Боран Кузум❧Айбюке Пусат и колеги - след "Соколовият хълм"❧Навсякъде ти/Her Yerde Sen❧Т.3

  • 55 633
  • 737
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 13 565
Здравейте! Flowers Four Leaf Clover
Изгледах докрай снощния финал - научих толкова неща и от него, и от целия сериал. Hands V
На първо място - че може да има турски сериал без много драми,
сълзи, насилие, убийства, безкрайни сцени с болници и т.н.
С повече смях, романтика, емоции, цветя и много обич!
На второ - някои турски  ритуали, но в градска среда - толкова пъстри, с толкова смях,
загатнати национални танци, артистично изпълнени от всички, без изключение,
с малко сълзи и с много смешни ситуации!
На трето място - с отношението към възрастните хора - двете лели бяха
истинска находка, а изпълнителките - пефектни!
На четвърто - с обичта към животните...
За подобен сериал - актьорите, с много малки изключения, се справиха
изключително добре.
А цялостното впечатление беше леко, ефирно, разообразно, много светло!
Имаше възможност за  малко повече от биографията на главния герой,
но явно за публиката това не е било интересно...
И накрая, същинският финал - за приказните Питър Пан и Уенди - беше много последователно
улучен! Заслуга  на сценаристите и режисьора. Hands V



# 91
  • София
  • Мнения: 5 334
Здравейте, пчелички! Animal Bee

Изгледах току-що последния епизод на Her Yerde Sen, и, въпреки че така настойчиво исках да свърши, ще ми липсва. Pensive Всъщност, единствената причина, поради която исках сериалът да приключи, беше неумението на сценаристите да извлекат важното от историите на всеки един герой и да заплетат сценария, така че хем да задържат вниманието на зрителите, хем сериалът да има висок рейтинг и да продължи. Но те си пропиляха шанса и затова ме е адски яд. А сериалът имаше потенциал и щеше да бъде много интересен и продължителен, само ако... Sad

И все пак, прекрасни Айбюке и Фуркан, дори и в пресиления край. Много неотговорени въпроси, много необяснени истории, ама какво да се прави - така се случва с преждевременни финали и недоразвити истории. Rolling Eyes Радвам се, че се попромених мнението за Фуркан, макар че не съм убедена, че ще ми хареса така с друга партньорка, ама ще видим - напоследък много се изненадвам на учудващо-сполучливи партньори в турски сериали. А Айбюке се надявам да случи на следващ проект и партньор. И, ако за Фуркан като нейн партньор бях скептична в началото, но мнението ми се промени, то за евентуален партньор Джан Яман, съм ултра песимистична. Откровено даже не искам да си партнира с него. Sad



И сега вече чакаме да гледаме Боран! Heart Eyes Многообещаваща в творчески план му се очертава следващата година на момчето, дано проектите му наистина оправдаят очакванията. Purple Heart

# 92
  • Мнения: 28 163
Привет! Hug
Снощи всички от екипа гледаха заедно последния епизод, после се веселиха - музика, танци...















Снощи се въздържах да пиша още, защото никой не се появи в деня на финала. Аз подкрепих Тинчето да направи тема за сериала "правИ, Тине, правИ", в началото пишещите бяха много, а накрая... Публикуването на тема не е проблем, а поддържането ѝ. Затова, Тине, сега за "Азизе" ти казах да не бързаш, но решението е твое.
Сценаристите на телевизионните сериали никога не знаят предварително кога, след колко серии приключват, виждат, че рейтингът не е висок, непрекъснато започват нови сериали и те пишат буквално седмица за седмица. Има кратка сцена със Селин и Демир за миналото му и дома в който сега ще живеят двамата. Така приключиха историята от детството и раздялата на родителите му.
Джу е описала всичко, което аз си мислих снощи, докато гледах клипчета с най - важните моменти, рускините слагаха субтитри. Отношенията с възрастните ни показаха по различен начин - без безкрайни върволици от роднини, свекърви и тъщи, а с непознати, самотни хора, които младите приобщиха, сприятелиха се и даже сватба им направиха. Grinning

Боран с рожденичката Yasemin Szawlowski - Елени от "Ти си моята родина". "Ти, аз и дяволът прави трима"



# 93
  • София
  • Мнения: 5 334
Лу, много съм ти благодарна за съвета за "Азизе". Напълно си права. Purple Heart След "Соколовият хълм" вече наистина ме е страх да захаресам някой сериал. Харесах "Навсякъде ти" - сами знаете как се радвах като детенце покрай Айбюке и новия й сериал, и виждате какво стана. Сега харесвам много Mucize Doktor, засега само той не ме подвежда, дано да остане така. "Азизе" ми допадна (най-вече заради Буура, какво да се лъжа), ама, както винаги, турският зрител ще провали пореден добър проект. No Mouth

# 94
  • София
  • Мнения: 30 209
Ами ..... финал на сериала. Имаше хляб в историята, но на ТР зрител не му се понрави лек, комичен, романтичен проект. Чудесни Айкюбе и Фуркан! Успех в новите им начинания!

