💪"Игри на волята: България" - Тема 9 /27.10. - 03.11.2019/

  • 55 665
  • 1 917
  •   1
Отговори

Анкета

Александър или Юлиян?

Опции:

# 30
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 034
Не съм разбрала, а просто коментирам теориите. Дано си прав, не го искам този даже и на финал.

# 31
  • Мнения: 36 054
Във Фб бяха написали, че финалът ще бъде през декември. Това е официално.
Още няма победител, най-много да е финалист.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 352
Тъпо е да се изказват така сякаш Амелия се е пазила и пестяла в отборните игри, пък само на индивидуалните се старала.. Но пък им върши работа за оправдание и ще го използват до последно.

# 33
  • Другата България
  • Мнения: 36 784
И предвид изчисленията ми че финалът ще се излъчи около 14-15 ноември.  
Naughty Никакъв шанс. Грешни са ти изчисленията.
А ти пък откъде знаеш, че си е подновил и курсовете? Grinning

# 34
  • Мнения: X
Пупитка - Откъде се разбира че Веско е не просто финалист ами чак и победител?   

Това което разбирам освен че е в Чикаго от почти месец.  Вече и си е подновил курсовете из страната.
 И предвид изчисленията ми че финалът ще се излъчи около 14-15 ноември.  Не виждам как ще успее  да се върне за студиото за финала?
  Нито са кратки ТИР куровете в САЩ  - нито се организира за няма и 2-3 дни презокеански полет с две прикачвания.
С Malincho Travel всичко е възможно! Grin

# 35
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Хъх...помислих че се бъзикаш.  
Пък то съвсем истинска агенция!
...."Малинчо Травъл Ню Джързи".....ше гръмна!

# 36
  • Мнения: X
Малинчо Травъл е мултифункционален! Той продава от лютеница до самолетни билети и винаги, когато някой чуе за него за пръв път, реакцията е точно такава - ще се гръмне! Laughing

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 1 929
Oх,тоя Веско.
ОчЕрователно красива била Амелия и не му билo приятно да я номинира,ама такива били правилата.
Ще ми се да ги видя тия правила,дето пише в тях "трябва задължително да се номинира Амелия".Ама,де да знае човек,може... Mr. Green

Смайли, bouquet  Hug!

Последна редакция: нд, 27 окт 2019, 16:15 от avi10

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 352
Има далеч по- лоши варианти за победител от Веско. Като цяло не се изцапа много от интригата в племето, личи си че си има някакви принципи и разбирания. Момче от народа, не е атомен физик, но има природна интелигентност. Подобно ми е мнението и за Стоян.

# 39
  • Мнения: 36 054
А какво ти е мнението за чувството му за хумор? По неговите думи, добре че излязла Амелия, защото иначе щял да я...

# 40
  • Берлин
  • Мнения: 4 392
За мен постовете на Весо са много странни. Доста грамотно написани. А той не изглежда особено грамотен, още по-малко пък интелигентен. Та...кой ли всъщност ги пише!?
Смайли, е това е колаж, достоен за сезона. Върна ми усмивката. Благодаря за темата.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 352
Не разбрах какво е щял да направи, то не стана ясно какво точно има предвид. Но едва ли някой ще говори така пред камерите, ако наистина е имал криминални намерения.

# 42
  • Мнения: X
milandria, права си за тях двамата - не са особено умни и затова се влияят, и присламчват към "силните" на деня, но не са интриганти като изявения до отличие в това отношение Март. Това не ги оправдава, обаче, че не могат да проявят индивидуалност и да се опълчат на коалиции, и подли уговорки, както и да не застават в сянката на тарторите, за да си опазят собствените кожи с цената на това да раболепничат.

# 43
  • Мнения: 36 054
Не разбрах какво е щял да направи, то не стана ясно какво точно има предвид. Но едва ли някой ще говори така пред камерите, ако наистина е имал криминални намерения.
Не, беше си напълно ясно какво има предвид. Изключително отвратителна проява на простащина - няма значение, че само се е пошегувал.

# 44
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Веселин и интелигентност, Стоян и интелигентност са антоними.

Общи условия

Активация на акаунт