Дългото чакане след трансфер - Тема 78

  • 36 005
  • 738
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 3 150
Дано.Стискам ти палци.Мен нещо страх ме лови.Защо не може да си поживея 9 месеца така?!

# 406
  • Мнения: 311
И аз отивам на тест. А дано да има с какво да се похвалим после, че и при мен е под въпрос..

Добро утро☺.Днес отивам на тест.Въпреки че с ПМС и пъпките знам какво да очаквам,но все пак се надявам на някакво чудо🙏

Стиснати палци и за теб Simple Smile

# 407
  • Мнения: 378
И аз чакам резултат!😓😓

# 408
  • Мнения: 333
Хайде успех момичета. Днес е хубав ден и само положителни тестове ще излизат😉

# 409
  • Мнения: 337
Хайде успех на всички днес с тестове. Чакам ви с нетърпение да се похвалите.

# 410
  • Мнения: 378
Аз съм с напълно отрицателен!😓9ти ден на 5 дневно

# 411
  • Мнения: 16
И аз днес изгубих надежда, 7ми ден на 5 дневни. Направих си уринарен с чувствителност 10 и е отрицателен.
Момичета, стискам силно палци за всички ви, за положителни тестчета!

# 412
  • Мнения: 201
Здравейте! От деня на трансфера, доктора ми каза да броя 21 дни и тогава да направя кръвен тест. Излишно е да правя друг вид тест, пък и по-рано. Чакането ми се струва доста дълго, но и не искам да си създавам излишни емоции от един евентуално не коректен тест. Докторът каза, че от медицинска гледна точка всичко е направено, сега е нужен късмет и молитва!

# 413
  • София
  • Мнения: 10 642
Здравейте! От деня на трансфера, доктора ми каза да броя 21 дни и тогава да направя кръвен тест. Излишно е да правя друг вид тест, пък и по-рано. Чакането ми се струва доста дълго, но и не искам да си създавам излишни емоции от един евентуално не коректен тест. Докторът каза, че от медицинска гледна точка всичко е направено, сега е нужен късмет и молитва!
Ако не слагаш ЧХГ препарат (прегнил, овитрел, хориомон), не виждам причина да чакаш 21 ден. При мен прегледите след положителен тест са били по това време.

# 414
  • Мнения: 378
Дано чакащите момичета имат късмет.Аз не се чувствам срината,приемаш ги нещата и продължаваш

# 415
  • София
  • Мнения: 13 485
На 21ви ден обикновено се прави преглед, ако не ти е дошло. Кръвен тогава няма смисъл, защото и с обикновен ще показва, а и закъснение 7 дни ще е достатъчно показателно.
14 дни след пункцията би трябвало да показва реално. Максимум 14 дни след трансфера. И да има 6-7 дни от последен Хориомон.

# 416
  • Мнения: 201
Днес в клиниката ми сложиха последния Хориомон, което означава на 18 ноември, понеделник, да си направя първия уринарен тест за бременност. Благодаря ви съветите!

# 417
  • Мнения: 766
Мили момичета, ембриончето се оказа силно и расте! ЧХГ на 16-ти ден е 451. Знам че не е много, но е наваксало. На 10-ти ден беше 75, на 12-ти 91 (отписах го, защото не се удвоява), но днес като видях резултата и бях изумена. Дано да расте и се развива правилно, че вече като съм минала през мисед и изпитвам ужас... Днес е прекрасен празник, успех на всички, заслужаваме го!

# 418
  • Мнения: 3 150
Честито,Хоуп.Моят опит приключи-0.15.Сигурни сте,че няма как да се вдигне,нали?Понеже спирам хапчетата на своя глава без да казвам на лекаря си.

# 419
  • Мнения: 5 095
Мили момичета, ембриончето се оказа силно и расте! ЧХГ на 16-ти ден е 451. Знам че не е много, но е наваксало. На 10-ти ден беше 75, на 12-ти 91 (отписах го, защото не се удвоява), но днес като видях резултата и бях изумена. Дано да расте и се развива правилно, че вече като съм минала през мисед и изпитвам ужас... Днес е прекрасен празник, успех на всички, заслужаваме го!
Честито! Стискам палци за успешен финал.

Общи условия

Активация на акаунт