! А отделно, че само с такъв се мажем и досега сме се подсичали точно 2 пъти Peace

Не съм съгласна -не помогна и Себа Мед- а аз съм страшно доволна като цяло от тадзи козметика Peace

# 75
  • Мнения: 156
педиатърката  ни  предписа  " Универтан"  -помогна  ни

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 40
мамита, с какво оправяте подсечените дупета? аз мажа с крем на Мустела, но положението е много зле и не виждам подобрение.
дайте съвети.

най ефикасен е детски крем Бочко

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 14 087
Още един глас за БОЧКО!  Peace

# 78
  • Мнения: 992
на нас ни помага само пенатен, но оригиналния, не този който се продава тук  Peace

# 79
  • Мнения: 308
аз също съм доволн от павлодерм

# 80
бочко и павлодерм
 Peace

# 81
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Бейби Тан, ако е много зле положението, добавям и Дефламол.

# 82
  • Мнения: 1 294
И ние сме с такъв проблем.Моята педиатърка ме посъветва да поливам дупето с тетра, при всяка смяна на памперс и да го мажа с Пиоктанин 1 %
Има ефект Mr. Green

# 83
  • Мнения: 1 294
Да добавя само, че при нас от крем Здраве и Пенатен положението стана още по-зле.

# 84
  • Мнения: 1 942
За известно врме спрях да ползвам мокрите кърпички и ги миех на чешмата, подсушавах добре, а после крем "Бочко"или "Здраве" (я имат 2 лв, я - не) свършиха чудесна работа.

И ние така, но след като я измия я оставям да постои 20 мин. по голо дупе и мажа с крем Здраве. Не  бива да остава много крем по кожата на детенцето, мажеш толкова, колкото да попие веднага. Ако е много червено само потупваш с пръсти. С Боби минахме през ада докато намерим начин как да не се подсича и за Никол вече съм със стаж - добрия крем Здраве /нашето поколение са отгледани с него/. За протокола до тук Никол не се е подсякла нито веднъж, но при всеко миене я мажа с кремче.

# 85
пробвах евтини и скьпи кремове,но само от Бочко се оправи

# 86
  • Хасково
  • Мнения: 726
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=77003.msg1332272#msg1332272
прочети тук, има полезни съвети

# 87
  • Мнения: 1 186
мамчета препорачвам ви с две ръце крема за всичко Павлодерм-казвам за всичко защото страшно много помага при подсичане на дупето~за пъпчици~   а бе изобщо за абсолютно всичко сварзано с кожата на моята бебка.
много помога-пробвайте го  newsm10 newsm44

# 88
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 428
 Peace Абсолютно подкрепям - даже вече няколко пъти съм го препоръчвала в теми за зачервявания и подсичания.

# 89
  • Мнения: 1 186
Страхотен и евтин крем  smile3501

# 90
  • Мнения: 1 104
Благодаря за съвета.Скоро и на мен ще ми се налага да ползвам подобни неща.

# 91
  • София
  • Мнения: 630

И аз съм го препоръчвала  Laughing. В началото не ми вдъхна доверие - една такава обикновена кутийка и евтин  Thinking- но се оказа, че този крем много бързо повлия подсечената гушка на бебка.

# 92
  • Мнения: 300
И ние сме доволни от тази крем. Когато ни го препоръчаха в магазина да си призная гледах много скептично (като чели българите вече не вярваме на евтини и хубави неща).

# 93
  • Мнения: 1 186
много е готин и ви благодаря за отзивите само едно единствено нещо не ми харесва на крема-това че като емалко по топло времето и се разтича като го отвориш иначе е супер Peace
аз също сам мазала с него гушката на бебка и зад ушичките защото се бяха подсякали когато беше мако бебче още

# 94
  • Мнения: 212
   Подсичането на моето момиченце продължи почти месец. Мажех с "Бочко", "Бюбхен" и почиствах с тетра. Тъкмо намали зачервяването и си помисля, че се оправя и отново се влоши. В бебешкия магазин продавачката ми препоръча да купя "Pavloderm". Взех, започнах да я мажа, но я заведох при джипито и тя ми каза да я мажа с цинкова паста. Спрях да мажа с кремчето и три дни слагах цинковата паста, но не помогна и пак започнах да си я мажа с "Pavloderm". Зачервяването спря, а след още няколко намазвания и пъпчиците изчезнаха. Това кремче е страхотно. Ако не бях спряла да го ползвам за да мажа с цинкова паста, подсеченото щеше да мине по-рано.

# 95
  • Мнения: 212
 newsm10 Това кремче е страхотно! Върши чудеса!

# 96
  • Мнения: 251
мамита, с какво оправяте подсечените дупета? аз мажа с крем на Мустела, но положението е много зле и не виждам подобрение.
дайте съвети.
Току що писах и на мамчето с бебенцето, чието вратле е подсечено. Тъй като моята беба също е подсечена по дупето се обадих на една приятелка акушерка, която гледаше бебето ми в болницата.Когато беше там малката се беше подсекла по вратлето, т.к. беше в кувиоз и акушерката я беше намазала с едно лилаво, от което й мина за 2 дни.Вярно е, че цапа, но ефекта беше поразителен, а момичето си разбираше от работата. Лека е: "ФУКСИН" - багрило е, продава се в аптеките. Маже се само мястото на подсичането, не и извън него.Маже се не повече от 2 пъти на ден. Аз ще го купя на беба, защото веднъж й подейства чудесно. От опит знам, че действа. Гарантирано!

# 97
  • Мнения: 251
Понеже се пуснаха много теми за подсичането, а и аз в момента имам такъв проблем с беба и се обадих на една акушерка, която намаза на Мони подсеченото вратле, когато бяхме още в болницата /с едно багрило/. Намаза я само веднъж и й мина след два дни.Ето какво препоръчва -  Фуксин. Фуксина е багрило - маже се само мястото на подсичането не повече от два пъти на ден. Минава за 3-4 дни максимум. Изпитано.  Peace Пиоктанин 1 %  сащо става.

# 98
  • Мнения: 1 294
Мажа с Пиоктанин 1%, изчисти се за около 5 дена напълно, а положението беше мнооого зле.

# 99
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Само веднъж се е подсичал синът ми, тогава помогна смес от еднакви количества крем "Универтан" и боров вазелин 3 %.

# 100
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 468
Хума и Универтан  Peace

# 101
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 468
Това е третата тема за подсичане само на първа страница  Crazy
Моите лекове са хума и Универтан

# 102
  • Мнения: 3 042
Моите лекове са ..... Универтан
Peace
и крем Бочко.

# 103
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И аз съм мазала с фуксин.............голяма гадост  Sick

# 104
# 105
  • Мнения: 1 186
"PAVLODERM" е истината Peace Peace Peace
много помага и е много евтин за качеството си
само него ползвам Peace

# 106
  • Мнения: 857
Много е добро даже за стрий. От както се мажа с него не ми са се появили нови.

# 107
  • Мнения: 1 841
На мен също много ми хареса - идеален като съотношение цена и качество.

# 108
  • София
  • Мнения: 679
Използвам крема откакто се е родила нашата принцеса или вече почти 2 години. Не сме правили опити да го сменяме с каквото и да е. С две ръце съм за него.
 

# 109
  • Пазарджик
  • Мнения: 76
Универтан Peace

# 110
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Може да се ползва и от бременни против стрии.
Иначе за бебе е супер

# 111
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Използвам крем с ланолин. Правят го в аптеките.
Това е рецептата: http://bgphoto.net/photos/15243/o632792560595781250.jpg
Вълшебно кремче Peace

# 112
  • Мнения: 8 917
Аз бях много доволна от него, но му бяха спрали вноса известно време newsm78 Пак ли са го пуснали?

# 113
  • Мнения: 1 341
И на мен ми бе препоръчан,но за съжаление никъде не го намерих(търсих в 2 квартала)  Sad
Ако някой има инфо къде може да се намери,моля да сподели  Hug

# 114
  • Мнения: 1 186
Освен в бебешките магазини провери и в аптеките-там също го има Peace

# 115
  • Мнения: 1 341
Освен в бебешките магазини провери и в аптеките-там също го има Peace
Благодаря за отговора.   bouquet Търсих и в бебешките магазини и в аптеките,но за съжаление го няма.

# 116
  • Мнения: 8 917
Освен в бебешките магазини провери и в аптеките-там също го има Peace
Благодаря за отговора.   bouquet Търсих и в бебешките магазини и в аптеките,но за съжаление го няма.
Ами аз това и казах - че го нямаше последно. Освен ако са започнали да го внасят отново Peace

# 117
  • Мнения: X
Да и аз много го ползвах и бях много доволна. Освен доброто качество е на доста прилична цена. Peace

# 118
  • Мнения: 125
Пробвала съм bubhen, nivea, penaten, но само Бочко помогна

# 119
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Знам конкретен магазин, където го продават.  Пишете ми на лични ако искате да ви обясня къде е или да ви го купя аз и да се видим  Grinning (последното важи за софоянки)

# 120
  • Мнения: 1 403
Мустела като сенамаже облно мястото след няколко 4аса няма нищо. Много съм доволна от крема, малко е скъпичък но е много икономи4ен  Peace

Общи условия

Активация на акаунт