Бързина, прецизност и комфорт с ръчния циркуляр "Парксайд" на Lidl

  • 7 033
  • 354
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 100
Бихме си направили шкафче за обувки и малко дървено столче за детенце ни.

# 286
  • Мнения: 1 767
Практично шкафче за двора.

# 287
  • Мнения: 254
Детето иска две къщички - едната къща на двора или къща на дърво (каквото успеем от двете), а другата е къща за дребни играчки  - понита. Идеята е вече готова, желанието също и дошло, а инструмента ако го има ще свърши страхотна работа.

# 288
  • Мнения: 2 077
От много време си мечтая за дървена маса с пейки, но за деца. Материал имаме, остава ни само циркуляра. Ще вземем и един хубав лак да ги лакираме и да ги сложим на двора.
Нещо като детски кът.

# 289
  • София
  • Мнения: 823
Здравейте!
С моята половинка бихме измайсторили шкаф на терасата за котлона.

# 290
  • София
  • Мнения: 838
Ние бихме си направили балконска маса от шайгички и дъски

# 291
  • Мнения: 1 776
Имаме къща на село и дворът има нужда от сериозен ремонт, миналата година мъжът ми направи люлка, сега трябва да направи пейка и маса, с циркуляра би било много по-лесно.

# 292
  • София
  • Мнения: 9 850
Отдавна моля половинката да ми направи стан за бродиране, мисля, че циркулярът ще му помогне да отреже подходящите дървени елементи Simple Smile
Това е на първо място, по-нататък може да измайсторим и комплект за терасата - дървени маса и столове, поставки за сандъчетата за цветя и др.

# 293
  • Димитровград
  • Мнения: 1 753
Бихме изработили нова къщичка за котетата.

# 294
  • Мнения: 10 108
Дървени табуретки и масичка за терасата. Ще опитаме да измайсторим и нещо като
шкаф за малка готварска печка.

# 295
  • Мнения: 672
Бихме измайсторили малка етажерка за книги.

# 296
  • Мнения: 477
Бих си направила шкафче за обувки в коридора.

# 297
  • Мнения: 399
Ние си направихме нова прекрасна, огромна тераса. Ще използвам  циркуляра, за да си направим дървена маса, помощна барбекю маса, саксии за цветя и преграда за увивни растения. Размечтах се ...

# 298
  • Мнения: 72
Мъжът ми обича да изработва различни аксесоари от дърво за дома, а сега е намислил да направи дървен навес и пейки за двора. Ръчният циркуляр ще му свърши страхотна работа.

# 299
  • Мнения: 1 301
Можем да осъществим една от идеите си за лятото - да направим малък детски кът с масичка, пейки и къщичка, в който децата ни да се чувстват в свой собствен свят, да играят и творят на воля.

Общи условия

Активация на акаунт