Професионални серии за коса 129

  • 46 045
  • 778
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 449
Дан пробвала ли си терапията Файбърфорс на Шварцкопф? Аз съм и тотален фен,като свърши пак ще я подновя,нищо,че косата ми вече не е толкова зле.

# 721
  • Мнения: X
Дан пробвала ли си терапията Файбърфорс на Шварцкопф? Аз съм и тотален фен,като свърши пак ще я подновя,нищо,че косата ми вече не е толкова зле.
Къде да я намеря и как изглежда Simple Smile

# 722
  • София
  • Мнения: 1 790
Момичета,
Моля за мнение за сешоар dhg air. Обмислям да си поръчам в сет с дифузер от lookfantastic, но честно казано мнения съм чула/чела само за пресите.
Flowers Tulip

# 723
  • Мнения: 2 449
Скрит текст:
Дан пробвала ли си терапията Файбърфорс на Шварцкопф? Аз съм и тотален фен,като свърши пак ще я подновя,нищо,че косата ми вече не е толкова зле.
Къде да я намеря и как изглежда Simple Smile
https://www.glamot.de/p/28414/schwarzkopf-professional-bc-bonacu … onnector-infusion
Това е серията,в Нотино и Парфимо ги мярнах,но не знам дали имат цялата серия.

# 724
  • Мнения: 293
Взех си от ампулите на Лореал Аминексил против косопад, някой нагоре беше питал дали се слагат всеки ден или само на измита, влажна коса, и аз се интересувам може ли да ги слагам всеки ден, дори и на по-мръсен скалп?

# 725
  • Стара Загора
  • Мнения: 828
...

Последна редакция: пн, 25 ное 2019, 13:56 от sanyy

# 726
  • Мнения: 74
Ампулите могат да се слагат според нуждата. Ако имате силен косопад по 1 ампула на ден, за профилактика на 3 дена по 1. Няма значение дали ще е на мокра/суха/мръсна коса.

# 727
  • Мнения: 1 091
Имам въпрос към тези ,които са ползвали тонери за коса:
Колко време стои цвета ,докато се отмие?
Ако се слага върху бяла коса какъв е ефекта?
И когато се нанесе колко време стоите с тонера?
В момента се двоумя дали да си взема тонер за коса /син/,при положение че имам доста бели коси.

# 728
  • Мнения: X
Имам въпрос към тези ,които са ползвали тонери за коса:
Колко време стои цвета ,докато се отмие?
Ако се слага върху бяла коса какъв е ефекта?
И когато се нанесе колко време стоите с тонера?
В момента се двоумя дали да си взема тонер за коса /син/,при положение че имам доста бели коси.
Моята коса е светло руса, изрусена на ниво 9 ползвала съм розов и червен тонер, стоя само по 2 минути и ми е държал седмица

# 729
  • Мнения: X
Здравейте, в notino има серията на shu uemura pokemon и е включена в техния черен петък, т.е. -20%.

# 730
  • Мнения: 1 666
Аз съм оолзвала 2 пъти тонер. От рибата ми бяха препоръчали Лакме, май беше син. Стоях си 5 минути - така пишеше в упътването. Не помня точно колко време се задържа ефекта, но мисля, че 2-3 седмици (идеята ми беше да туширам едни жълто-рижави оттенъци). Бяла коса обаче нямам.
Днес си взех поръчката от рибата. Да ви се похваля имам напредък с мострите Grinning В коментар соециално им написах, че искам мостра на маска Лалга и никакви мостри Лакме. Шолучих обапе шампоан Лалга. Не  е маската, но поне нв е Лакме Grinning
Та за поръчката - за първи път получавам еластайзър в кутийка, че даже и с шапчица Blush И аз не съм любител на миризмата на роза, но в случая ми хареса - смесено е с нещо друго. Единственото, което ме разочарова, е че очаквах в състава да има истинска роза дамасцена, обаче уви - само парфюм е Rolling Eyes
След малко ще оробвам и маската Епруваж - нея най-много я исках. Мисля, че ще се харесаме Grinning

# 731
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 797
Момичета, искам да напазарувам покрай намаленията, но се колебая между сериите за къдрава коса на CHI и Moroccanoil. Вие от кои продукти сте доволни?

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 5 951
Да подшушна, че в Нотино има ампули Aminexil на страхотна цена - има и код за 20%. Кутията с 42 ампули излиза по 2лв бройката.
Аз си купих кутия с 10бр, защото имам вкъщи още няколко.

# 733
  • Мнения: 1 666
На Мароканойл съм оолзвала пяна и активатор за къдрици. И двете не ми харесаха. Правеха ми косата мека, но къдрици - никакви. Друг е въпросът, че косата ми не е точно къдрава. По-скоро е нещо средно между чуплива, къдрава и на вълни Grinning и всеки път със собствено мнение.
Ако си имате по рождение хубаво оформени масури и търсите основно хидратация, може и да ви харесат.

# 734
  • by the sea
  • Мнения: 630
Днес си взех поръчката от рибата. Да ви се похваля имам напредък с мострите Grinning В коментар соециално им написах, че искам мостра на маска Лалга и никакви мостри Лакме. Шолучих обапе шампоан Лалга. Не  е маската, но поне нв е Лакме Grinning
Ха, мен в магазина им във Варна значи са ме излъгали, казаха че нямат по принцип мостри на Лалга Rolling EyesRolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт