Дългото чакане след трансфер - Тема 78

  • 35 864
  • 738
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 337
Имате ли зацапване? Мен така ме плаши

# 391
  • Мнения: 378
За съжаление пикливият тест е напълно отрицателен,8ми ден на 5 дневен бластоцист.Нямам надежди утре за кръвният

При мен ЧХГ на кръвен тест на 8 ми ден на 5 дневни беше високо - 94.04, направих пиклив  тест да зарадвам мъжа ми и чертата беше супер тънка като косъм. Отиди си на кръвен.
Ако не цъфна до утре,че има такива изгледи

# 392
  • Мнения: X
https://
Имате ли зацапване? Мен така ме плаши
Аз имам от 3 дни. Спрях аспирина. Но пак имам, на моменти е кафеникаво. Нз колко трябва още да го имам, при положение, че спрях аспирина. Много съм притеснена. Имам чувството, че от лекарствата се раздразвам.

# 393
  • Мнения: 337
Да и аз така ☹️
https://
Имате ли зацапване? Мен така ме плаши
Аз имам от 3 дни. Спрях аспирина. Но пак имам, на моменти е кафеникаво. Нз колко трябва още да го имам, при положение, че спрях аспирина. Много съм притеснена. Имам чувството, че от лекарствата се раздразвам.

# 394
  • Мнения: X
Да и аз така ☹️
https://
Имате ли зацапване? Мен така ме плаши
Аз имам от 3 дни. Спрях аспирина. Но пак имам, на моменти е кафеникаво. Нз колко трябва още да го имам, при положение, че спрях аспирина. Много съм притеснена. Имам чувството, че от лекарствата се раздразвам.
А препоръчаха ли ти нещо, което да правиш или да не правиш?

# 395
  • Мнения: 201
Здравейте! Да се включа и аз в темата. Днес е четвърти ден след ембриотрансфера. Опитвам се да бъда спокойна и да вярвам, че първия ми опит ин витро ще бъде успешен. Избрахме да се доверим на д-р Минко Еврев и екипа му от 1 АГ "Света София".
Искрено желая вяра, търпение и успех на всички тръгнали по трудния път към майчинството.

# 396
  • Мнения: 703
Здравейте,

Някой знае ли дали има много странични ефекти от прекалено големи дози прогестерон?
Пия Дуфастон 3x2 и Утрогестан 3x2 вагинално.
Корема ми е постоянно подут и ми тежи както имам и задух - 12 дни след трансфер съм

# 397
  • Мнения: 337
Не, само да спра аспирина
Да и аз така ☹️
https://
Имате ли зацапване? Мен така ме плаши
Аз имам от 3 дни. Спрях аспирина. Но пак имам, на моменти е кафеникаво. Нз колко трябва още да го имам, при положение, че спрях аспирина. Много съм притеснена. Имам чувството, че от лекарствата се раздразвам.
А препоръчаха ли ти нещо, което да правиш или да не правиш?

# 398
  • Мнения: 72
Здравейте,
Днес е 12 ден след Овитрел (250 мг) и 10-11 ден след овулация (с две инсеминации през 24 ч всяка)  Вчера 11 ден след Овитрел инжекцията за стимулиране на овулация има положителен тест за бременност в 12 ч на обяд и послед 15 ч следобед. Днес сутринта 12 ден в 6ч също излезе положителен. Дали е истински или може да е остатък от Овитрела. Споделете какво мислите и вашият опит. Не знам дали да се зарадвам или не.
Успокойте ме, моля ви Simple Smile

# 399
  • Мнения: 378
Здравейте,
Днес е 12 ден след Овитрел (250 мг) и 10-11 ден след овулация (с две инсеминации през 24 ч всяка)  Вчера 11 ден след Овитрел инжекцията за стимулиране на овулация има положителен тест за бременност в 12 ч на обяд и послед 15 ч следобед. Днес сутринта 12 ден в 6ч също излезе положителен. Дали е истински или може да е остатък от Овитрела. Споделете какво мислите и вашият опит. Не знам дали да се зарадвам или не.
Успокойте ме, моля ви Simple Smile
НЕ!Трябва де се е изчистил щом е преди 12дни

# 400
  • Мнения: 766
Не си губи времето с уринарни тестове през няколко часа. Пусни си утре сутринта един кръвен и ще разбереш какво се случва. Успех!!!
Здравейте,
Днес е 12 ден след Овитрел (250 мг) и 10-11 ден след овулация (с две инсеминации през 24 ч всяка)  Вчера 11 ден след Овитрел инжекцията за стимулиране на овулация има положителен тест за бременност в 12 ч на обяд и послед 15 ч следобед. Днес сутринта 12 ден в 6ч също излезе положителен. Дали е истински или може да е остатък от Овитрела. Споделете какво мислите и вашият опит. Не знам дали да се зарадвам или не.
Успокойте ме, моля ви Simple Smile

# 401
  • Мнения: 6 308
Според мене не е от Овитрела. Честито  bouquet

# 402
  • Мнения: 3 136
Добро утро☺.Днес отивам на тест.Въпреки че с ПМС и пъпките знам какво да очаквам,но все пак се надявам на някакво чудо🙏

# 403
  • Мнения: 311
Пожелавам ти да не ти се оправдаят очакванията и да се похвалиш с трицифрена стойност Flowers Four Leaf Clover

# 404
  • Мнения: 766
И аз отивам на тест. А дано да има с какво да се похвалим после, че и при мен е под въпрос..

Добро утро☺.Днес отивам на тест.Въпреки че с ПМС и пъпките знам какво да очаквам,но все пак се надявам на някакво чудо🙏

Общи условия

Активация на акаунт