Ако имаш ОСМОКЛАСНИК, добре дошъл си на форумски празник

  • 27 942
  • 742
  •   1
Отговори
# 675
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 203
...Но ме врънка за концерта на тъмно лилавите, чудя се още.
Кои са тъмно лилавите, jd Thinking

Уф, забравих, че чета по диагонал.
Нямаме и никога не сме имали инхалатор, не мога да дам съвет, та затова и не писах преди това.
Дано помогне на болните!

А за забравени вещо и материали - на никого не тичам да нося от години. Посрамуваха се малко в училище, ама ... да си носят последствията. Момчета са, оправят се добре.

# 676
  • Мнения: X
Оле, извинявам се за двойния пост, нещо се обърках. Ще пиша на модератор.
Нямам идея как се казва приложението, а даже го ползвах.  Довечера ще пиша кое е. Девойката на Сиси също е него.
Да, ще чакам, ще опитам да се помоля на синко да започне да го употребява, да видим. Звучи ми добре, аналогия на едновремешните картончета, които си правехме.
И най-вече да са самостоятелни - днес сутринта гимназистката ходи сама на лекар, сега три дни дома ще си седи.
Чудесно, аз много настоявам на това,
Скрит текст:
поради това и не натискам много на ученето, по-скоро натискам в посока да знае, че отговорността е негова и не е моя работа да го подсещам и натискам постоянно, да го будя, следя ангажименти, припомням и т.н.,
но нашето джи пи иска да ходим с него. А де?

Преди седмица малката си забрави баджа вкъщи /първи клас е/ и госпожата ми се скара на мен. Ми -не искам да ми се карат, след като се преценили, че децата могат да използват бадж, би трябвало да са преценили, че могат да се грижат за него, да го пазят и да си го взимат сутрин. Как пък няма да мисля и за всичко, което трябва да носи тя. Според мен отговорностите са си техни и колкото по-рано го научат, толкова по-добре.

# 677
  • Sofia
  • Мнения: 4 414
fairytale lady, в тази тема най-бързо можеш да научиш, ако някое училище обяви свободно място на сайта си.
Това място в НЕГ от преди няколко дни е единственото и първо, обявено свободно за момиче още от второ класиране насам.

И аз се доредих до комп - едното ни мъниче пак е болно, същото от миналата седмица Confounded Вървим си компле с нея, даже за сефте ги разделяме, но то пък поне другото да походи малко на градина. Май влачим неизлекувани стрептококи...

Доста теми обсъдихте, но вече не съм актуална Simple Smile Радвам се, че положението при Jiema е овладяно, че на M_I_A майките са обгрижени и на Izida мъничето е снабдено с инхалатор ( ама много ти е мъничка Heartbeat).

Нашият също не се е преучил. Аз не мога да си представя такова НЕучене в езикова гимназия. Пък съм му до г_а, следя го какво прави, наистина няма кой знае колко. С неговото размотаване и протакане единият му час аз бих го свела до 20мин. Аз използвах Quizlet за рекционите.

# 678
  • Мнения: 1 032
aniK, пуснах следене за всеки случай. онова място в 91во наистина съм го пропуснала, но тогава и още не смятах да я местя. одисея ще бъде това...

# 679
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 408
Да не прочета нещо...Simple Smile И аз си инсталирах на телефона quizlet. Ще видя дали ще ми бъде от помощ в ученето на португалски.Simple Smile

Ани, бързо оздравяване и на твоето мъниче.

# 680
  • софия
  • Мнения: 71
Сънчо в Джон Атанасов е, но не си харесва класа. Иска да се премести в друга паралелка или направо в друго училище.

# 681
  • София
  • Мнения: 6 096
...Но ме врънка за концерта на тъмно лилавите, чудя се още.
Кои са тъмно лилавите, jd Thinking
https://www.eventim.bg/bg/bileti/deep-purple-sofia-sports-hall-a … 519368/event.html

# 682
  • Мнения: 1 032
Спунк, имам 2 билета, а май не искам да ходя

# 683
  • София
  • Мнения: 6 096
Спунк, имам 2 билета, а май не искам да ходя
Благодаря ти. Аз не търса билети. Само показах за какво говори jd.

# 684
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 203
Ооо, изобщо не включих Simple Smile
Моите са на концерт на Dubioza Kolektiv в края на месеца.

# 685
  • София
  • Мнения: 1 327
Да не прочета нещо...Simple Smile И аз си инсталирах на телефона quizlet. Ще видя дали ще ми бъде от помощ в ученето на португалски.Simple Smile

И мен любопитството ще ме умОри някой ден. Свалих Quizlet, за да амбицирам щерката с немския.
Какви неща се появяват за облекчение на ученето. Като се сетя преди 100 години как сама си правех "flashcards" (демек изписани от двете страни листчета с думи на бг и англ...) и ми отнемаше часове, а сега - цък-цък... и готово. Само да има кой да учи.
beki8, няма иврит, за съжаление.

# 686
  • София
  • Мнения: 2 113
😁и аз подбутнах сина ми да свали Quizlet. Заигра се, но докато си говорехме как ще си въведе постепено думите дотук, разбрах, че е с превод на английски. Не съм го разглеждала лично, той ползва вече готови набори думи, може собствения си да го създаваш с български превод. (?)

# 687
  • София
  • Мнения: 1 397
Синковецът не е споменавал нищо за театър в НПМГ, пък класната ни е по литература. За сметка на това съм очарована колко добре се чувства в новия клас. По - миналата седмица ходиха с деца от класа на кино и на боулинг, миналата, след състезанието по математика се прибра чак в 5 следобяд, защото ходили заедно да хапнат. Екскурзията на Витоша в деня на балотажа също беше много приятна, въпреки, че пообъркали пътя и вместо разходка било голямо катерене. С удоволствие ходи на училище. А пък най - изненадана съм, че е много доволен от предметите, които до сега недолюбваше, а именно биологията и географията. Учителите много му харесвали.

# 688
  • Мнения: 815
В класа на щерката също работят с Quizlet - и в училище, и вкъщи. Класният им качва в папки новите думи. Не съм много наясно как точно се генерират тестовете. Правят ги за всяка папка до резултат 100%.

# 689
  • София
  • Мнения: 11 729
Чета темата и влиза дъщеря ми,която вижда какво правя и директно попита дали няма пак да има среща на БГ Мамите? Laughing
Бързо оздравяване на всички болни,малки и големи!
Бързо възстановяване и на детето на Jiema!
Като чуя за /спастична/ кашлица ми става зле.Всяка хрема слизаше надолу и преминаваше в кашлица.И досега като я чуя да подкшаля и подскачам.
Ще разгледам Quizlet и ще го предложа на щерката.

Общи условия

Активация на акаунт