Всички тук за бебенце мечтаем, с новината чакана ще засияем! - Бебеправене 363

  • 22 409
  • 721
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 189
Рочелка супер тема! Браво! Иска ми се да мога да се включа вече и в списъчето и да съм на една вълна с вас. Минаха 4 месеца,остават 2 въздържание. Да минават и да се заемаме с важната задача. 😁 Е така не съм чакала от много време. И сега като знаем,че трябва да се пазим такъв нагон ни е налегнал. 🤣🤣🤣 В тази връзка може би трябва нагласата ни да е не само към бебе и а към супер " целуване" с мъжете ни. Аз съм доста емоционално същество и освен че искам да стане бебе,искам да е и в прекрасен и споделен момент. И така като е тръгнало....хващайте си мъжете и да ги "изкъртите" от любов. 😃😘🤗

# 16
  • Мнения: 442
Благодаря за хубавата тема , Ро ! Много е мило да си видиш името отгоре  !
Тук е момента да благодаря на всички вас, момичета, които създавате тази толкова приятна атмосфера. Може да звучи изтъркано, но за мен темата се оказа една от най-големите ми упори за времето през което съм в нея. Толкова много научавам от вас, толкова пъти ми оправяте настроението и ми вдъхвате надежда ! Толкова пъти си споделям неволите пред вас, защото ММ ще ме изгони от вкъщи , ако разбере какви неща са ми в главата и колко съм го закъсала в действителност  Grinning
С нетърпение рефрешвам страницата за нови постове, толкова сте ми на сърце всички !
Най-добрите ми приятелки са от форуми в интернет и продължават вече 11-12 години да са такива Simple Smile Това , че много хора подценяват интернет пространството и се подиграват с институцията "бг мама" - ич ми не е !
Много, много силно се надявам всяка една от нас да сбъдне мечтата си по възможно най-лесния и бърз път !
И те така , казах си !

# 17
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Страхотна тема.Адмирации ,Ро. Много е свежа и нека продължи да се пълни с добри новини!

# 18
  • Мнения: 257
Браво Рочи и Диди! Страхотни сте момичета! Тройно повече плюсове да има от старата!!! Animal Snail Animal Snail Animal Snail

# 19
  • Мнения: 821
Ето ме и мен в страхотната нова тема! Heart Eyes

Мама на принцеса, тестовете ти са прекрасни и съм сигурна, че ще ни зарадваш с потвърдена добра новина съвсем скоро!

По темата за алкохола, въпреки че по-добре да си остане в префишната тема този спор... Аз по време на бебеправенето не се ограничавам, но по време на бременност да. И да ви кажа, хората често забравят и подценяват периода на кърмене, когато реално пак си трябва здраво ограничение. Та и аз,си виках „ Девет месеца какво са”, да ама деветте месеца станаха две години без алкохол. Joy Чувствах се чудесно и нямам проблем пак да го спра, няма да ми липсва. Но сега с удоволствие се отдавам на изкушението. Цигари не съм пушила, пробвала съм в гимназията, но кой ли не е Joy Много се радвам за това, честно казано. А ако имам дъщеря някой ден, се надявам да успея да ѝ обясня колко голямо усложнение са пустите цигари в живота на една жена, когато дойде време за бебета, пък дано да ме разбере и послуша... Макар че на 15 кой ти мисли за бебета и последици Cold Sweat

На мен иначе ми е четвърти ден, след около седмица чакам О и нямам търпение пак да скачам в играта Heart Eyes

# 20
  • София
  • Мнения: 2 086
Опа, тук съм и аз.

Много свежа тема, някак си... Светла ! Браво, Rochellka ! Пак да ти пожелая да ти донесе късмет !
На мен най-много ми хареса 'Скоро към отчетни отиват' Heart.

Благодаря и на Диди за охлювчетата Flowers Four Leaf Clover.

Wild boys mom... Знаеш си Hug.

Аз днес поръчах добавки и витамини за почти 200 лв... Ужассс, дано поне има файда !

# 21
  • София
  • Мнения: 1 602
Ето ме и мен в страхотната нова тема! Heart Eyes

Мама на принцеса, тестовете ти са прекрасни и съм сигурна, че ще ни зарадваш с потвърдена добра новина съвсем скоро!

