какво за подсечено дупе?

  • 5 464
  • 120
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 355
Мого ме е яд за Мустела-та (специално за вече подсечено дупе), за която платих 18 лв в кварталната ни аптека. Дупетата на децата не се оправиха ни най-малко.
За известно врме спрях да ползвам мокрите кърпички и ги миех на чешмата, подсушавах добре, а после крем "Бочко"или "Здраве" (я имат 2 лв, я - не) свършиха чудесна работа.

# 17
  • Мнения: 386
-проветрение, - крем, приготвен в аптеката, - памперсi Libero!

# 18
  • Мнения: 46 518
Бейби тан и по-малко мокрене.

# 19
няколко седмици след изписването дупето на беба се зачерви много и започна да се разранява даже при все ,че редовно я миех и преобувах,мазахме с какви ли не скъпи мазила вкл. и Мустела,нищо не помагаше,даже и Бочкото не свърши работа, та една педиатърка ми препоръча следното: при миене никакъв сапун или шампоан,само водичка, после 2 пъти на ден сутрин и вечер да мажа  на раничките с Пе/и/октанин (едно лилаво и много цапащо мазило), а също и  всяко подсушаване след миене да е със съвсем чиста,изгладена кърпа,резутата-веднага се оправи.

# 20
  • Мнения: 193
Гласувам с две ръце за Бочко!!! Оправя подсеченото дупе след 1-2 мазания.

# 21
  • Мнения: 609
благодаря много за отговорите.
при нас бочко нещо не помогна, но ще пробвам от останалите методи и ще пиша кой ни е излекувал.

# 22
  • Мнения: 5 391
Ползвам крем на Шпириг за подсечено дупе с бадемово масло и съм много доволна Peace

# 23
  • Мнения: 4 621
Единственият крем, който помага на Яна ми го приготвиха в една аптека, но не знам какво съдържа newsm78

# 24
  • София
  • Мнения: 2 884
И аз след мустела и Бюбхен се спрях на Бочко Peace
И ние се бяхме подсекли и аз мажа , мажа, то не минава #Crazy, накрая реших, че единственото ново в менюто ми бяха кайсиите, спрях да ям и дупето мина newsm78.
Не съм сигурна, че има нещо общо, но обърни внимание-превантивна мярка Peace

# 25
  • Мнения: 657
Ние не сме имали такъв порблем,но от както се е родил го мажа с крема на Нивеа.Чувала съм,че за такива случай много подходящи били крем Здраве и Бейби Тан

# 26
  • софия
  • Мнения: 432
бейбитан newsm10

# 27
  • Мнения: 1 352
Бочко е най-добрия крем  newsm10!

Ако положението е по-сериозно - Пиоктанин (онова като мастило, с което мажат пъпчетата в болницата), изчакваш да изсъхне и отгоре Бочко. Евтино и ефикасно, личен опит!

# 28
  • Мнения: 194
Бейби сет(подобно е на бейби-тана)+бебешка пудра"Мечо"+повечко време без памперс

# 29
  • София
  • Мнения: 2 227
Дръж детето максимално време без памперс и мажи с Бочко или Бейби Тан. Аз мажех отначало с Бюбхен, но ефект нямаше и колкото да бях скептична в началото към Бочко, се оказа, че за тази цел е много по-ефективен. Не е лошо и лекар да види подсичането, да не се окаже нещо гъбично, тогава ще ви изпише друго средство.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт