Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 24 окт. 2019, 15:37 ч.

Дискова херния - 19

• 9 656
  • 326
  •   1
Отговори
# 315
Здравейте,
Някой да е чел "Избави се от болките в гърба" на Д-р Джон Сарно?
Мнения относно книгата?
Благодаря

# 316
  • София
Тази не съм я чел, но препоръчвам с две ръце "Библия на хората с болки в гърба" на Сара Кий. Тази книга, а особено упражненията в нея бяха първата стъпка към завръщането ми към нормален живот. Естествено, изисква се зверска упоритост и постоянство в изпълнението им.

# 317
Тази не съм я чел, но препоръчвам с две ръце "Библия на хората с болки в гърба" на Сара Кий. Тази книга, а особено упражненията в нея бяха първата стъпка към завръщането ми към нормален живот. Естествено, изисква се зверска упоритост и постоянство в изпълнението им.

Благодаря, определено ще я прочета. Сега чета тази на Д-р Джон Сарно и ми е просто интересно за мнения и най-вече
 дали има хора с подобрения при следване на неговият метод.

# 318
Момичета, какви странични ефекти мога да очаквам от габагама в по-дългосрочен план, т.к. ще го пия минимум 2 месеца.  Предписаха ми го три пъти на ден за окципитална невралгия.

# 319
  • София
Момичета, какви странични ефекти мога да очаквам от габагама в по-дългосрочен план, т.к. ще го пия минимум 2 месеца.  Предписаха ми го три пъти на ден за окципитална невралгия.
Някои хора го пият цял живот в много по-големи дози,  3 х 2 таблетки, общо 6 таблетки,  какво може да се очаква....

# 320
Някои хора го пият цял живот в много по-големи дози,  3 х 2 таблетки, общо 6 таблетки,  какво може да се очаква....

И аз не знам какво да очаквам, а ако е правилното лекарство за моята невралгична болка, кога евентулно би дало някакви знаци на подобрение. Пия го вече близо месец, болката е една и съща?

# 321
Индивидуално е, на някои не им понася, някои нямат никакви странични ефекти. На някои им помага, на някои не.
Аз съм пила габаневрал, понякога ми е било леко замаяно, но с едно кафенце са се оправили нещата.

# 322
На моя колежка  за силна неврологична болка и бяха изписали Лирика - по никакъв начин не я облекчи за 1 месец , а и  беше започнала да полудява . Получи страхова невроза и др. фобии . Като го казала на лекарката , не само че не и го е спряла , ами се чудела дали дозата е достатъчна .  Сега е сменила лекарката и ще видим ...

# 323
Да, на мен в комбинация с Ремирта ми изписаха Габагамата, но усетих, че този антидепресант Ремирта е ужасен и сега съм на Дулоксгама. Тъпча се с Габагама и Дулоксгама за тази болка в главата, която е ужасна при допир. Правиха ми ЯМР и всякакви изследвания, нищо не откриват. И сега всичко е експеримент с дози и лекарства... Но вече месец пия комбинацията и по никакъв начин не се повлиява, знам, че изисква време, но ако това бяха правилните лекарства, все си мисля, че вече макар и малък, щях да усетя ефекта...

# 324
Лириката трябва да я забранят със закон! На едно помага ,но последствията за ужасни!

# 325
Здравейте ето,че пак се налага да искам мнение от тук! Как сте? От 3 дни съм с болки в кръста но имам болки и под ребрата и в самите ребра.Та въпроса ми е нормално ли е да ме боли и там?

# 326
Здравейте!Ние с моята херния започваме да се спогаждаме. Започнах да правя упражнения(леки и щадящи) и да вървяпо половин час(по препоръка от невролога и неврохирурга) Така като "избрах" кофти период да съм болна, няма как да отида на рехабилитация или физиотерапия, защото нищо не работи.
Дано се справя и сама в къщи.

Общи условия

Активация на акаунт