какво за подсечено дупе?

  • 5 493
  • 120
  •   1
Отговори
# 30
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 852
благодаря много за отговорите.
при нас бочко нещо не помогна, но ще пробвам от останалите методи и ще пиша кой ни е излекувал.
Хума ще го излекува със сигурност.
Суха хума от аптеката. След измиване (вода, не кърпички!) дупето се пудри внимателно със суха хума, никакви кремчета, и се слага пампата. Резултатът е бърз и много ефектен.

# 31
  • Мнения: 6 155

Тези при нас са били най-ефективни  Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 1 457
При нас не помогна нито Бочко, нито Бейбитана, нито Бюбхен. Един частен лекар ни предписа Дактакорт - имаше невероятен успех само след няколко намазвания  Hug

# 33
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Гласувам с две ръце за Бочко!!! Оправя подсеченото дупе след 1-2 мазания.

Не съм съгласна
Бочко е хубаво кремче, но въпросът е какво да мажем, КОГАТО ДУПЕТО ВЕЧЕ Е ПОДСЕЧЕНО.
Имах същия проблем - 1 седмицаподсечено дупе и около мъжките атрибути. Оправи ни EXCIPIAL. 3 пъти дневно за 3-4 дни. Успех.  Wink

# 34
  • Мнения: 394
Ние един път се подсекохме и намазах с крем Здраве.Изпитано от време оно,още си е номер 1 за мене-мина му за часове. Hug

# 35
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 852
КОГАТО ДУПЕТО ВЕЧЕ Е ПОДСЕЧЕНО

...се пудри с хума. И никакви кремчета - като спрях да мажа с кремчета, дупето спря да се подсича. Кожата диша по-добре без крем, съответно се подсича по-малко...

# 36
  • Мнения: 1 165
на нас дупето ни беше адски зле по едно време,но педито ми каза да я подмивам два пъти дневно-с напоено памуче с тетра и след това да я мажа с едно розово детско кремче-македонско е, не е от известните на пазара марка.мина ни за два дни.

# 37
  • Мнения: 1 608
Дефламол!

# 38
  • Мнения: 2 587
Бейби Тан !От Бочко не съм доволна!

# 39
  • Мнения: 4 668
Бочко си е съвсем обикновен крем ПРОТИВ подсичане , може да не е лош , но и аз не съм съгласна , че е подходящ за вече подсечено дупе !
Изобщо и Бочко и Бюбхен са много прехвалени , защото са масови и евтини , но това не значи , че трябва да ги тикаме навсякъде !
Лично мнение !

# 40
  • Мнения: 1 259
Само Бейби-Тан ни помага на нас Peace Мажа го само когато е подсечен,и го мия с тетра.

# 41
  • Мнения: 680
най добре е да се мие често дупето,да се оставя без памперс и да се пудри! Peace

# 42
  • Мнения: 1 938
Pioktanin 1% и мазане с "Бочко". Peace

# 43
  • Мнения: 46 580
най добре е да се мие често дупето,да се оставя без памперс и да се пудри! Peace

Пудренето всички лекари го забраняват, както и честото мокрене при възпалена кожа или гъбички  newsm78

# 44
  • Мнения: 1 800
Качествени памперси, често сменяне и цинковия крем против подсичане на Бюбхен.

Общи условия

Активация на акаунт