# 95
  • Мнения: 28 163
Привет! Hug
Последният еп. 23, рус. суб.

https://vk.com/video-119841867_456239580?list=a95bca870b45249ddb





Зад кадър еп. 22 и 23











Сбогом, СелДем Hug wavey

# 96
  • Мнения: 5 875
Толкова са красиви, млади, светли, позитивни. Прекрасни Фуркан и Айбуке, вълнуващи Демир и Селин.
Гледах цялата серия на онлайна. По принцип хващам много малко от репликите. Но сцената когато Селин предлагаше на Демир да сложат край на настоящото положение между тях беше пределно ясна и без думите. Толкова изразителни бяха мимиките, особено на Демир. Сега я изгледах и с думи и се възхитих още веднъж на майсторството им. Фуркан така показваше отначало изненада после надежда, а накрая скри разочарованието Simple Smile
Хем ми е тъжно, че свърши, хем съм доволна че не го забатлачиха като други ромкоми.
Пак ще кажа - за съжаление света не се радва на доброто, не иска да гледа красивото.

# 97
  • София
  • Мнения: 30 209
Скрит текст:
Толкова са красиви, млади, светли, позитивни. Прекрасни Фуркан и Айбуке, вълнуващи Демир и Селин.
Гледах цялата серия на онлайна. По принцип хващам много малко от репликите. Но сцената когато Селин предлагаше на Демир да сложат край на настоящото положение между тях беше пределно ясна и без думите. Толкова изразителни бяха мимиките, особено на Демир. Сега я изгледах и с думи и се възхитих още веднъж на майсторството им. Фуркан така показваше отначало изненада после надежда, а накрая скри разочарованието Simple Smile
Хем ми е тъжно, че свърши, хем съм доволна че не го забатлачиха като други ромкоми.
Пак ще кажа - за съжаление света не се радва на доброто, не иска да гледа красивото.
Ето това ми е чудно. Не им ли е достатъчно натоварено ежедневието на комшиите, че постоянно залитат към проекти с насилие, остарели традиции и т.н.?

# 98
  • Мнения: 28 163
Привет! Hug

Почивният ден на Боран. Много хубава снимка newsm10



От прощалната вечер на екипа на "Навсякъде ти"





# 99
# 100
  • София
  • Мнения: 5 334
Привет в първия ден на декември, пчелички! Animal Bee

Идвам със снимки на Ханде от Mesti Aşk, които много ми харесаха:
      

Очертава се добра продукция и откъм облекло. Във Великолепният век облеклото и декорите ми бяха в топ 3 на причините да гледам сериала, тук може да се получи същото. Innocent

Много ще ми е интересно партньорството между Боран и Ханде, честно казано. Тя е вторият актьор след Фуркан, който ме накара да си сменя мнението относно актьорските й способности. В "Азизе" прави страхотна роля. А после иди кажи, че партньорът няма значение - с Буура са просто огън. Nature Fire Така че... явно момичето е дръпнало нагоре, и може и да се получи добра химия между нея и Боран. Турските фенове вече са пощурели с колажи с двамата герои, дори някои откровено казано нелепи: Sweat Smile

# 101
# 102
  • Мнения: 28 163
Привет! Hug
Ханде едновременно сериал и филм, браво!



Героите във филма от официалната страница в ИГ

https://www.instagram.com/mestiaskfilm/

Боран в реклама на дрехи от марката NetWork





Половин година бяхме заедно с тях, тази седмица вече няма СелДем. Sad



Благодаря за превода и субтитрите!


# 103
  • София
  • Мнения: 5 334
Прекрасното ни момче, с нови - също така прекрасни - снимки в инстаграм: Revolving Hearts

   

И познайте кой коментира веднага: Innocent Heart Eyes


Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart

# 104
  • Мнения: 13 565
Здравейте! Flowers Four Leaf Clover
Огромни благодарности за чудесния български превод! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт