Професионални серии за коса 129

  • 46 176
  • 778
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 537
Хидратиращи Ш ,Б и М използвам на Маракеш Original и много ги харесвам.На моята коса от всички профи продукти ,които съм използвала досега,най-добре и се отразяват те.

# 706
  • Мнения: 473
Благодаря и на теб,Магнолия!
Точно това смятах да направя -преуош с мароканската маска,пък измиването ще го мисля според моментното състояние-както я усетя.

# 707
  • Мнения: 4 293
Но защо махнаха еластисайзъра с нар, много са лоши рибките. На моята не толкова увредена коса как ли ще се отрази еластисайзър?

# 708
  • Мнения: 394
Взех шампоан, маска и балсам хидратиращи и термозащита на show beauty. Някой ползва ли ги  за мнение дали са утежняващи, да ги редувам със серията на лалга и любимия керастаз.

# 709
  • Мнения: 2 258
Аз пък бях много тъжна, че сте изкупили Еластисайзерът с роза и личи, но сега пак е зареден и го поръчах 😀

# 710
  • Мнения: 844
И аз много се чудех на еластисайзера, но като знам какво количество продукти имам (и колко от тях още не съм и пробвала) се задоволих със серума за здрава коса, както и термоактивния стилизант на Kerastase, и спрей за обем на Nanogen (последните два продукта никога не съм ги използвала)

# 711
  • Добрич
  • Мнения: 795
Някой би ли споделил мнение за новите марки в рибата,  Compagnia Del Colore  и ikoo.

# 712
# 713
  • Мнения: 2 619
Някой би ли споделил мнение за новите марки в рибата,  Compagnia Del Colore  и ikoo.
И аз търсих отзиви в нета, но не открих нищо и поръчах ампули против косопад, бяха много евтини, ще ги пробвам пък каквото това, за 2лв броя си е без пари направо. Пише, че е компания с 50годишен опит на пазара, Италианска Simple Smile
Да видим, може да са хубави.

# 714
  • Добрич
  • Мнения: 795
Аз взех вчера, едно смути за коса с манго на  Compagnia Del Colore, днес го пробвах, но не мога да кажа мнение още, не е с много изразен аромат. Даже трудно усещам аромат. Исках да пробвам още продукти от марката, но се ограничих до това. Обмислям друго какво да поръчам.

Последна редакция: нд, 24 ное 2019, 21:39 от Sneakers

# 715
  • Мнения: 991
Аз си купих само серума на Маракеш за крайчета, термото ма Олиосета, с което си оформям прическата със сешоар много добре и ампули repair на Лакме. Само сега не мога да разбера - хубаво 5 минути на измита коса, ама преди или след маска и маже ли се в корена Close

# 716
  • Мнения: 74
Аз се запасих с Лалга за доста време напред. Поръчах 2 шампоана, маска и кутия с ампули. Не се сдържах, ефекта им е страхотен. Само се чудя слагате ли балсам/маска след ампулата? Усещах косата си сякаш мога да я оставя и без маска, но не рискувах.
Грабнах и новия еластисайзър. По принцип любим ми е нара и мразя аромата на роза, но ще му дам шанс. Надявам се действието да е същото.

# 717
  • Мнения: 2 258
Момичета, интересувам се много от Briogeo и обмислям да поръчам, но ми е интересно дали някоя вече не е пробвала нещо на марката? Едната им маска е много хвалена и харесвана 🙄

# 718
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 802
Аз също днес се отчетох в Рибата-Хидрокленс, Фолинген, травел сет на Лореал Рипеър (с недоверие го купих), 2 бои Лакме. Измих се с Фолинген и сложих маската на Рипеър. На първо време забелязах, че косата ми доста бързо изсъхна.Не ползвам сешоар, но не мога да не я среша веднъж на мокро. Знам, че това влияе зле на косъма, но иначе ще бъда, като разплетена дамаджана в главата. В момента косата ми е в ужасно състояние благодарение на факта, че за месец-два пробвах 4-5вида бои и я съсипах.

# 719
  • Мнения: X
Загледах шампоана на Olioseta за увредена коса, дали е добър? Аз имам Loreal absolute repair и изобщо не ми харесва, не виждам никакво възстановяване, нищо, имала съм Lakm deep care по добър беше Simple Smile искам нещо което наистина ще възстанови косата ми, увредена е, накъсва се, вече боядисвам само корените защото постигнах най после равнонерен рус цвят Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт