Препоръчайте ми ютия и микровълнова

  • 7 083
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 386
(+още едни пласмасови кутии които така и разбрах за какво да ги ползвам)
Та пробвала съм банички да правя но нещо станаха много тънки. Тестото като за питак ли позваш newsm78 newsm78
Пластм.капак е за покриване ястието,за да не се цапа фурната-не се ползва с грила!Ако притопляш пръскащи неща, напр. наденички.
Тестото купувам готово, с мая.
Ако имаш книжка, чети, аз нямах и приятелка ме съветва. Някои неща ги научих след година ползване.

# 16
  • Мнения: 678
 Ютия - ROWENTA
 Микровеле - SAMSUNG с функция ,, Crusty Cook ''
 това ползвам в къщи - нямам никакви забележки - доволна съм

# 17
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
ютия - Ровента
МВ - нямам идея

# 18
  • Мнения: 2 922
МВ - купи си уред с цена поне 160-180лв. И да е БЕЗ грил. Няма нужда от подобна глупост.

Подкрепям Шани в съвета за МВ.

Ютията ми е един сто годишен Тефал, страшно съм доволна, няма изгледи да я сменя скоро  Peace

# 19
  • Мнения: 6 472
По отношение на ютията съм фен на Тефал. Минах през Мулинекс, Ровента, АЕГ. В момента съм с две - Филипс и Тефал. Тефала определено ме кефи най- много.

За микровълновата не мога да кажа. Имам Мулинекс, върши ми прекрасна работа, нямам идея дали е добра или не - да чукам на дърво ядове вече 8 години нямам. Глир няма, но съвсем умишлено си купих без тази екстра.

# 20
# 21
  • София
  • Мнения: 3 061
За ютия мога да ти кажа да НЕ си купуваш Coneliano - имах такава - пълен болкук, не стига, че не глади, ами и ми изгоря в ръцете 5 дена след като й изтече гаранцията. Сега си купих Siemens  съм доволна (особено след старата...)
MW - Whirlpool  има грил и crisp функции.
  Peace И моята е такава, не че имам база за сравнение с други, но ми харесва!

# 22
  • Мнения: 3 457
аз съм разочарована от ютията си преди 3г. дадохме 90лв. за нея или сименс или филипс ,понеже разликата беше саМО В ЦВЕТА,и сега е на ремонт-егати боклука скъп,а маиками има една за 30лв. която я кара вече 6 години #Cussing out

# 23
  • Мнения: 2 149
Мв- Уърпуул са много готини, свеки има такава , су-пер-е! Peace
Аз имам Мв- Конеляно, е*аси боклука! Айде, няма нужда такава да купуваш! И абсорбейшъна е такъв - шуми много!

Ютия - имахме на Сименс/Бош - керамична, издържа 2 години, защото през тях преживя 5 падания на плочките благодарение на сивата гад  Joy Мърчан, който нарочно се мяташе на дъската и отскачаше от нея. Аз бях най-виновна, че все я оставях отгоре. Беше мнго хубава ютия, 65 лв.
Сега сме със Сименс, добра е. Peace

Общи условия

Активация на акаунт