Професионални серии за коса 129

  • 45 864
  • 778
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 285
Пак съм аз , да ви питам на моята боядисана коса сухи крайща омазнаващи корени какъв шампоан и балсам и маска биха били подходящи протеинов ш със хидратиращ балсам или ? Препоръчайте марки ии също добро олио за сухите крайща

# 766
  • Мнения: 1 725
Филип Кингсли имат за мазни корени и сухи крайща, бих се доверила

# 767
  • Мнения: 285
Филип Кингсли имат за мазни корени и сухи крайща, бих се доверила
Пробвала съм , не ми хареса изобщо .. По скоро търся за обем нещо , всъщност Ш за обем хидратиращи ли са чудя се дали да не пробвам протеинов но какъв Thinking

# 768
  • Мнения: 221
Дадоха ми и мостра на олио Орайт с камелия - имате ли наблюдения за него? Също много ми похвалиха серията с Бамбук на Орайт - някой ползвал ли я е?
Скоро си взех някои неща на Орайт и към всеки продукт имаше мостричка на новото олио, така го пробвах. Като аромат определено Пурпурната роза ми е фаворит, като действие не намерих разлика, но съм пробвала само 2 пъти. Омекотява, прибира фриз, но за някои коси би било тежко според мен.
Серията с бамбук я взех със същата покупка и за сега само два пъти съм успяла да ползвам. Очаквах да се стегне косата и да имам повече плътност като след протеин. При първото измиване страшно ми хареса. Тежко падаше, стегната перфектна, НО преди балсама от серията бях сложила за няколко минутки от Ланза маската с кератин. Следващия път ползвах пак същата серия и я усетих като абселютно хидратираща, НО при същото измиване правих и Олаплекс терапията и е възможно с нея да са се променили нещата.
Като заключение: Серията много ми хареса  като аромат, като действие също мисля, че ще ми бъде полезно да имам такива продукти, но тепърва явно ще се опознаваме Simple SmileLaughing
Надявам се да се включи Магнолия, защото мисля, че тя има повече наблюдения върху марката.
Допълвам, че косата ми е с тънък косъм, боядисвам всеки месец, имам руси кичури. За плътен косъм тази серия е възможно да е лека спроред мен.

# 769
  • by the sea
  • Мнения: 628
Пак съм аз , да ви питам на моята боядисана коса сухи крайща омазнаващи корени какъв шампоан и балсам и маска биха били подходящи протеинов ш със хидратиращ балсам или ? Препоръчайте марки ии също добро олио за сухите крайща
и аз съм така, този ми харесва за всекидневен  https://www.zlatnaribka.com/eprouvage/gentle-volume-za-obem/sham … tle-volume-250-ml
Пробвах и на Macadamia за обем но адски много ми изсуши краищата. не го препоръчвам.

# 770
  • Мнения: 1 224
Ще трябва да се пуска нова тема.

# 771
  • Мнения: 4 246
Филип Кингсли предлага ли се  другаде в бг сайт, освен в Рибката? Thinking

# 772
  • Мнения: 1 666
Момичета,малко странен въпрос имам.

Подариха ми това нещо и се чудя дали мога да го използвам като през Уош терапия за скалпа,тъй като е изцяло от масла? Какво мислите?

# 773
  • Мнения: 282
В коса.бг са пуснали BLACK CRAZY DAYS намаления.
Някои неща на Макадамия са с - 50%

# 774
  • Мнения: 285
Добре момичета вече се ориентирах нооо нека си сверя часовника и да кажете окей ли е това : Избрах протеинов Ш и маска на Напура , Еластисайзър на ФК , балсам за силна хидратация и митик ойл Thinking Как мислите ? И ако искам от време на време да хидратирам какъв шампоан да взема и с какво да го ползвам ? Имам Макадамия зелената капачка с нея става ли? Понеже косата ми е една такава суха никаква безжизнена , омазняваща се шампоана и маската на напура добре ли ще се отразят или по скорл нещо за обем ( шампоаните за обем протеинови ли са ?) Ох знам че мн въпроси и се повтарям вече ама мн искам да открия някакво решение за косата си и тъкмо сега на черния петък съм се наканила да обновя продуктите ама никаква ме няма още със съчетаването , просто незнам какво точно ми е нужно и научквам ... Сори .. Аа ако някой каже някакво олио за сухите крайща по добро от Митика Hug

# 775
  • Мнения: 1 666
Много добре си се ориентирам в продуктите. Не съм ползвала Шампан на Напура, но имам спомен, че Принцесата е обяснявал, че не се пенят много. Но ако това не е проблем за теб, мисля, че ще ти е добре. Според мен е хубаво да вземеш и някакъв балансиран шампоан, ако си решила да взимаш сега всичко от намаления та. Аз много харесвам Ланза Мойсчър, в момента мисля, че е на доста добра цена в Арлен. А иначе на въпроса ти за маските, правилото е че ако в маската има протеини, както е случаят с тази на Напура,в шампоан трябва да има поне един протеин, за да отвори косъма. Прочети състава на шампоан, който имаш и ще разбереш дали можеш да го ползваш с маската.
За олио според зависи колко пари ти се дават има различни варианти. Моят фаворит е Ланза хийлинг, но от скоро имам и едно бюджетни попадение на May pro с арганово масло и копринени протеини. Също имам спомен, че някъде по-назад в темата някой похвали олиото Наши също с арган. Не съм го ползвала, но като свърши моето олио, бих го пробвал. Та така, надявам се и фото да ти е полезно Simple Smile

# 776
  • Мнения: 285
Много добре си се ориентирам в продуктите. Не съм ползвала Шампан на Напура, но имам спомен, че Принцесата е обяснявал, че не се пенят много. Но ако това не е проблем за теб, мисля, че ще ти е добре. Според мен е хубаво да вземеш и някакъв балансиран шампоан, ако си решила да взимаш сега всичко от намаления та. Аз много харесвам Ланза Мойсчър, в момента мисля, че е на доста добра цена в Арлен. А иначе на въпроса ти за маските, правилото е че ако в маската има протеини, както е случаят с тази на Напура,в шампоан трябва да има поне един протеин, за да отвори косъма. Прочети състава на шампоан, който имаш и ще разбереш дали можеш да го ползваш с маската.
За олио според зависи колко пари ти се дават има различни варианти. Моят фаворит е Ланза хийлинг, но от скоро имам и едно бюджетни попадение на May pro с арганово масло и копринени протеини. Също имам спомен, че някъде по-назад в темата някой похвали олиото Наши също с арган. Не съм го ползвала, но като свърши моето олио, бих го пробвал. Та така, надявам се и фото да ти е полезно Simple Smile
Мерси много Blush

# 777
  • Мнения: 35 969
Моля някой да пусне нова тема.

# 778

Общи условия

Активация на акаунт