Фермата сезон 5 тема 5

  • 33 380
  • 962
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 722
Ако Краси е фермер, моя човек е на дуел🙄.
Кой?
Е, как кой Митко ИТ

# 31
  • Мнения: 11 505
Джоли, благодаря за новата тема и аз! Flowers Bouquet Нямам търпение да видим как ще се развият събитията следващата седмица. Много добре се е получила снимката на Иван и Андрей с носиите в края на старата тема. Simple Smile Хубави носии правят Ралф Лоран. Joy

Последна редакция: нд, 27 окт 2019, 20:59 от precious*

# 32
  • Мнения: 6 125
Аз сега се сетих,че Митака няма за какво да се прави на луд на Алманаха вече и той и Бета сигурно няма да са ратаи повече до края,защото ще печелят имунитета винаги като са на него.

# 33
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 034
Аз не мисля, че Краси ще сложи Митко за ратай. Според мен ще сложи Венци или Митко Калайджиев. Дана и Венцислава искам или за ратаи, или за дуелистки.

Последна редакция: пн, 28 окт 2019, 00:54 от Не се сърди, човече

# 34
  • Мнения: 6 452
Благодаря за темата! Flowers Hibiscus

Ако Краси е фермер, мисля, че ще сложи силен ратай, който като дуелест ще избере отстраним противник. Клоня към Сами, който избира Венци. Дамите не са му толкова важни - но защо не Красимира. При всички случаи ще гледа да чисти къде със тактика, къде на късмет силни играчи.
Ако Бети е фермер - Митко 2 ратай и Красимира.

# 35
  • Мнения: 10 670
Ооо, не, ако станат Миткон2 и Краси ратаи, не искам пак да гледам любов в обора...Grinning

# 36
  • Мнения: 3 865
Криси беше в Тази неделя. Скучна среща - говореше така, че да я хареса целокупната българска публика. Не ме е кефела никога и все по-малко ме кефи

# 37
  • Мнения: 3 453
Джоли, благодаря!😉
Няма да коментирам Паулина, то ми се отщя.  Надявам се само овреме да си научи уроците, защото детето и расте.
Ако Красимира е ратай и дуелист, интересно майката или дъщерята ще избере. Заканила се е на Велислава, не вярвам да се отметне.
Интересна седмица ни очаква.

# 38
  • Мнения: 6 070
Ако избере Красимир фермер да е,мисля че ще направи женски дуел ,няма да чисти мъжете, те и без това вече са малко ,с всички е в добри отношения ,само Венци му се сърди ,но и това ще мине .Венцислав и Дана ще са ратаи .Дана ,защото одавна има зъб на майката и дъщерята ,сам беше казал ,че не ги понася

# 39
  • London
  • Мнения: 6 732
Ауу, Краси е захапала отново Велислава. Ще е интересен дуел между тях двете, естествено съм за Красимира.

Благодаря за темата!

Аз пък съм за Вили.... Красимира е много ниска топка в моите очи, както я харесвах и БУМ. И много, много се заканва.... ама Велислава ще я изненада хубаво, така предполагам, а и се надявам.

# 40
  • Мнения: 2 560
Аз също съм за Велислава.  Не можах да я харесам Красимира, а с тия лиготии с Калайджиев съвсем ми опротивя.

# 41
  • Мнения: 6 125
Скрит текст:
Туй се чудех и аз,ако е вярна информацията тази седмица трябва да и е рождения ден на Красимира и скоро да излезе и че освен Велислава,не виждам коя друга може да я отстрани. Зависи и от битките де,видяхме я че беше слаба на стрелбата,а и Алманаха май не и е сила.

# 42
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 034
На мен Краси ми е приятна и я подкрепям. Велислава обаче ми е анти.

Последна редакция: нд, 27 окт 2019, 23:44 от Pupitka

# 43
  • Мнения: 2 560
На мен пък Велислава почна да ми става симпатична. Има нещо много по детски чисто и непринудено при нея.

# 44
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 034
А за мен тя е доста инфантилна и първична. Не ми харесва и това постоянно повтаряне колко тежко детсвто е имала при живи и здрави родители, които реално не са я оставяли гладна. За нея очевидно е било по-важно с какво е била облечена. Странното е, че повечето ми познати и приятели сме израстнали в подобни условия, но аз не си спомням облеклото ни да в било приоритет. Най-малкото е обидно за майка й - едва ли не й каза, че се е провалила като родител, това е ужасно.

Общи условия

Активация на акаунт