Бременна и сама

  • 9 490
  • 95
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 2 849
Само на мен ли ми прави впечатление, че той и нейната майка е обиждал лично и се чудя, ако това е било преди забременяването, тази майка не е ли казала на дъщеря си да го остави....

А авторката още в първи пост написа, че около нея повечето били обвързани или с бебе и на нея й се искало, пък сега не зарази това забременяла....

# 91
  • София
  • Мнения: 17 592
За съжаление, адът се е получил с активното ти съдействие. Знаела си, виждала си какво прави, ясно ти е било, че този човек няма да се промени към по-добро, но въпреки това не си се спряла. Защо забременя? Защото мислеше, че той изведнъж ще се промени като с магическа пръчка? Да беше прочела малко теми тук преди това, че да ти стане ясно как това е невъзможно.

Мнението ми е крайно. Махай се. Върви при родителите си, спомена, че имаш жилище. Обясни им ситуацията, посипи си главата с пепел и помоли да ти помогнат.


100% най-удачното решение.

# 92
  • Мнения: 21
Не мога да повярвам как съвсем случайно попаднах на авторката тук и същата с друго име Lady Vanesa, създала и Другата тема със същото име...

https://m.bg-mamma.com/?topic=874153

Публикувала една исъща привидно история с променени някои подробносни, а същевременно изречения дословно еднакви. Не те ли е срам, бе момиче, да губиш времето на хората да ти съчувстват напразно и да ти дават съвети?

# 93
  • Мнения: 646
Две неща:
1 - "На 24 другите ми приятелки имаха семейства, исках и аз." - Грешка, ако другите скачат от мост и ти ли ще скочиш? Това винаги ме оставя без думи, да се водим по другите, ама карай.
2 - Карате се, не работи, пуши, обижда те, блъска - С кой акъл ще искаш дете от този човек? С пистолет опрян в челото няма да се втурна да правя дете, с човек, който очевидно е неподходящ или причинява токсичността в една връзка.

Оттам нататък, всеки носи последиците от своите избори и решения, които е направил.

# 94
  • Мнения: 179
Аз съм изумена как тоя тип те тормози и накрая завършваш със страх ме е от раздялата... на 28 съм бременна съм ... вече моите приятелки са с деца ма 5 6 7 години, явно трябваше да се самоубивам, защото толкова късно заченах... логиката първо е тъпа,тоест порасни ,ще имаш дете и отговорности.... тормози те мъжа ти ами стой бе .. нека и детето ти вижда това ... що толкова ..... жени има нензнам ... ще седиш 10 години ,че и дете ще направиш от такъв човек

# 95
  • Мнения: 5 002
Поредната тема,в която изпитвам съчувствие единствено към горкото дете...

Общи условия

Активация на акаунт