Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 15
Направих опит за изненада, но толкова се вълнувах за предстоящия резултат, че веднага бях разкрита от мъжа ми, въпреки тайно закупения тест за бременност и желанието. Намеренията ми бяха да направя теста и след положителен резултат да му съобщя на романтична вечеря. Компенсирах с изненада, когато споделих с него пола на бебето. 👶🏻🎁🎈Таткото беше много щастлив, когато разбра прекрасната вест.

# 16
  • Пловдив
Показах му теста с много бледа втора черта. Той нищо не каза и замина на работа. Аз също нищо не казах. Обадих му се да го питам, защо замина на работа без да каже нищо. А той не бил видял втората черта. Когато му казах по телефона беше страшна радост и се прибра от работа 🤣

# 17
Бяхме на гости за обяд на майка, баба и дядо. Влязох в тоалетната да си направя теста и след като излязох само по погледа ми таткото разбра, че е позитивен. Прегърнахме се и се върнахме на масата без никой нищо да разбере Simple Smile

# 18
Имах малко проблеми докато се установи бременността ми, затова бяхме заедно при поредната гинеколожка, която потвърди радостната вест.Heart

# 19
  • София
Сама направих теста и казах след като имаше 2 чертички.
С радост и може би малко страх приехме и 2-мата новината, защото 3 месеца преди това при педишния +тест се наложи абразио заради мисед.

# 20
Казах му "Трябва да ми купиш тест за бременност". Отговорът беше-"защо?" И след няколко секунди се осъзна и беше много щастлив.

# 21
  • София
При нас стана доста трудно, след много опити и вече го чувствахме като чудо. Не исках да правя тест, за да не се разочаровам (че не съм успяла да забременея), но той ме убеди, че този път ще е положителен. Аз бях по-изненадана от него. Ами, голямо щастие е този миг и за двамата. Нямаше много думи.

# 22
Аз имах предчувствие няколко дни преди да направя тест, че този път сме успели. За вечеря бяхме на гости и след като се прибрахме, влязох в банята да направя теста. Таткото се вълнуваше повече от мен и чакаше пред вратата. След няколко минути, през които аз вече видях резултата, а той чакаше в затишие, ме попита "жива ли си", аз му отговорих "живи сме" и излязох с двете чертички, той ме прегърна и целуна, полудя от щастие. ☺️

# 23
Толкова обмислях как да съобщя положителния тест , че накрая само се усмихвах непрестанно и той се усети 😄 Явно се чете по погледа и усмивката , изражението и излъчването ♥️

# 24
Показах му теста за бременност. Бяхме обсъждали темата за бебе предварително и беше планирано в известен смисъл. Много много се зарадва, въпреки че не очаквахме да стане от първия опит Heart

# 25
След като излязох от тоалетната с теста му казаха "този път изглежда са две". 🤣 Та така...

# 26
Теста направих сама, всъщност бях сама вкъщи.Изчаках го да се привере, беше втора смяна. Когато му го показах се разплата. Детето ни е дълго чакано и много желано.

# 27
  • Горна Оряховица
2мата направихме теста. Бяхме много щастливи

# 28
Просото му казах без увъртания , много се зарадва.

# 29
Бебка беше планирана. Аз лично очаквах положителният тест с нетърпение, а той не бе по малко развълнуван. Тестът го направих сутринта на Коледа. След като видях двете чертички, лекичко го побутна и събудих и така му съобщих хубавата новина. Беше невероятен подарък за Коледа! 😊😊

Общи условия

Активация на акаунт