По темата за алкохола, въпреки че по-добре да си остане в префишната тема този спор... Аз по време на бебеправенето не се ограничавам, но по време на бременност да. И да ви кажа, хората често забравят и подценяват периода на кърмене, когато реално пак си трябва здраво ограничение. Та и аз,си виках „ Девет месеца какво са”, да ама деветте месеца станаха две години без алкохол. Joy Чувствах се чудесно и нямам проблем пак да го спра, няма да ми липсва. Но сега с удоволствие се отдавам на изкушението. Цигари не съм пушила, пробвала съм в гимназията, но кой ли не е Joy Много се радвам за това, честно казано. А ако имам дъщеря някой ден, се надявам да успея да ѝ обясня колко голямо усложнение са пустите цигари в живота на една жена, когато дойде време за бебета, пък дано да ме разбере и послуша... Макар че на 15 кой ти мисли за бебета и последици Cold Sweat

На мен иначе ми е четвърти ден, след около седмица чакам О и нямам търпение пак да скачам в играта Heart Eyes

И на мен ми е 4ти ден, и аз чакам с нетърпение да минава и да почваме с опитите...

# 22
  • Мнения: X
Дойдох, цопнах. Тенк ю, Ро. Майсторка в темичките Gift Heart

Честито на Мама, този път нека е до финал, без проблеми и стрес! Кей, къде изчезна? Дай ъпдейт? Как са нещата?

Момичета, Убава седмица. Пийте повече чайчета и топъл шоколад. И на мен порокът ми е кафето. Пия по 2 на ден, но ако има как, ще пия и по 5!

Уайлд бойс мам, тая горчивина викам да я премахнем. Прегръдки от мен, ще гледам да следя коментарите ти, за да ти отговарям винаги- ако разбирам, де Simple Smile

# 23
  • Мнения: 2 024
Момичета, много сте мили. За сега само харесвам вашите коментари и с цел не ви благодаря, да не вземе някоя да се обиди, защото още не го вярвам и не искам да се пренавивам.

# 24
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Толкова се радвам, че темичката ви харесва! Heart
По повод нашите размишления върху животното ни по избор - охлювът, днес ми излезе това във Фейса:

Някои дотичаха, други доскачаха, а трети долетяха.
Само с постоянство обаче и охлювът успя да се качи в Ноевия ковчег.


На мен много ми се налага да работя върху положителната нагласа тези дни, смачкано ми е. Понякога ме е страх от тези моменти. Днес даже разговаряхме с майка ми за това, ужасно е трудно, но част от немисленето всъщност е мислене, но от онова, което е максимално далеч от отчаянието.
И ние ще стигнем дотам.

# 25
  • Мнения: 590
Супер е темичката ни ❤
И мен ме грабна "Скоро към отчетни отиват..."
Амин дай Боже всекиму такава благословия!
И аз много обичам кафе и мога да пия през 1 час 😁 . Лятото когато ми се пие , пия компот от ягоди директно от буркана слагам си лед и сламка и атакувам 😁 , а пък когато е по-студено си правя чайчета 🍵 .

# 26
  • София
  • Мнения: 3 016
Момичета, много сте мили. За сега само харесвам вашите коментари и с цел не ви благодаря, да не вземе някоя да се обиди, защото още не го вярвам и не искам да се пренавивам.

аз може и да съм пропуснала, но успя ли да направиш кръвен?

# 27
  • Мнения: 2 024
Да, пуснах кръвен. Чакам да ми изпратят ID и парола от Рамус и казаха, че до 11 вечерта 🙄 ще има резултат.

# 28
  • Мнения: 311
Да, пуснах кръвен. Чакам да ми изпратят ID и парола от Рамус и казаха, че до 11 вечерта 🙄 ще има резултат.

Дано, дано да имаш хубави новини. Моят месец е точно както при теб.  Обнадеждих се

# 29
  • София
  • Мнения: 1 254
Rochellka! Отново си направила чудесна тема! Благодаря ти! Simple Smile

Аз се вдъхнових от тия втори чертички в края на миналата тема и взех, че препишках един тест. Лоша работа е като имаш вкъщи налични, ползваш ги за щяло и не щяло Laughing Мисля, че има бледа черта втора, но ще задържа още няколко дни и пак ще пробвам. Трябва да не ми дойде на 1ви и сега е много рано за хубави втори черти. Може пък да пробвам утре сутринта какво ще излезне... Rolling Eyes

МамаНаПринцеса, до 11 ще чакаме с теб, ти само кажи като излезнат резултатите! Flowers Four Leaf Clover

Общи условия

Активация на акаунт