Нашите second hand находки - тема 42

  • 82 277
  • 758
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: X
Аз съм доволна от Ремикс, често споделям. Ама нищо не съм продавала, че не ми се занимава. Ето онзи ден купих поредните маратонки Ню Баланс за моя мъж, нови, на доста сносна цена.

# 181
  • Перник
  • Мнения: 4 863
И аз съм доволна от покупките си от Ремикс. Не съм им изпращала нищо, въпреки че все се каня. Не очаквам някаква печалба, просто не ми се иска да хвърлям дрехи, които стават за носене в контейнера за боклук.

# 182
  • Sofia
  • Мнения: 723
Днес ходих на една анкета за сайта на Мания. Имали няколко нови идеи . Едната беше , когато заредят новата стока да е на възможно най-ниската цена и със всеки следващ ден да се увеличава . Другата беше - всеки артикул да седи на сайта само по един ден и ако не бъде продаден ,да  се маха . Имаше и още две странни идеи , но аз не им обърнах внимание .

# 183
  • Мнения: 6 160
А колко е простичко само, да направиш цените поносими и да не мислиш глупости. Ама не им се отдава.

# 184
  • София
  • Мнения: 2 402
Днес ходих на една анкета за сайта на Мания. Имали няколко нови идеи . Едната беше , когато заредят новата стока да е на възможно най-ниската цена и със всеки следващ ден да се увеличава . Другата беше - всеки артикул да седи на сайта само по един ден и ако не бъде продаден ,да  се маха . Имаше и още две странни идеи , но аз не им обърнах внимание .

Втората идея май са я осъществили, гледам че днес са пуснали Flash колекция, която е на сайта само до утре. Тоест, да бързаме да купуваме преди да е изчезнала, нищо че намалението е смешно  Grinning
Махнаха аукциона, но тази бизнес идея не му отстъпва.

# 185
  • Мнения: 6 160
Ей сега се избихме и заскубахме за коя да са.
Ще ги качат пак.

# 186
  • Мнения: 14 639
Ей сега се избихме и заскубахме за коя да са.
Ще ги качат пак.
Или ще ги пускат в Лов находки.Smiling ImpМакар напоследък да си тръгвам с празни ръце,все пак:Да живее ВУ!
Последният месец парка без забележки,имам чувството,че не е носена-3лв.от последна седмица на мания аутлет.
Днес черни дънки.Не са най-евтините,но в пъти по-евтино от нормален магазин.Пък бил той и китайски мол.Money
Мин.събота случайно се озовах на спирка на Лъвов мост,посока запад.В нищото ВУ.Влязох,нищо особено.Цена 1лв./кг.Тръгнах си с три памучни блузки с дълъг ръкав за 0,69лв.Без забележки.Имам и страхотен улов (поне за мен),но направо ще сложа снимка в близко време.

# 187
  • Мнения: 4 042
Аз си получих пратката от Ремикс. Ботушите са идеални за безснежно време, но чантата както винаги е проблемна. Липсва дългата дръжка и го няма в описанието. Омръзна ми да се разправям с тях за такива нередности и винаги проблема е в чантите.
Не мога да разбера каква е тази истерия с чантите в ремикс. Всеки ден в 10 и в 20 часа, когато е новото зареждане, всички чанти мигом биват слагани в кошниците. Повечето след това не ги купуват, отново стават достъпни. Да не би да си печелят 15 минути да проверят редовните цени на чантите? Защото се натъквам и на такива парадокси, като тази чанта на Манго по-долу. На сайта на Манго 18 лв чисто нова, в ремикса 26 лв.
Скрит текст:

# 188
  • Ямбол
  • Мнения: 1 648
От днес: рокля на Kaffe, чисто новичка, много ситно плисе и в красив синьо-зелен цвят. Снимката е от сайт, защото вече е в пералнята. За съжаление, така не ѝ се вижда цялата красота 🤷🏻♀

Скрит текст:

# 189
  • Мнения: 35 129
Вчера минах много експресно през Мания.
Взех една риза за мен и дрехи за детето

# 190
  • Мнения: 772
Имам супер много находки аз напоследък,но нищо не мога да кача,понеже дадена снимка била по-голяма отколко трябва и т.н.И още по-гадното е ,че не мога от известно време да отварям нищо в скритите текстове.На някой да се е случвало и да знае, защо така се получи?Много ми е кривооо..

# 191
  • София
  • Мнения: 5 547
Е за снимките не може ли да си намалиш от настройките размера на снимката.
После ще си върнеш високото качество.

# 192
  • Мнения: 317
Една седмица се разправям с Ремикс за връщане на чантата без дълга дръжка. Взеха ми пари за връщане. Не ми е до тези 4 лв.,  но като си приберат от 100 човека са си пари. Все повече ме изнервят. Имам много хубави попадения от там,  но вече ги отбягвам.

# 193
  • Мнения: 772
Мацки,някой знае ли в Пловдив,магазин Дрес Ю/на сточна гара/има ли асансьор?Бих искала да отида,но ще съм с бебешка количка и ако няма,няма как да се кача..

# 194
  • Мнения: X
Там вече не е DressYou, а Мания. Имам някакъв спомен, че имаше асансьор, но нека който скоро е ходил да каже, че да не те подведа.

Общи условия

Активация на акаунт