Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 28 окт. 2019, 14:41 ч.

Важни фактори при АМ

• 480
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте,

Потъсих, но не намерих точно такава тема. Успявам едва да събера кърма и ми се налага да използвам адаптирано мляко. Нямам никакъв опит с тях, може ли да ме ориентирате за какво трябва да внимавам? Какво е най-важно при избора на адаптирано мляко? Какво са вашите затруднения? Моля, помогнете ми, че съм като в море- прекалено много информация и никакъв опит...

# 1
Посъветвай се с педиатърката на детето.Аз лично давам Нан Органик,защото в болницата бяха с него.Детето наддава и се чувства добре.

# 2
Всички млека са добри, но както и за другите неща, всичко е индивидуално. Някои бебета се чувстват добре с всички млека, други не се погаждат с някое.
Консултирай се с педиатъра си и ако няма някаква особеност в здравословното състояние на бебето, избери и едно и дай. Не е полезна честата смяна, но ако очевидно не му понася (например получава запек,), смяната е оправдана, разбира се първо детето се води на лекар, за да се направи преглед и да се види дали няма друга причина.
Но най-вероятно няма да има никакъв проблем, не се притеснявай.

П.П. Не разбрах имаш ли желание да кърмиш, но ако отговорът е да, потърси съвети във форум Кърмене, защото започнеш ли АМ забрави за увеличаване на кърмата.

# 3
Какво правя аз за да съм сигурна, че всичко и под контрол-купувам сравнително скъпо и известна марка АМ.
Всяко бебе е различно и реагира по различен начин-ако има запек-ще сменя с друго.

# 4
а ти самата искаш ли да му даваш АМ или повече искаш да имаш кърма и да кърмиш

# 5
очаквам бебе, тези дни се зачетох за АМ.във всички млека забелязвам че има палмово масло.останах без думи.това се случва само в България или и в др държави?(както примерно само в Нутелата за България има палмово масло?)
замислих се да поръчам АМ от Англия от тези които ги продават чрез ФБ страниците .
вие на коя фирма купувате?

# 6
очаквам бебе, тези дни се зачетох за АМ.във всички млека забелязвам че има палмово масло.останах без думи.това се случва само в България или и в др държави?(както примерно само в Нутелата за България има палмово масло?)
замислих се да поръчам АМ от Англия от тези които ги продават чрез ФБ страниците .
вие на коя фирма купувате?
Давам Нан Органик.Това им даваха в болницата и аз продължих със същото.Не съдържа палмово масло.

Общи условия

Активация на акаунт