Астрология - 16 тема

  • 33 558
  • 773
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 133
Интересен цитат: "Всички хора, които са завършили своето развитие на Земята, отиват на Луната да правят своите наблюдения. На Луната имат такива обсерватории, каквито на Земята след хиляди години не може да има. Какво ще кажете на туй? Казвате: „Малко дъската му хлопа.“ Дали моята дъска хлопа или вашата, не зная. Ако моята дъска хлопа, тогава туй, което ви говоря, ще кажете, че не е истина. Ако вие говорите неистина, вашата дъска хлопа. Ако аз говоря лъжа, моята дъска хлопа. Ако вие не вярвате в една истина, вашата дъска хлопа. Аз съм много прям и за себе си, и за вас."

# 76
  • Стара Загора
  • Мнения: 255
Много ми беше интересно за Хирон, че е огромен къс лед. Водата попива емоциите и се променя, следователно - застинала болка от миналото, така си го представям. Най-после погледнах в astro.com за Локус Фортуна и ми е на 2 градуса от Сатурн, най-общо може ли да се каже, че "богатството" ми отива в полза на близките ми/по-възрастни роднини и т.н.
https://dhadjiiski.wordpress.com/2014/12/03/%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D … BE%D0%BC%D0%BE-2/

Последна редакция: сб, 16 ное 2019, 15:07 от Qlena

# 77
  • Мнения: 133
за Локус Фортуна и ми е на 2 градуса от Сатурн, най-общо може ли да се каже, че "богатството" ми отива в полза на близките ми/по-възрастни роднини и т.н.
Както и че посоката ти в живота е сериозно израстване, съзряване и принципност.

Update: Луните на Нептун "танцуват"


Последна редакция: сб, 16 ное 2019, 23:07 от Сагитариус

# 78
  • Мнения: 2 695
Здравейте. Надявам се, че задавам въпроса си в правилната тема. Човек роден на 21 юни коя зодия е? Близнаци или Рак, защото в различните хороскопи го пише ту единия, ту другия.

# 79
  • SF
  • Мнения: 20 771
Зависи от годината и часа на раждане.

# 80
  • Мнения: 3 920
Слънцето може да е в последния градус на близнаци или в първия на рак. Трябва точна дата и час на раждане.

# 81
  • Мнения: 4
Предстои ми покупка на имот в ноември и търся подходяща дата. Можете ли да помогнете?

# 82
  • SF
  • Мнения: 20 771
След 20-и ноември вече може да подписвате договор за покупко-продажба.

# 83
  • Мнения: X
А 22 ноември хубава дата ри е за рожден ден, медиум ли е?

# 84
  • SF
  • Мнения: 20 771
Медиум??

# 85
  • Мнения: 221
Здравейте,
На 22.11 имам рожден ден и този път смятам да си подаря хороскоп или натална карта.
1.Кое ще ми даде повече информация относно предстоящи събития?
2. Да ме насочите към кой да се обърна.

# 86
  • Мнения: X
Нямало зодия, медиум бил роденият на 22 11..

# 87
  • SF
  • Мнения: 20 771
Цитат
Здравейте,
На 22.11 имам рожден ден и този път смятам да си подаря хороскоп или натална карта.
1.Кое ще ми даде повече информация относно предстоящи събития?
2. Да ме насочите към кой да се обърна.


Това е едно и също.  



 Нямало зодия, медиум бил роденият на 22 11..

Сега разбрах. Роден в деня, в който Слънцето сменя знак. Медиум вероятно идва от "по средата".
Винаги има "зодия". Няма момент, в който Слънцето да е никъде.
Попитай  
kontesa Maria, тя ще ти каже дали е хубава дата, защото е родена именно тогава.
Редактирах се, защото обърках имената.

Последна редакция: вт, 19 ное 2019, 20:34 от Esmee

# 88
  • Мнения: X
А, аз не съм родена на 22.11. На по-хубава дата съм.

# 89
  • Мнения: 133
Казват, че има зодия Змиеносец.

Общи условия

Активация на акаунт