Ако имаш ОСМОКЛАСНИК, добре дошъл си на форумски празник

  • 27 824
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 026
Спунк, благодаря за темата!

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 4 356
Да се запиша и аз чак на 3-та страница. Спунк, благодаря и за темата, и за заглавието, и за организацията на срещата Kissing Face
Тези пък от магистратурата ми сложили цял ден учене на 9-ти (вчера излезе разписанието) Confounded Ще видя как ще се оправям и в какъв вид и състояние ще се появя на срещата Trollface

Drina, и ние си имаме мъниче с ангина Confounded  Остави, че режимите се нарушават, ми и душевното състояние на човек се скапва като има болно детенце Revolving Hearts

Есе-то е на 11-та страница в нашия учебник по литература (Булвест), но нещо са го попрескочили. Още не е изучавано.

И да ви споделя НОВИНАТА - имам отговор от МОН на мейла за нередности около 4-то класиране, изпратен от мен на 6-ти септември Grin В общи линии в 91-во са спазени процедурите, но потвърждават, че последните двама подали (неясно дали в удължения срок), са двама от класираните. За СМГ са съгласни, че има нарушение (номера, неотписани от 91-во са кандидатствали с оригинали в СМГ) и цитирам: "във вързка с констатираните нарушения на директора на СМГ, на РУО-софия е възложено да предприеме действия по компетентност".

Последна редакция: вт, 29 окт 2019, 16:06 от aniK

# 32
  • Мнения: 244
Еха, малко остава до форумската среща, чакам с нетърпение да се запозная с всички вас!

# 33
  • София
  • Мнения: 5 093
Ох, Звездица, това е много неприятно заболяване. Дано бързо се стабилизираш и да си на линия за срещата!
Спунк, благодаря за темата! Чудесна както винаги Flowers Hibiscus
Сиси, Светлица, благодаря за споделеното за есето. Трябва да попитам и аз предвижда ли се писане на такова... И аз от майките, които много-много не знаят какво учат децата...
Димитрина73, успокой го, че скоро  (до месец има-няма) пак ще му е тъмно на тръгване Simple Smile
Ради, да се закрепи здраво момичето ти и дано пък близките почивни дни я възстановят и да мисли вече само за зимната ваканция, а не за лятната Simple Smile
Чакам с интерес да видя какви занимания ще обявят НЕГ за 4.11. В у-щето на малките ще се учи, но не от 8, а от 9ч. То обаче е едносменно.
Шарлот, благодаря за инфото за г-жата по Мат. Това ми вдъхва надежда, че догодина ще са с друг преподавател.
Колегата в 91 НЕГ, който преподава по математика и за когото пишете,
преподава само на 8 клас. В 9 ще са с друг преподавател.

# 34
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 654
И аз да се отбележа в новата темичка.
Спунк благодаря, прекрасна е както винаги! Flowers Hibiscus

За очакването на лятната ваканция - моя малкия периодично ме уведомява колко време има до РД, зимна, пролетна и лятна ваканция. Така просто да си знам.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 808
Благодаря за темата!

Къде съм изпуснала цветовото оформление на баджовете за 9ти? И последно, всеки сам ли си прави? И каква информация трябва да има?
Много се извинявам за всички тези въпроси, но както казва девойката, откакто съм руса, IQ-то ми е паднало под нулата...

AniK,  а какви ли са тези действия??? Ще ме убият тези от РУО...

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 4 356
Запетаята в цитираното изречение е от мен. В оригинала липсва, а и не само тази  Grin

# 37
  • Мнения: 182
Изида, преди 1-2 седмици беше споменала, че момчето ти е дочул за свободни места във  вашето у-ще, след това разбра ли се нещо повече?

# 38
  • София
  • Мнения: 1 317
Ехааа, че сте бързи. Един следобед да се отдам изцяло на работата, и за малко да изпусна чудесна тема Heart Eyes
etomira, решихме да си направим баджове, за да не се питаме по 130 пъти "Булкааа, ти коя бйеше" ? Wink
Общо взето, информацията ще включва ник от форума, истинско име (по желание), училище на набора и баджът ще е в цвят: син за момченце, розов за момиченце (като в родилния дом, нали помниш? )
Мооооооля ви, пИшете ги с по-големи букви тези баджове, да не се взирам като късогледа костенурка.
Едва чакам срещата. И аз броя дните Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 39
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 368
Benast, не, освен че в Школо-то наборът стана 187 деца, вместо 188. Тази една бройка я няма обявена.

# 40
  • Мнения: 11 816
Ще нося сини и розови лепящи се листчета на срещата, така че и на място може да се надписваме. Wink Но който желае, може да си подготви предварително.

# 41
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 368
Ако знаете един ден как си играх да си правя листчето, че шрифтове ли не сменях, размери, разпечатвах на различна по цвят хартия, за да видя къде и как ще изглежда най-добре..Луда работа.Joy Толкова не съм се вълнувАла за нещо предстоящо от доста време насам.Simple Smile

# 42
  • Мнения: 11 816
Adora Belle Dearheart, ауу, така и така вече си пробвала и те е обхванал ентусиазма, направи на всички, ако имаш възможност! Yellow Heart Ако нямаш списък, ще пуснем.. Аз пак ще взема листчета, да има за всеки случай.. Но идеята на предварително направените е точно да се четат по-ясно като са еднакви. Само ако ти се занимава!! То аз предложих първоначално, но в крайна сметка взех листчета, както говорихме тук..

# 43
  • София
  • Мнения: 11 854
А тефтери, химикалки и календарчета ще раздавате ли? Joy

# 44
  • София
  • Мнения: 6 085
И шапки идиотки с надпис 2005, ако кажеш ще раздадем. 😉

Общи условия

Активация на акаунт